+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 4077 0

Вивчення англійської мови самостійно: граматика

Вивчення англійської мови самостійно: граматика

Багато хто впевнений, що без знання граматики, при бажанні, можна обійтися. Але так чи інакше, основні граматичні правила і конструкції ви зможете запам'ятати і використовувати в повсякденному спілкуванні. Хоч невелика граматична база вам необхідна для повноцінного спілкування. І саме таку базу ви можете створити самостійно, якщо прикладете деякі зусилля. 

Кілька слів про граматику англійської мови

Багато хто впевнений, що без знання граматики, при бажанні, можна обійтися. Адже достатньо практикуватися у вживанні англійської на зустрічах розмовних клубів, постійно спілкуватися з носіями мови, яким буде різати слух ваше мовлення і вони будуть виправляти помилки.

Так чи інакше, основні конструкції та правила ви зможете запам'ятати і використовувати в повсякденному спілкуванні. І все ж, хоч невелика граматична база вам необхідна для повноцінного спілкування. І саме таку базу ви можете створити самостійно, якщо прикладете деякі зусилля. Вивчати англійську самостійно – не так вже й складно. А граматика англійської мови, хоч і виглядає страшно, і, швидше за все, асоціюється у вас з кошмаром шкільних років, цілком підходить для самостійного вивчення.

Як самостійно збільшити лексичний запас, ми вже розповідали. Сьогодні докладніше розповімо про те, як вивчити англійську граматику самостійно.

Кілька порад для тих, хто вивчає граматику англійської самостійно

Как изучить грамматику английского самостоятельно?

 •  Знати основи граматики – необхідно. Ви можете дозволити собі не орієнтуватися в нюансах.
 • Не варто шукати логіки в граматиці. Далеко не всі правила можна пояснити логічно.
 • Протипоказано заучувати правила без конкретних прикладів.
 • Порівнюйте правила англійської граматики з українською, знаходьте асоціативний зв'язок: це допоможе запам'ятати деякі правила.
 • Головне, що ви повинні запам'ятати: відмінювання дієслів, визначення часу і порядок слів у реченні.
 • Намагайтеся схематично зображати правило, яке вчите.
 • Приділяйте увагу англійській мові щодня. Навіть якщо ви займаєтеся на курсах, намагайтеся практикувати англійську кожен день хоча б 30 хвилин. Слухайте книги, дивіться фільми англійською, згадуйте порядок слів у реченнях. Систематичні заняття по 20-30 хвилин дають набагато більше результату, ніж заняття раз на тиждень по три-чотири години.

Ресурси для самостійнго вивчення граматики

lingvo.ru

Словник, яким варто користуватися в першу чергу, коли ви вивчаєте граматику. Саме цей словник демонструє використання слів у різному контексті, всіляких граматичних конструкціях. Про кращі онлайн-словники англійської мови ми вже розповідали. Цей словник також входить у список.

engvid.com

Сайт, який представляє короткі й прості для розуміння відеоролики з граматики. Крім того, багато граматичних правил пояснюють носії мови.

engblog.ru

Якісний ресурс, завдяки якому ви зможете поповнити багаж теоретичних знань. На порталі розміщено понад 180 статей з граматики.

Quick Grammar

Ресурс Британської Ради, який є гідом по англійськійграматиці від A до Z.

English Grammar

Портал, на якому представлені статті з різних граматичним темам і практичні вправи.

Grammar Snacks

Ресурс, на якому представлена ​​підбірка відеокліпів. Саме ці відеокліпи допоможуть розібратися в багатьох граматичних нюансах.

esl.fis.edu

Ще один портал, який пропонує якісний теоретичний матеріал для вивчення граматики.

Для того, щоб попрактикуватися у використанні різних слів у різних ситуаціях і вдосконалити граматичні навички, варто використовувати 20 кращих програм для вивчення англійської для iOS і Андроїд.

Бажаємо успіхів у самостійному вивченні англійської! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар