+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 7588 0

Вивчення англійської за допомогою настільних ігор

Вивчення англійської за допомогою настільних ігор

Один з варіантів створення англомовного мовного середовища - настільні ігри англійською. Об'єднати людей за одним столом допоможе саме гра, а вже якщо не хочеш програти - шукай спільну мову з учасниками. 

Настільні ігри англійською - новий формат вивчення мови

Кілька слів про створення мовного середовища за допомогою ігор

Часто можна почути: «Я був у Лондоні всього тиждень, а розуміти і говорити англійською мовою почав краще, ніж за 4 місяці навчання на курсах». З чим це пов'язано? Підхід, який використовують більшість шкіл і курсів англійської мови, не дає ефективного результату, оскільки навчання відбувається в строго певних часових рамках - на занятті.

Як тільки ми переступаємо поріг навчального центру, ми перестаємо говорити англійською, чути, сприймати інформацію, а значить - навчатися. В англомовному середовищі навчання триває постійно, не перериваючись ні на мить. Але головна умова такого навчання - повна ізоляція від людей, які говорять на вашій рідній мові.

Де знайти або як створити англомовне середовище спілкування, не виїжджаючи за кордон? Які форми навчання допоможуть швидко розвинути мовні навички? Пропонуємо один з варіантів - англомовні настільні ігри.

Переваги англомовних ігор для вивчення мови:

 • Грати можна у великій компанії, в яку, по можливості, варто включити пару-трійку носіїв мови або викладачів
 • Грати - цікаво, весело і захоплююче
 • Сценарії ігор допомагають розвивати не тільки розмовні навички, але і фантазію, увагу, уяву, пам'ять
 • Завдяки настільним іграм можуть розвиватися різні навички: розмовна мова (в деяких іграх від твого красномовства залежатиме доля чи життя персонажа), читання (в багатьох іграх інформація по грі подається у вигляді карток, які потрібно прочитати і проаналізувати), вимова (ряд фонетичних ігор ), сприйняття інформації на слух (зрозуміти, що будуть говорити інші учасники - теж важливо).
 • Під час гри час пролітає непомітно, так що вивчення англійської ти можеш присвячувати дні безперервно

Огляд кращих ігор для вдосконалення мови

Sounds like a plan - цікава гра, яка передбачає спілкування. Твій друг щось планує, ти можеш допомогти йому порадою. А поради можуть виявитися найнеймовірнішими - такий вже формат гри.

Guesstimation – дуже азартна розмовна гра, яка передбачає, що гравці непогано оперують фактами і можуть приблизно назвати дату того чи іншого важливої події. У грі присутнє командне обговорення, що й забезпечує розмовну практику. 

Scrabble – гра, учасники якої складають слова з наявних у них букв. Підрахунок очок забезпечить азарт, формат гри - практику правопису англійською.

Once Upon A Time – учасники гри колективно придумують історію. У процесі гри викладаються картки та історія обростає новими подробицями.

Apple to Apples – до прикметника потрібно підібрати слово-асоціацію і пояснити, чому саме твоє слово більше підходить.

Taboo – правила гри прості: потрібно пояснити слово, не використовуючи слова з забороненого списку на картці.


Alias – гра в російській варіанті має назву «Скажи інакше». Гра командна і припускає відгадування слів гравцями команди, сенс яких намагається донести один з учасників. Головне правило: називати слова не можна, потрібно використовувати тільки синоніми-антоніми, натяки, метафори і т.д. 

Mad Gab – фонетична гра, за де ведучий називає не пов'язані один з одним слова кілька разів, а гравці повинні вгадати зрозумілу і часто використовувану фразу.

Now What? – учасники гри активно пропонують, як вирішувати проблеми, використовуючи тільки підручні засоби. Де можна зіграти в ігри англійською?

У розмовних клубах при школах англійської, як правило, є настільні ігри. Крім того, ти можеш відвідати англомовний простір в Києві Be Smart, де і зможеш весело провести час за грою Alias, Scrabble. 

Приєднуйся!

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар