+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 4964 1

Вивчай англійську і магію в онлайн школі чаклунства «Хогвартс»

Вивчай англійську і магію в онлайн школі чаклунства «Хогвартс»

Ти давно мріяв стати студентом «Хогвартса»? Тепер ця мрія може здійснитися - приєднуйся до онлайн-платформи школи чарівництва! 

Ти давно мріяв стати студентом «Хогвартса»? Тепер ця мрія може здійснитися - приєднуйся до онлайн-платформи школи чарівництва! 

Кілька слів про платформу

Віртуальна школа чаклунства Хогвартс запрошує всіх бажаючих вступити на один з чотирьох факультетів. Платформа англомовна, так що всім поттероманам, які хочуть прокачати англійську, настійно рекомендуємо звернути на неї увагу. Створювали платформу найбільш просунуті в магловскіх технологіях чарівники за підтримки Візенгамота, американського і британського Міністерств магії, а також адміністрації «Хогвартса», так що досліджувати її простори ти зможеш не один день.

Реєстрація

Після успішної реєстрації на порталі тобі на пошту відправлять «сову»: 

Судячи за адресою розсилки, всім грифіндорців повідомлення відправляє Хедвіга. До речі, варто гарненько подумати над тим, на який факультет ти все-таки хочеш вчинити: і до розумних, і до красивих одночасно визначитися вийде, вибирати факультет ти можеш тільки один раз - при реєстрації. Потім до кінця навчання доведеться носити краватку певного кольору, так що виріши одразу, який тобі більше до лиця.  

Лабіринти віртуального Хогвартса

Як і в справжньому Хогвартсі, у віртуальній школі можна заблукати. Тому звернемо твою увагу на декілька місць, які варто відвідати в першу чергу:

 • Great Hall (Великий зал). В великому залі зустрічаються представники всіх факультетів, викладачі, так що говори тільки те, що доречно. Пам'ятай, що тут тебе можуть почути зайві вуха.
 • The Owlery (Совятня). З її допомогою можна відправляти повідомлення. Доступна для відвідування тільки після реєстрації.
 • Hogwarts Library (Бібліотека). У Хогвартському віртуальному книгосховищі представлені різноманітні книги по чарівництву і помахам чарівної палички, а також - творчість студентів. Ти так само можеш поповнити бібліотеку школи своїми роботами.
 • Dormitory (Гуртожиток). На початку навчання потрібно буде приєднатися до одного з гуртожитків. Як наслідок можна стати старостою, але, звичайно, не в перший рік навчання.
 • Common Room (Вітальня факультету). Місце спілкування студентів.
 • Hogwarts Trivia (загальний зал Хогвартса). Розробники обіцяли зробити його доступним для всіх бажаючих вже в четверг, 22 Травня 2014.

Навчання

Хогвартс, нехай і віртуальний - це школа, тому тут тобі доведеться вчитися. Кожен курс розділений на дев'ять блоків. Без домашніх завдань, есе, вікторин та тестів теж не обійтися. Новий рух з інтеграції маглів і чарівників працює в посиленому режимі з підприємцями з Косого провулка, що б якомога швидше надати необхідні матеріали та послуги у віртуальний Хогвартс. Книжкова крамниця «Флоріш і Блотс» трудиться над перекладом підручників у цифровий формат.

У каталозі курсів представлені різноманітні предмети, які потрібно вивчити. Відмовитися від предмета ти не можеш, так як його проходження необхідно для переходу на наступний курс. Крім того, всі навчальні завдання потрібно виконувати в строк, інакше доведеться дізнатися, якими бувають покарання у віртуальному Хогвартсі. Виконуючи завдання, ти заробляєш бали для свого факультету і знаходиш картки від шоколадних жаб. Варто зауважити, що в далекій перспективі у тебе навіть є шанс стати онлайн професором Хогвартса. 

Каталог предметів для першокурсників:

 • Astronomy  
 • Charms  
 • Defense Against the Dark Arts  
 • Herbology  
 • History of Magic
 • Potions  
 • Transfiguration 

Вся комунікація на сайті - англійською, так що ти дуже швидко вдосконалиш не тільки розмовні навички, а й письмо, читання, збагатиш свій лексикон сленгом. Реєстрація і всі послуги сайту - безкоштовні.

Бажаємо цікавих пригод і захоплюючого навчання в стінах школи чарівництва й чарівництва Хогвартс!

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


  Додати коментар