+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 1624 0

Як не помилитися в виборі розмовного клубу?

Як не помилитися в виборі розмовного клубу?

Яким повинен бути хороший розмовний клуб – розповімо докладніше. Так, не всі англійські розмовні клуби можуть дати вам максимум. Як отримати заряд енергії, багато корисної інформації і прокач основних розмовних навичок в одному місці? 

Урок англійської мови – поняття дуже і дуже широке. Ефективність засвоєння знань залежить від безлічі факторів. Хороший результат буде лише за тієї умови, що вчителі правильно подадуть інформацію своїм підопічним. Зробити це не так-то просто, однак цілком можливо. 

За роки навчання володінню міжнародною мовою фахівці визначили максимально ефективну стратегію, яка підвищує продуктивність навчального процесу і робить його більш веселим, схожим на розвагу. Для її реалізації навчальна програма повинна включати в себе цілий комплекс вправ різного плану, у тому числі розмовну практику. Саме тому в на базі мало не кожної школи неодмінно є розмовний клуб. Якими мають бути заняття в таких клубах і як отримати від них максимум користі для себе, а головне  – як вибрати розмовний клуб – розглянемо детальніше.

Носій мови – найкращий учитель

Разговорный клубІноземна мова добре освоюється при спілкуванні з людьми, для яких вона є рідною. Однак, варто зазначити, що для учнів з рівнем знання від Beginner до Intermediate підійде російськомовний вчитель з хорошою вимовою. Якщо говорити про людей з рівнем від Intermediate до Advanced, то для поліпшення їх знань відмінно підійде розмовна практика з викладачем з Канади, Великобританії або США.

Менше книг

Вивчення англійської за підручниками – не надто ефективне. Заняття в розмовних клубах повинні бути більш активними і цікавими, щоб в учнів не створювалося враження, ніби вся мова – це букви на папері.

Більше ігор

Для того щоб англійська мова давався учням легко і невимушено, з ними потрібно грати. Подаючи завдання в такій формі, вчитель зможе по-справжньому зацікавити аудиторію і змусити кожного думати, а не просто запам'ятовувати. Ігри можуть бути як зовсім простими, так і досить складними. Ламаючи голову над черговим завданням, учасники розмовного клубу згуртуються. Створиться невимушена атмосфера, в якій кожен буде почувати себе комфортно.

Реальні життєві ситуації та рольові ігри – на пріоритетне місце!

Разговорный клуб

Людина вивчає мови для того, щоб потім вільно спілкуватися і писати. Ось чому школа англійської повинна навчити його висловлювати свої думки на конкретних прикладах. Справжній педагог знає, що сотня шаблонних вправ ніколи не зрівняється з одним заняттям, на якому учні виходять перед аудиторією і відтворюють ситуації з життя. Щоб розуміти, потрібно імпровізувати! Можна влаштувати дебати на одну з актуальних тем: учасники дискусії будуть доводити свою точку зору, наводити аргументи і оскаржувати їх. Це дуже ефективний підхід до освоєння мови!

Перегляд кіно і відеороликів з озвученням англійською мовою

Це допомагає покращувати сприйняття інформації на слух. Учні будуть вникати в сюжет, тому нові слова запам'ятаються з хорошими прикладами використання в мові. Після спільного перегляду обов'язково потрібно влаштувати обговорення з учителем. Кожен повинен висловитися з приводу побаченого і задати питання про те, що було незрозуміло. Бажано вибирати фільми і ролики, присвячені спірних тем. У такому випадку після перегляду публіка розділиться в думках, і вчитель зможе влаштувати дебати.

Разговорный клуб

Прийоми і методи навчання потрібно комбінувати, щоб в учнів не пропадав інтерес. Кожне наступне заняття повинно проводитися з використанням слів, вивчених на попередньому уроці. Це допоможе закріпити знання. Якщо розмовний клуб пропонує ці можливості – обирайте його.

На запитання «Як вивчити англійську?» Відповідь всього одна: «Неймовірно просто!». Відвідуючи заняття, на яких просто неможливо знудитися, мову вивчить навіть той, хто раніше не міг вимовити і слова. Повірте в свої сили, і результат не змусить довго себе чекати. Головне – прагнення і бажання! Відвідуйте курси, спілкуйтеся з іншими учнями і дуже скоро навчитеся говорити, писати і навіть мислити англійською. Круті розмовні клуби вам може запропонувати, наприклад, школа FRIENDS language club.

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар