График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Вивчай англійську і магію в онлайн школі чаклунства «Хогвартс»

Ти давно мріяв стати студентом «Хогвартса»? Тепер ця мрія може здійснитися - приєднуйся до онлайн-платформи школи чарівництва! 

Кілька слів про платформу

Віртуальна школа чаклунства Хогвартс запрошує всіх бажаючих вступити на один з чотирьох факультетів. Платформа англомовна, так що всім поттероманам, які хочуть прокачати англійську, настійно рекомендуємо звернути на неї увагу. Створювали платформу найбільш просунуті в магловскіх технологіях чарівники за підтримки Візенгамота, американського і британського Міністерств магії, а також адміністрації «Хогвартса», так що досліджувати її простори ти зможеш не один день.

Реєстрація

Після успішної реєстрації на порталі тобі на пошту відправлять «сову»: 

Судячи за адресою розсилки, всім грифіндорців повідомлення відправляє Хедвіга. До речі, варто гарненько подумати над тим, на який факультет ти все-таки хочеш вчинити: і до розумних, і до красивих одночасно визначитися вийде, вибирати факультет ти можеш тільки один раз - при реєстрації. Потім до кінця навчання доведеться носити краватку певного кольору, так що виріши одразу, який тобі більше до лиця.  

Лабіринти віртуального Хогвартса

Як і в справжньому Хогвартсі, у віртуальній школі можна заблукати. Тому звернемо твою увагу на декілька місць, які варто відвідати в першу чергу:

 • Great Hall (Великий зал). В великому залі зустрічаються представники всіх факультетів, викладачі, так що говори тільки те, що доречно. Пам'ятай, що тут тебе можуть почути зайві вуха.
 • The Owlery (Совятня). З її допомогою можна відправляти повідомлення. Доступна для відвідування тільки після реєстрації.
 • Hogwarts Library (Бібліотека). У Хогвартському віртуальному книгосховищі представлені різноманітні книги по чарівництву і помахам чарівної палички, а також - творчість студентів. Ти так само можеш поповнити бібліотеку школи своїми роботами.
 • Dormitory (Гуртожиток). На початку навчання потрібно буде приєднатися до одного з гуртожитків. Як наслідок можна стати старостою, але, звичайно, не в перший рік навчання.
 • Common Room (Вітальня факультету). Місце спілкування студентів.
 • Hogwarts Trivia (загальний зал Хогвартса). Розробники обіцяли зробити його доступним для всіх бажаючих вже в четверг, 22 Травня 2014.

Навчання

Хогвартс, нехай і віртуальний - це школа, тому тут тобі доведеться вчитися. Кожен курс розділений на дев'ять блоків. Без домашніх завдань, есе, вікторин та тестів теж не обійтися. Новий рух з інтеграції маглів і чарівників працює в посиленому режимі з підприємцями з Косого провулка, що б якомога швидше надати необхідні матеріали та послуги у віртуальний Хогвартс. Книжкова крамниця «Флоріш і Блотс» трудиться над перекладом підручників у цифровий формат.

У каталозі курсів представлені різноманітні предмети, які потрібно вивчити. Відмовитися від предмета ти не можеш, так як його проходження необхідно для переходу на наступний курс. Крім того, всі навчальні завдання потрібно виконувати в строк, інакше доведеться дізнатися, якими бувають покарання у віртуальному Хогвартсі. Виконуючи завдання, ти заробляєш бали для свого факультету і знаходиш картки від шоколадних жаб. Варто зауважити, що в далекій перспективі у тебе навіть є шанс стати онлайн професором Хогвартса. 

Каталог предметів для першокурсників:

 • Astronomy  
 • Charms  
 • Defense Against the Dark Arts  
 • Herbology  
 • History of Magic
 • Potions  
 • Transfiguration 

Вся комунікація на сайті - англійською, так що ти дуже швидко вдосконалиш не тільки розмовні навички, а й письмо, читання, збагатиш свій лексикон сленгом. Реєстрація і всі послуги сайту - безкоштовні.

Бажаємо цікавих пригод і захоплюючого навчання в стінах школи чарівництва й чарівництва Хогвартс!

3377

Коментарі до журналу


Додати коментар

Фотоальбоми курсів

Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
Переглянути фото

Ми на Facebook

Ми Вконтакте

Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

Як правильно писати адресу англійською? Heart
Як правильно писати адресу англійською?

Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!