+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 2780 0

Як написати вітальний лист бізнес-партнерам англійською мовою?

Як написати вітальний лист бізнес-партнерам англійською мовою?

Морозна погода, сніг, ялинки у яскравих вогниках, мандарини: все це запевняє нас у тому, що свята вже зовсім близько. А це означає, що саме зараз час відправити вітальні листівки своїм клієнтам і партнерам по бізнесу. 

Ось, вже починається. Морозна погода, сніг, ялинки у яскравих вогниках, мандарини і заготовлені продукти в холодильнику, що запевняють нас у тому, що свята вже зовсім близько. А це означає, що саме зараз час відправити вітальні листівки своїм клієнтам і партнерам по бізнесу. До того ж, це найбільш ненав'язливий спосіб підтримувати добрі відносини.

І якщо з вітчизняними партнерами проблем не виникне, то із зарубіжними, можливо, доведеться. Адже написати лист англійською мовою, та ще й оригінально, по-своєму, не так вже й легко. Та ми дамо декілька порад, що допоможуть вам впоратися з такою важливою справою, як написання вітальних листів англійською мовою.

Як написати вітальний лист англійською мовою, щоб він не був схожим на шаблонний та банальний текст?

Порада №1. Використовуйте стандартні слова в нестандартних фразах

Скористатися такими поширеними словами, як «щастя», «здоров'я», «успіх», в будь-якому випадку, доведеться. Але ці слова можна використати в незвичайних конструкціях.

Celebration і Holidays

Повідомляючи про вашу мету привітати партнера, замість «Happy Holidays» можна використовувати «In celebration of the holiday season ...».

Gratitude

У вітальному листі можна і дуже навіть варто подякувати партнера за співпрацю, довіру та інше. Англійською мовоюце звучить так:

I would like to express my sincere gratitude for your business over the past year.
As we at (название компании) look back over 2015, we remember with sincere gratitude our friendly and faithful customers. Customers like you.

Happiness 

Щастя – один з найважливіших складників нашого життя. Чому б не побажати своїм партнерам того ж, чого бажаєш сам собі та своїм рідним? Ви можете використовувати такі вислови:

I hope the New Year brings you health and happiness.
We send our warmest wishes for health and happiness.
Wishing you all the joys of the season and happiness throughout the coming year.

Joy

Хочете побажати радості? Це можна зробити так:

 May the beauty and joys of the season stay with you during the whole year.
 May your holidays and New Year be filled with joy. 

Peace

Побажання миру в усі роки й століття було й залишається актуальним, тому не варто боятися слова «мир» у вітальних листах:

 We wish you joy and peace in 2016. 
 Wishing you a joyous holiday season with peace & cheer in the New Year! 

Success і Prosperity

Що-що, а успіх у професійній діяльності 100% знадобиться вашому партнеру. Тож сміливо бажайте для компанії партнера успіху і процвітання:

 Wishing you a season of joy and continued success in 2016.
 The team at (назва вашої компанії) wishes you peace, joy and prosperity throughout the coming year. 

Порада №2. Визначте, кому ви можете написати лист лише у формальному стилі, а кому в більш неформальному

Чим більше ви знаєте свого партнера – тим неформальнішим може бути ваше спілкування.

Менш формальні побажання Більш формальні побажання
We really appreciate the great teamwork this year and look forward to a repeat show in 2016! Thank you. We would like to use this occasion to express our thanks for the successful cooperation this year, and we very much look forward to working with you again in 2016 
We wish all of you a very Happy Christmas and a smooth start to the New Year. We wish a very happy festive season to you and all your staff. 
Wishing you and your family a wonderful holiday season! We would like to wish you and all your staff a very happy festive season.

Порада №3. Будьте лаконічні

Ідеальне вітальний лист – це декілька речень з щирими і теплими побажаннями. Мало кому цікаві повторювані слова і фрази, чого точно не уникнути у занадто довгому повідомленні. Радимо зробити ваш лист коротким, залишивши тільки найважливіше.

Правило №4. Складіть лист, від якого самі були б у захваті

Чого б ви побажали собі? Спробуйте написати яскравий і зворушливий лист, що запам’ятається надовго. Впевнені, у вас усе вийде! ;)

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар