+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 3200 0

Як визначити рівень англійської мови?

Як визначити рівень англійської мови?

Похвалитися одного, скласти правдоподібне резюме або продовжити навчання на мовних курсах: у цих та інших випадках не завадило б точно знати, яким рівнем англійської мови ви володієте. Ми розповімо вам, як визначити свій рівень володіння англійською мовою, не вдаючись до страхітливих тестів IELTS чи TOEFL 

Похвалитися одного, скласти правдоподібне резюме або продовжити навчання на мовних курсах: у цих та інших випадках не завадило б точно знати, яким рівнем англійської мови ви володієте. Ми розповімо вам, як визначити свій рівень володіння англійською мовою, не вдаючись до страхітливих тестів IELTS чи TOEFL (хоча дещо про них розкажемо).

Чому все так складно?

Визначити рівень англійської мови тільки за обсягом словникового запасу і граматики - неможливо. Розуміння англомовного мовлення на слух і розмовні навички також необхідні, і найпопулярніші тести на знання англійської мови дають нам це зрозуміти. Міжнародні іспити виділяють 4 навички володіння англійською:

Listening. За допомогою аудіювання перевіряють здатність сприймати іноземну мову на слух.

Reading. Прочитати текст не так вже й складно, але чи легко зрозуміти всі його подробиці?

Writing. Ця частина дозволяє перевірити ваш словниковий запас, граматику і орфографію (куди ж без неї!).

Speaking. Вмієш слухати, читати і писати? Умій і байки травити, бажано англійською.

Підвівши підсумки кожної частини, екзаменатори зможуть визначити ваш рівень англійської мови як можна більш об'єктивно. У цьому і перевага міжнародних тестів, адже методи самостійного визначення рівня грішать своєї суб'єктивністю в зв'язку з відсутністю точних інструментів вимірювання. Але ми поділимося способами, які допоможуть визначити ваш рівень англійської мови найбільш вірно.

Спосіб №1. Заміряємо за шкалою

Чи не найдієвіший спосіб, але теж може підштовхнути вас до відповіді на питання «який у мене рівень англійської». Що потрібно робити? Відкрити таблицю LSE або подібну таблицю СEFR, прочитати опис до кожного рівня і відшукати в ньому себе.

Поради:

 • намагайтеся оцінювати себе тверезо, не перебільшуючи і не применшуючи своїх можливостей;
 • якщо більшість слів в описі зрозуміти не під силу, ми змушені вас засмутити - рівня Intermediate ви поки точно не досягли.

Спосіб №2. Аналізуємо словниковий запас

Словникові запаси представників рівнів Intermediate та Upper-Intermediate, безумовно, відрізняються. І в першу чергу своєю кількістю, визначити яке можна за допомогою тесту. Визначили? Зіставте ваш результат по школі CEFR або LSE:

Ваш результат (количество слов) CEFR LSE
Beginner  – 
900 Elementary А1/2
1800 Pre-Intermediate А2
3600 Low Intermediate В1
4000 Intermediate В1
5400 Upper-Intermediate В2
6500 Pre-Advanced С1
7500 Advanced С2 

Спосіб №3. Аналізуємо знання граматики

Перевіривши свій словниковий запас, не забудьте про граматику. Адже часто буває так, що знання лексики значно перевищують знання граматики, і навпаки. Дізнатися свій рівень граматики можна за допомогою тестів:

 • examenglish.com (від Elementary до Upper-Intermediate)
 • a4esl.org (від Beginner до Advanced)
 • englishteststore.net (від Beginner до Advanced)
 • grammar-monster.com (від Elementary до Advanced)

Спосіб №4. Проходимо загальний онлайн-тест

Онлайн-тестування займає мало часу і аналізує ваші знання граматики і лексики одночасно. Такий тест об'єктивніше попередніх, адже перевіряє відразу дві навички, але теж не здатний оцінити ваш рівень розмовної англійської.

Спосіб №5. Вирушаємо в школу англійської мови

Більшість курсів англійської мови пропонують відвідати перший безкоштовний урок, перед стартом якого ви повинні пройти тест на визначення вашого рівня. У кожної школи своя методика тестування, але, як правило, всі вони акцентують увагу на знанні граматики, лексики, володінні розмовними та письмовими навичками. Викладач визначить ваш рівень англійської мови, грунтуючись на особистому досвіді, тому (для найбільш об'єктивного результату) рекомендуємо пройти тестування в декількох школах.

Потребуєте найточнішому тестуванні навичок і сертифікаті? В такому випадку міжнародного тесту на знання англійської мови вам не уникнути! ;)

Ілюстрації до публікації ми взяли тут

Бажаємо успіхів! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар