online-study

Обери для себе онлайн-школу англійської

У зв’язку з карантином школи призупинили навчання в офісах. На Enguide ви знайдете всі онлайн-курси англійської: умови навчання, ціни, рейтинг, відгуки.

Heart 2997 1

Як дізнатись про Київ англійською через телеграм

Як дізнатись про Київ англійською через телеграм

"Київ англійською" - зовсім свіжий телеграм-канал. Але корисної інформації тут стільки, що він здатен замінити їм багато інших допоміжних ресурсів для вивчення англійської.

Нам завжди дуже цікаво використовувати сучасні технології для вивчення англійської. Фільми в оригіналі і аудіокниги - це, звичайно, здорово і корисно, але на них не завжди є час. А ось телеграм для вивчення англійської вже більше відповідає ритму життя. Нещодавно ми писали про декілька телеграм-каналів, які допомагають вивчити англійську мову. Протестували їх і переконалися, що ідея відмінно працює. Але найбільш сподобався канал "Київ англійською".

Канал крутий своєю головною особливістю: він буквально занурює в мовне середовище. Кожен день він повідомляє про київські заходи, що відбуваются англійською. Це кіно, театральні постанови, мітапи, лекції, зустрічі, ігри в мафію і багато іншого. Все цікаво, корисно і зовсім не схоже на нудний "освітній процес".

київ англійською

Це ми дивилися різдвяний епізод "Доктор Хто" англійською :)

Київ англійською: що, де, коли відбувається?

Нам подобається тусити і при цьому думати, що поєднуємо приємне з корисним. Наприклад, покращуємо розмовну англійську, розширюємо лексикон та ерудицію - куди вже корисніше! Якщо у вас схожі інтереси - то телеграм-канал "Київ англійською" вам сподобається. Як і всім, хто любить або вивчає англійську. Інформації багато, вона завжди актуальна. Основні джерела:

 • Фільми: фільми мовою оригіналу в кінотеатрах «Жовтень», «КИЇВ", "Кінопанорама".
 • Тусовки: щосереди збираються Couchsurfing-мітапи. У 2018 році вони перемістилися з PR Bar в UnderBar. До речі, зараз в Києві анонсовано 56 івентів.
 • Театр: ProEnglish Theatre - спектаклі, заходи і майстер-класи. До того ж, прямо зараз йде набір в школу акторської майстерності.
 • Гра "Мафія": Мафія від клубу Mafia Club "Bonnie & Clyde", але будьте уважні, ігри англійською бувають тільки раз на тиждень - по четвергах з 19:00.

А ще заходи від America House Kyiv, British Council Ukraine ( "Британський Театр в Кіно") і багато інших подій. Встежити за всіма самостійно просто неможливо. Та й навіщо, якщо є канали і телеграм-боти для вивчення англійської.

київ англійською

Кіно англійською в Києві

Чим більше цікавих анонсів - тим складніше обрати, куди саме піти. Автор каналу "Київ англійською" Іван Пасічник радить культурні заходи від British Council Ukraine. Мета програми - популяризація британської культури і творчого потенціалу у всьому світі. У Києві це серія показів "Британський Театр в Кіно", які проходять в кінотеатрі "Київ". В рамках програми можна побачити нове британське кіно, фестивальні фільми, документальні стрічки ...

Фестиваль "НОВЕ Британський КІНО" можна відвідати аж до 28 лютого 2018 року. Ось найближчі сеанси:

30.01.2018 - «Емі», 2015-го, 128 хв.

06.02.2018 - «Війна проти всіх», 2016, 98 хв.

13.02.2018 - «завинив Нашi», 2016, 99 хв.

20.02.2018 - «Моллі Мун и чарівний підручник гіпнозу», 2015-го, 98 хв.

Фільми англійською з українськими субтитрами. Початок о 17:00. 

Словом, в Києві є де і з ким поговорити, кого послухати, що подивитися і у що пограти англійською. А телеграм-канал "Київ англійською" тепер - один з наших улюблених джерел інформації. Щиро радимо!

київ англійською

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


  • Владислава Гаврилюк 21 Жовтень 2018, 15:45
   Я учусь, на данный момент, на 1 уровне, начинала с Bles. Преподаватели очень доступно до носят материал, поймёт каждый. Занятия в группах очень атмосферные, незамечешь как проходит время. Мне очень нравится буду идти до последнего. Відповісти

   Додати коментар