График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Як поєднати практику англійської та подорожі?

Як поєднати практику англійської та подорожі?

Що робити, якщо хочеться вдосконалювати свій рівень англійської не на заняттях в класі, а в реальному спілкуванні з англомовними людьми в різних країнах? Проект з пошуку начальних программ StudyQA розповідає, куди можна відправитися за новими враженнями, провести час з користю і поліпшити свою англійську.

Літні і зимові школи (Summer and Winter Schools)

Практично всі закордонні університети регулярно організовують міжнародні літні і зимові школи для талановитих молодих хлопців. Як правило, це не мовні, а тематичні програми терміном від 1-2 тижнів до півтора місяці, протягом яких студенти занурюються в роботу над проектами, спілкуються із запрошеними лекторами і знайомляться з життям університету. 

Тематика може бути найрізноманітніша: від міжнародного бізнесу та світових культур до боротьби з глобальним потеплінням і навчання лідерству. Такі школи – чудова можливість для студентів вийти на міжнародний рівень спілкування і спробувати повчитися в зарубіжному вузі. Для школярів старших класів також проводять подібні міжнародні школи, під час яких допомагають визначитися з майбутнім освітою. До того ж нерідко університети надають стипендії, частково відшкодовують проживання і проїзд. 

Головне, необхідно заздалегідь знайти програму за смаком і подати заявку. Зазвичай для поїздки в літню школу заявки приймаються до кінця квітня, а для поїздки в зимову школу – до листопада відповідно.

Арт-резиденції (Art-residencies)

Для творчих людей, які захоплюються або серйозно займаються танцями, музикою, живописом, фотографією або акторською майстерністю регулярно організовують спеціальні арт-резиденції. Протягом декількох тижнів учасники з різних країн відвідують майстер-класи, знайомляться і працюють з провідними художниками і хореографами, проводять власні виставки та організовують виступи. 

Панує атмосфера творчості, і можна вільно спілкуватися з однодумцями з усього світу. Як правило, арт-резиденції влаштовують на базі університетів, і так само, як у випадку з літніми школами, існують стипендії і можливості покриття частини витрат організаторами. Тривалість програм і курсів в середньому від трьох тижнів до півтора місяця.

Волонтерські табори (Volunteer Work Camps)

Для тих, хто втомився від навчальних занять і курсів і хоче зробити наш світ трохи краще, існують міжнародні волонтерські табори. Там дружні команди молоді з різних країн допомагають, наприклад, висаджувати ліси в Шотландії, доглядати за хаскі в Канаді і ведмежатами в США, реставрувати храми в Китаї або вчити англійської мови дітей в Аргентині. 

Волонтерство дає величезні можливості спілкуватися з активними молодими людьми з усього світу, вирощувати свої лідерські якості, подорожувати і трохи побути супергероєм, готовим надати допомогу тим, хто її потребує. Дуже часто волонтерам забезпечують проживання, харчування та екскурсії. За пошуком програм найкраще звертатися в волонтерські організації або на офіційні сайти організацій, які шукають волонтерів: заповідники і національні парки, музеї і т.д.

Подорожуйте і занурюйтесь в англійську! 

454

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.