+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 12052 0

Журнали для юристів англійською мовою: короткий огляд

Журнали для юристів англійською мовою: короткий огляд

Володіти інформацією - значить володіти світом. А черпати актуальну інформацію краще зі спеціалізованих періодичних англомовних видань. 

Кращі юридичні періодичні видання англійською мовою

Стародавні римляни, володіючи непоганим почуттям гумору, говорили: «Щоб поставити запитання, потрібно знати на нього відповідь». Ця фраза може бути головним девізом роботи юриста. Володіти інформацією - значить володіти ситуацією. А вміння контролювати ситуацію і витягати з будь-якого повороту подій користь для свого клієнта - головне завдання юриста.

Юридичні новини та огляди важливих подій можна знайти на сторінках спеціалізованих періодичних видань, в число кращих з яких входять: 

«EJIL» 

Одне з провідних англомовних періодичних видань, яке було засноване в 1990 році на базі European University Institute in Florence.

Особливості видання:

 • європейська орієнтація
 • орієнтація на молоду читацьку аудиторію
 • інтерес до історичних аспектів європейської традиції в юриспруденції
 • публікація матеріалів відомих вчених Кембріджського та інших провідних світових університетів

Детальна інформація - на офіційному сайті видання.  

«The American Lawyer»

Одне з провідних джерел щоденних новин, яке буде цікавим бізнесменам і юристам усього світу. 

На сторінках журналу:

 • інформація про юридичних фірмах
 • огляди цікавих подій сфери
 • матеріали від провідних юристів світу: поради, рекомендації
 • новини юридичної сфери

Детальна інформація – на офіційному сайті журналу. 

«Canadian Lawyer»

Канадське юридичне видання, яке було вперше опубліковано ще в 1977 році. Журнал дозволяє дізнатися актуальну інформацію зі сфери юридичного бізнесу, буде корисний для юристів, в тому числі і корпоративних юристів, студентів юридичних спеціальностей, керівникам компаній. На сторінках журналу - дослідження нормативних вимог, інформація про управліннях ризиками, огляди судових процесів і новини юридичної сфери. 

Подробиці – на офіційному сайті видання. 

«Law» 

Новини юридичної сфери, огляди практичної діяльності компаній і приватних осіб - все це пропонує видання Law. Інформація про корпоративні цінних папери, новини зі сфери інтелектуальної власності, цікаві матеріали від провідних фахівців галузі та багато іншої корисної інформації.

Подробиці — на офіційному сайті видання. 

«Сrime Magazine»

Специфічний журнал для тих, хто працює у сфері криміналістики. На його сторінках - огляди відомих злочинів, кримінальні новини, аналіз діяльності організованої злочинності, інформація про історичні злочини, розбір найрізноманітніших видів злочинів: від вбивства до корупції в уряді.

Подробиці – на офіційному сайті журналу.  

Завдяки цим виданням можна не тільки залишатися в курсі новин своєї сфери діяльності, а й удосконалювати юридичну англійську.

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар