+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Hurt 909 0

Як не розчаруватися, здаючи GMAT

Як не розчаруватися, здаючи GMAT

Ви будете здивовані, але виявляється, відмінникам досить непросто здати тест GMAT. Про нюанси і секрети іспиту - докладніше. 

Ви будете здивовані, але виявляється, відмінникам досить непросто здати тест GMAT.

Чому? Напевно, тому, що в силу особливостей свого характеру, вони ставлять високу планку, наполегливо заучують весь матеріал, щоб отримати високі бали. А тест GMAT вимагає трохи іншого підходу.

Не будемо сперечатися, що цей іспит не з легких. Він відрізняється від тих перевірочних тестів, які ви могли проходити в школі чи університеті. Але провідні бізнес-школи роблять на нього ставку, щоб відібрати тих студентів, які будуть найбільш перспективними в плані подальшого навчання.

Нюанси екзамену

Щоб не розчаруватися в іспиті GMAT, пам'ятайте головні його особливості.

По-перше, коли йдеться про математику, не варто вивчати «вишку» - вона вам не знадобитися. Головне - знати основи: шкільні знання допоможуть вам вирішувати завдання. Якщо ви будете тренуватися, то навчитеся застосовувати математичні стратегії на практиці. А це дозволить вам вирішити завдання будь-якої складності.

По-друге, пам'ятайте, що під час тесту не перевіряється саме рівень ваших знань, скоріше здатність мислити, застосовувати їх в будь-якій ситуації. Не потрібно бути «ходячою енциклопедією», потрібно вміти орієнтуватися, знаходити правильні рішення в нових умовах, вихід із ситуації. Зустрівшись з новими, незвичними завданнями, ви повинні швидко зібратися і знайти способи вирішення. 

По-третьє, не завищувати планку. Насправді, успішно скласти GMAT з першого разу можуть лише 10% претендентів. Навіть якщо ви не потрапите в їх число, засмучуватися не варто: завзятість і бажання потрапити до навчального закладу вашої мрії допоможуть вам подолати і цю вершину.

Дізнатися докладну інформацію про іспит, а також - пройти курс підготовки до GMAT ви можете завдяки платформі GoGMAT.com.

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар