График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Як не помилитися в виборі розмовного клубу?

Як не помилитися в виборі розмовного клубу?

Урок англійської мови – поняття дуже і дуже широке. Ефективність засвоєння знань залежить від безлічі факторів. Хороший результат буде лише за тієї умови, що вчителі правильно подадуть інформацію своїм підопічним. Зробити це не так-то просто, однак цілком можливо. 

За роки навчання володінню міжнародною мовою фахівці визначили максимально ефективну стратегію, яка підвищує продуктивність навчального процесу і робить його більш веселим, схожим на розвагу. Для її реалізації навчальна програма повинна включати в себе цілий комплекс вправ різного плану, у тому числі розмовну практику. Саме тому в на базі мало не кожної школи неодмінно є розмовний клуб. Якими мають бути заняття в таких клубах і як отримати від них максимум користі для себе, а головне  – як вибрати розмовний клуб – розглянемо детальніше.

Носій мови – найкращий учитель

Разговорный клубІноземна мова добре освоюється при спілкуванні з людьми, для яких вона є рідною. Однак, варто зазначити, що для учнів з рівнем знання від Beginner до Intermediate підійде російськомовний вчитель з хорошою вимовою. Якщо говорити про людей з рівнем від Intermediate до Advanced, то для поліпшення їх знань відмінно підійде розмовна практика з викладачем з Канади, Великобританії або США.

Менше книг

Вивчення англійської за підручниками – не надто ефективне. Заняття в розмовних клубах повинні бути більш активними і цікавими, щоб в учнів не створювалося враження, ніби вся мова – це букви на папері.

Більше ігор

Для того щоб англійська мова давався учням легко і невимушено, з ними потрібно грати. Подаючи завдання в такій формі, вчитель зможе по-справжньому зацікавити аудиторію і змусити кожного думати, а не просто запам'ятовувати. Ігри можуть бути як зовсім простими, так і досить складними. Ламаючи голову над черговим завданням, учасники розмовного клубу згуртуються. Створиться невимушена атмосфера, в якій кожен буде почувати себе комфортно.

Реальні життєві ситуації та рольові ігри – на пріоритетне місце!

Разговорный клуб

Людина вивчає мови для того, щоб потім вільно спілкуватися і писати. Ось чому школа англійської повинна навчити його висловлювати свої думки на конкретних прикладах. Справжній педагог знає, що сотня шаблонних вправ ніколи не зрівняється з одним заняттям, на якому учні виходять перед аудиторією і відтворюють ситуації з життя. Щоб розуміти, потрібно імпровізувати! Можна влаштувати дебати на одну з актуальних тем: учасники дискусії будуть доводити свою точку зору, наводити аргументи і оскаржувати їх. Це дуже ефективний підхід до освоєння мови!

Перегляд кіно і відеороликів з озвученням англійською мовою

Це допомагає покращувати сприйняття інформації на слух. Учні будуть вникати в сюжет, тому нові слова запам'ятаються з хорошими прикладами використання в мові. Після спільного перегляду обов'язково потрібно влаштувати обговорення з учителем. Кожен повинен висловитися з приводу побаченого і задати питання про те, що було незрозуміло. Бажано вибирати фільми і ролики, присвячені спірних тем. У такому випадку після перегляду публіка розділиться в думках, і вчитель зможе влаштувати дебати.

Разговорный клуб

Прийоми і методи навчання потрібно комбінувати, щоб в учнів не пропадав інтерес. Кожне наступне заняття повинно проводитися з використанням слів, вивчених на попередньому уроці. Це допоможе закріпити знання. Якщо розмовний клуб пропонує ці можливості – обирайте його.

На запитання «Як вивчити англійську?» Відповідь всього одна: «Неймовірно просто!». Відвідуючи заняття, на яких просто неможливо знудитися, мову вивчить навіть той, хто раніше не міг вимовити і слова. Повірте в свої сили, і результат не змусить довго себе чекати. Головне – прагнення і бажання! Відвідуйте курси, спілкуйтеся з іншими учнями і дуже скоро навчитеся говорити, писати і навіть мислити англійською. Круті розмовні клуби вам може запропонувати, наприклад, школа FRIENDS language club.

727

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!