График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Як проходить навчання англійській з репетитором

Всім відомо, що репетитор - це приватний викладач, який пропонує платні освітні послуги. Однією з головних особливостей навчання з репетитором є індивідуальна форма занять. Про її плюси і мінуси можна говорити довго, ми звернемо Вашу увагу на основні з них.

Переваги навчання з репетитором: 

 
 • Індивідуальний підхід до учня: викладач враховуватиме саме Ваші побажання, цілі навчання, можливості та особливості сприйняття інформації
 • Можливість вибрати спецкурс, скласти навчальний план, варіювати навчальну програму в залежності від ваших потреб
 • Можливість визначити таку інтенсивність і частоту занять, яка була б найбільш зручною для Вас
 • Вибір часу занять, можливість переносити заняття, якщо виникли непередбачені ситуації 

Увага викладача під час занять завжди буде зосереджена тільки на Вас, тому готуватися до кожного заняття доведеться ретельно, крім того, Ви також будете відповідати на всі питання викладача, давати відповіді, говорити Вам доведеться набагато більше, ніж під час групових занять 

Недоліки навчання з репетитором:

 • Неможливість порівняти свої досягнення у вивченні мови з успіхами інших учнів, що відчутно підвищує мотивацію навчання в групі
 • Відсутність фактора колективного спілкування, яке впливаий на розвиток розмовної мови і, в першу чергу - на подолання мовного бар'єру
 • Рівень динамізму, захопливості індивідуального заняття з репетитором, як правило, трохи нижче ніж у групового: ігрові форми на заняттях або творчі, нестандартні завдання викладач може використовувати, в більшості випадків, тільки на груповому занятті 

Особливості навчання з репетитором

Якщо Ви все ж вирішили пройти курс вивчення англійської мови з репетитором, зверніть увагу на особливості цього навчального процесу:

По-перше, тривалість занять може бути різною - це залежатиме і від Ваших побажань, і від рішення викладача. Астрономічна година - 60 хвилин, академічна година - 45 хвилин. Як правило репетитори пропонують Вам тривалість заняття в два астрономічних або дві академічні години (90 або 120 хвилин). Перед тим як давати згоду, спробуйте визначити, впродовж якого часу Ви зможете плідно займатися.

По-друге, репетитором може бути студент чи викладач, для якого репетиторство не є основним видом діяльності. Як правило, краще звертатися до професійних репетиторів - вони більш відповідально ставляться до навчального процесу, ретельніше розробляють програму навчання і можуть гарантувати хороший результат навчання.

По-третє, тривалість курсу репетитор може визначити після 1-2 перших занять. За цей проміжок часу він оцінить Ваш рівень володіння мовою і, виходячи з Ваших цілей і вимог, розробить програму курсу.

По-четверте, контакт з викладачем грає важливу роль в навчальному процесі. Якщо з якоїсь причини Ви відчуваєте недовіру до викладача або не можете психологічно налаштуватися на доброзичливі стосунки - можливо, варто подумати про зміну репетитора.

По-п'яте, навіть якщо ви займаєтеся з репетитором, це зовсім не обов'язково буде значити відсутність домашніх завдань в процесі навчання. Домашні завдання потрібні для закріплення навчального матеріалу, тому є обов'язковим елементом навчального процесу.

Варто звернути також увагу на вартість занять з репетитором - вона залежатиме від тривалості, частоти занять, а також - від кваліфікаційного рівня викладача. Якщо Ваш репетитор - студент, вартість занять буде порівняно невеликою, але чи будуть вони такими ж ефективними, як заняття з репетитором-професіоналом, який вже багато років працює у сфері освітніх послуг?

Якщо Ви вважаєте, що навчання з репетитором - найбільш ефективний для Вас спосіб вивчення мови, варто звернути увагу на: кваліфікацію викладача, рекомендації та відгуки про нього інших клієнтів, якість навчальних посібників, які будуть використовуватися на заняттях, порівняти цінову політику різних викладачів і, нарешті, обговорити з ним деталі навчального процесу при особистій зустрічі. Якщо Вас влаштовують запропоновані умови навчання - можете сміливо занурюватися у величезний і захоплюючий світ англійської мови.

Бажаємо успіхів в навчанні і тільки відмінних викладачів. 

1170

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!