+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 1611 0

Якими словами та діями можна роздратувати британця?

Якими словами та діями можна роздратувати британця?

Знаєте, як швидко розчарувати і вивести з рівноваги британця? Досить заговорити про Шерлока Холмса, як про історичну особу. Ми розповімо вам про найпоширеніші помилки, здатних розсердити, образити і навіть серйозно розлютити корінного жителя Великобританії. 

Знаєте, як швидко розчарувати і вивести з рівноваги британця? Досить заговорити про Шерлока Холмса, як про історичну особу.

Ми розповімо вам про найпоширеніші помилки, здатних розсердити, образити і навіть серйозно розлютити корінного жителя Великобританії. І існує три причини, за якими варто дізнатися про словах, фразах і діях, якими можна зачепити британця:

 1. ви передбачливі і доброзичливі, вам не подобається бути причиною чиєїсь злості чи образи;
 2. ви приховуєте злість на людину і бажаєте як слід її роздратувати, застосувавши мікс із найбільш образливих слів і вчинків (але ми цього не казали);
 3. ви - всебічно розвинена особистість, що визначає, що будь-які знання - корисні.

 • Той, хто запитає жителя Уельсу, Шотландії та Ірландії "Is that in England?", може стати ворогом №1 свого британського співрозмовника. Хоча ми впевнені, що наші читачі непогано розбираються в географії.
 • Багатьом відомий постер зі словами "Keep calm". Так ось. Ніколи, чуєте, ніколи не діліться такими зображеннями з британцями. Більшості з них це діє на нерви.

 • Полюбляєте сидр? Варто запам'ятати, що назва цього слабоалкогольного напою пишеться так: "cider", а не "cidre".
 • Намічається вечеря в ресторані? Постарайтеся не скаржитися на якість їжі, роботу персоналу або занадто яскраве світло. Британці обожнюють лаяти погану погоду або неякісне обслуговування в ресторані, але ніколи не дозволять цього гостям свого королівства. Вони і так знають про свої недоліки, тому не потребують їх згадуванні.
 • Сказати жителю Великобританії про те, що ви чогось чекаєте або бажаєте від нього прямо - поганий тон. Їм більше до вподоби непрямий і неясний натяк. Тому включіть свій артистизм і зробіть вигляд, що ви теж відчуваєте дискомфорт.

 • Багато хто думає, що майже всі британці - шанувальники королівської родини. Але більшу частину населення це зовсім не турбує. Хоча критикувати кого-небудь з British Royal Family іноземцю теж не дозволять.
 • Як би ви не намагалися зімітувати британський акцент, вас вирахують і буду насміхатися. Британці не люблять, коли намагаються наслідувати їх акценту з винятковою ретельністю. До того ж, далеко не у всіх це виходить вдало.

 • Вважаєте британську їжу нудною? Як би не так! 157 британських ресторанів удостоін зірок Мішлена в самому впливовому ресторанному рейтингу. До того ж саме у Великобританії придумали пироги c м'ясної, фруктової та овочевої начинкою. ;)
 • Всістися в британцем в громадському транспорті за наявності інших вільних місць - погана ідея. Вони цінують особистий простір, тому всіляко уникають дотиків і тримають дистанцію.
 • Хочете розлютити англійця? Запитайте, що з його кранами! В Англії існує закон, який забороняє змішування гарячої і холодної води за допомогою змішувача, саме тому кранів у них два - один для гарячої і один для холодної води. Вся справа в тому, що з центральним опаленням у англійців не склалося, і всі будинки оснащені газовою колонкою. Раніше, як і зараз, нагріту в колонці воду зберігали в спеціальній ємності, яка швидко іржавіла і робила воду непридатною для вживання. Передбачається, що багато хто намагався пити таку воду (не без наслідків для свого здоров'я), після чого і був введений закон, що забороняє змішування придатною для пиття холодної води і непридатною гарячої з ємності.
 • І ще ... Постарайтеся не використовувати американську англійську в присутності британців. Ось невеликий перелік слів, переплутавши які, ви можете розчарувати свого співрозмовника.
American British Переклад
chips crisps чіпси
windshield wipers wishy-washies склоочисники (для авто)
fries chips картопля фрі
diaper nappy підгузник
flashlight torch ліхтарик
cookie biscuit печиво

Слова, з якими варто бути обережним

Те, що слово може ранити більше за дію, – загальновідомий факт. Тож, перш ніж використати певне слово, впевніться, що ви знаєте його точний переклад. Ми пропонуємо вам декілька слів, які варто використовувати с обережністю:

Gannet

Можливо, ви знаєте це слово в значенні "баклан". Якщо ж його застосовувати до людини - воно придбає значення "жаднюга" або "ненажера". І, судячи з усього, не випадково.

Minger

Це слово вживається тільки в розмовному англійському в значенні "урод / потвора". Якщо ви зважилися застосувати його по відношенню до британця - переконайтеся, що ви досить швидко бігаєте.

Mardy

Іноді життя зводь т нас з людьми, що знаходяться в агресивному і відразливому настрої. До таких особистостей можна застосувати слово mardy.

Не радимо повторювати все вище згадане в реальному житті, якщо тільки ви не переслідуєте зворотньої мети – роздратувати стриманих британців. ;)

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар