График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Кращі короткометражки для вивчення англійської

Кращі короткометражки для вивчення англійської

Короткометражки - хороший інструмент для вивчення мови

Фільми англійською допомагають у вивченні мови. Але якщо ти тільки почав навчання, не так просто осилити годину-півтори фільму мовою оригіналу. Саме в такій ситуації на допомогу прийде короткий метр!

Спробуємо порівняти мистецтво кінематографії з літературою і нехай хоч всі кінокритики світу в один голос прокричать, що це - поганий тон.

Є фільми-романи, фільми-епопеї, фільми-саги - вони відрізняються масштабом композиції, величезною кількістю героїв і хитросплетенням сюжетних ліній. Короткометражки - це поезія кінематографа. У них немає жодної зайвої деталі, жодного зайвого слова, тільки чіткий ритм, яскрава картинка, неймовірна інформативна насиченість кожного елемента, феєрверк почуттів та емоцій.

Переваги короткометражок для вивчення англійської:

Стислість. Вона не тільки - сестра таланту, а й головна умова ефективного навчання. Завдяки невеликим фільмам, коротким історіям, ти зможеш швидко підвищити рівень розмовної англійської, розвинути здатність сприймати англійську мову на слух і не втратити інтерес до процесу навчання Незвичайні сюжети і несподівані фінали. Це одна з головних відмінних рис таких фільмів, завдяки якій вдосконалення англійської може перетворитися на захоплюючий процес Яскравий відеоряд. Короткометражка повинна використовувати кожну секунду, відчувати кожну можливість справити враження на глядача. Тому в таких фільмах, як правило, досить яскравий відеоряд. Він може бути трохи (а часом - досить сильно) шокуючим, але саме ця особливість короткометражок змушує глядача максимально ефективно сприймати інформацію Розмовна мова. Герої таких фільмів говорять на розмовній англійській, що дозволяє запам'ятати незнайому лексику, вивчити нові слова Неординарність. Короткометражки - це фільми, з яких зазвичай починають режисерську кар'єру. Короткометражки позбавлені стереотипів, вони яскраві, дивні і нерідко - шокуючі творіння талановитих людей Переваги короткометражних фільмів для вивчення мови можна перераховувати ще дуже довго, пропонуємо тобі зробити власні висновки, переглянувши деякі з фільмів.


Table 7 
Столик № 7

Історія з несподіваним фіналом, красива казка про любов і прощення. Ти будеш здивований, коли дізнаєшся, що в китайських ресторанчиках твої розмови можуть прослуховуватися. Хто і навіщо це робить, дізнаєшся, переглянувши цей фільм. Рівень англійської - Pre-Intermediate. 

One Hundredth of a Second
Одна сота частки секунди

Шокуючий фільм, в основі сюжету якого - реальна історія. Одна сота частки секунди - це витримка (швидкість затвора) фотоапарата в першої половини ХХ століття. Одна сота частки секунди - час, за який потрібно встигнути зробити вибір на користь мистецтва або порятунку людського життя. Рівень англійської - Pre-Intermediate.

The Clap
Оплески

Історія дивного конфлікту між піаністом і його неординарним шанувальником. Останній відчуває необхідність чути, як його оплески прозвучать першими в залі. Він стежить за музичним твором по нотах і першим порушує тишу після завершення музичного твору. Чи потрібно говорити, що піаніст - людина теж творча і неординарна, починає відчувати почуття дискомфорту через дивну звички свого слухача. рівень англійської – Pre-Intermediate. 

The Open Doors
Відкриті двері

Цікава історія з великою кількістю діалогів про нервову молоду людину, яка приїхла в живописне село відпочити і поправити здоров'я. Він досяг невеликого успіху в цьому, бо в тихому будинку з вічно відкритими дверима в сад йому розповіли страшну історію про господаря будинку і його синів. Виявляється, ті загубилися в тумані на болотах три роки тому, коли полювали в околицях села. З тих пір двері ніколи не закриваються, так як близькі чекають повернення загублених. Зміг би ти після такої історії спокійно сидіти в кімнаті з відкритими дверима? Рівень англійської для перегляду фільму – Intermediate и выше. 

The Voorman Problem
Загадка Вурмана

Незвичайний фільм з Мартіном Фріменом. За сюжетом доктор Вільямс прибуває до в'язниці, щоб оглянути психічно нездорового ув'язненого Вурмана. Той вважає себе богом. І все б нічого, але йому вдалося переконати всіх мешканців в'язниці в тому, що він - бог.

Відкрий для себе світ короткого метра з нового несподіваного боку. Ці фільми можуть стати прекрасним інструментом вивчення англійської. А вже на засіданнях розмовних клубів ці фільми можна обговорювати нескінченно. 

Також рекомендуємо тобі відмінний портал англомовних короткометражок з планами уроків з ним для всіх рівнів англійської – film-english.com

Приятного просмотра! 

20542

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.