+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 1301 0

Як поєднати практику англійської та подорожі?

Як поєднати практику англійської та подорожі?

Що робити, якщо хочеться вдосконалювати свій рівень англійської не на заняттях в класі, а в реальному спілкуванні з англомовними людьми в різних країнах? 

Що робити, якщо хочеться вдосконалювати свій рівень англійської не на заняттях в класі, а в реальному спілкуванні з англомовними людьми в різних країнах? Проект з пошуку начальних программ StudyQA розповідає, куди можна відправитися за новими враженнями, провести час з користю і поліпшити свою англійську.

Літні і зимові школи (Summer and Winter Schools)

Практично всі закордонні університети регулярно організовують міжнародні літні і зимові школи для талановитих молодих хлопців. Як правило, це не мовні, а тематичні програми терміном від 1-2 тижнів до півтора місяці, протягом яких студенти занурюються в роботу над проектами, спілкуються із запрошеними лекторами і знайомляться з життям університету. 

Тематика може бути найрізноманітніша: від міжнародного бізнесу та світових культур до боротьби з глобальним потеплінням і навчання лідерству. Такі школи – чудова можливість для студентів вийти на міжнародний рівень спілкування і спробувати повчитися в зарубіжному вузі. Для школярів старших класів також проводять подібні міжнародні школи, під час яких допомагають визначитися з майбутнім освітою. До того ж нерідко університети надають стипендії, частково відшкодовують проживання і проїзд. 

Головне, необхідно заздалегідь знайти програму за смаком і подати заявку. Зазвичай для поїздки в літню школу заявки приймаються до кінця квітня, а для поїздки в зимову школу – до листопада відповідно.

Арт-резиденції (Art-residencies)

Для творчих людей, які захоплюються або серйозно займаються танцями, музикою, живописом, фотографією або акторською майстерністю регулярно організовують спеціальні арт-резиденції. Протягом декількох тижнів учасники з різних країн відвідують майстер-класи, знайомляться і працюють з провідними художниками і хореографами, проводять власні виставки та організовують виступи. 

Панує атмосфера творчості, і можна вільно спілкуватися з однодумцями з усього світу. Як правило, арт-резиденції влаштовують на базі університетів, і так само, як у випадку з літніми школами, існують стипендії і можливості покриття частини витрат організаторами. Тривалість програм і курсів в середньому від трьох тижнів до півтора місяця.

Волонтерські табори (Volunteer Work Camps)

Для тих, хто втомився від навчальних занять і курсів і хоче зробити наш світ трохи краще, існують міжнародні волонтерські табори. Там дружні команди молоді з різних країн допомагають, наприклад, висаджувати ліси в Шотландії, доглядати за хаскі в Канаді і ведмежатами в США, реставрувати храми в Китаї або вчити англійської мови дітей в Аргентині. 

Волонтерство дає величезні можливості спілкуватися з активними молодими людьми з усього світу, вирощувати свої лідерські якості, подорожувати і трохи побути супергероєм, готовим надати допомогу тим, хто її потребує. Дуже часто волонтерам забезпечують проживання, харчування та екскурсії. За пошуком програм найкраще звертатися в волонтерські організації або на офіційні сайти організацій, які шукають волонтерів: заповідники і національні парки, музеї і т.д.

Подорожуйте і занурюйтесь в англійську! 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар