+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 32321 1

Кращі короткометражки для вивчення англійської

Кращі короткометражки для вивчення англійської

Фільми англійською допомагають у вивченні мови. Але якщо ти тільки почав навчання, не так просто осилити годину-півтори фільму мовою оригіналу. Саме в такій ситуації на допомогу прийде короткий метр! 

Короткометражки - хороший інструмент для вивчення мови

Фільми англійською допомагають у вивченні мови. Але якщо ти тільки почав навчання, не так просто осилити годину-півтори фільму мовою оригіналу. Саме в такій ситуації на допомогу прийде короткий метр!

Спробуємо порівняти мистецтво кінематографії з літературою і нехай хоч всі кінокритики світу в один голос прокричать, що це - поганий тон.

Є фільми-романи, фільми-епопеї, фільми-саги - вони відрізняються масштабом композиції, величезною кількістю героїв і хитросплетенням сюжетних ліній. Короткометражки - це поезія кінематографа. У них немає жодної зайвої деталі, жодного зайвого слова, тільки чіткий ритм, яскрава картинка, неймовірна інформативна насиченість кожного елемента, феєрверк почуттів та емоцій.

Переваги короткометражок для вивчення англійської:

Стислість. Вона не тільки - сестра таланту, а й головна умова ефективного навчання. Завдяки невеликим фільмам, коротким історіям, ти зможеш швидко підвищити рівень розмовної англійської, розвинути здатність сприймати англійську мову на слух і не втратити інтерес до процесу навчання Незвичайні сюжети і несподівані фінали. Це одна з головних відмінних рис таких фільмів, завдяки якій вдосконалення англійської може перетворитися на захоплюючий процес Яскравий відеоряд. Короткометражка повинна використовувати кожну секунду, відчувати кожну можливість справити враження на глядача. Тому в таких фільмах, як правило, досить яскравий відеоряд. Він може бути трохи (а часом - досить сильно) шокуючим, але саме ця особливість короткометражок змушує глядача максимально ефективно сприймати інформацію Розмовна мова. Герої таких фільмів говорять на розмовній англійській, що дозволяє запам'ятати незнайому лексику, вивчити нові слова Неординарність. Короткометражки - це фільми, з яких зазвичай починають режисерську кар'єру. Короткометражки позбавлені стереотипів, вони яскраві, дивні і нерідко - шокуючі творіння талановитих людей Переваги короткометражних фільмів для вивчення мови можна перераховувати ще дуже довго, пропонуємо тобі зробити власні висновки, переглянувши деякі з фільмів.


Table 7 
Столик № 7

Історія з несподіваним фіналом, красива казка про любов і прощення. Ти будеш здивований, коли дізнаєшся, що в китайських ресторанчиках твої розмови можуть прослуховуватися. Хто і навіщо це робить, дізнаєшся, переглянувши цей фільм. Рівень англійської - Pre-Intermediate. 

One Hundredth of a Second
Одна сота частки секунди

Шокуючий фільм, в основі сюжету якого - реальна історія. Одна сота частки секунди - це витримка (швидкість затвора) фотоапарата в першої половини ХХ століття. Одна сота частки секунди - час, за який потрібно встигнути зробити вибір на користь мистецтва або порятунку людського життя. Рівень англійської - Pre-Intermediate.

The Clap
Оплески

Історія дивного конфлікту між піаністом і його неординарним шанувальником. Останній відчуває необхідність чути, як його оплески прозвучать першими в залі. Він стежить за музичним твором по нотах і першим порушує тишу після завершення музичного твору. Чи потрібно говорити, що піаніст - людина теж творча і неординарна, починає відчувати почуття дискомфорту через дивну звички свого слухача. рівень англійської – Pre-Intermediate. 

The Open Doors
Відкриті двері

Цікава історія з великою кількістю діалогів про нервову молоду людину, яка приїхла в живописне село відпочити і поправити здоров'я. Він досяг невеликого успіху в цьому, бо в тихому будинку з вічно відкритими дверима в сад йому розповіли страшну історію про господаря будинку і його синів. Виявляється, ті загубилися в тумані на болотах три роки тому, коли полювали в околицях села. З тих пір двері ніколи не закриваються, так як близькі чекають повернення загублених. Зміг би ти після такої історії спокійно сидіти в кімнаті з відкритими дверима? Рівень англійської для перегляду фільму – Intermediate и выше. 

The Voorman Problem
Загадка Вурмана

Незвичайний фільм з Мартіном Фріменом. За сюжетом доктор Вільямс прибуває до в'язниці, щоб оглянути психічно нездорового ув'язненого Вурмана. Той вважає себе богом. І все б нічого, але йому вдалося переконати всіх мешканців в'язниці в тому, що він - бог.

Відкрий для себе світ короткого метра з нового несподіваного боку. Ці фільми можуть стати прекрасним інструментом вивчення англійської. А вже на засіданнях розмовних клубів ці фільми можна обговорювати нескінченно. 

Також рекомендуємо тобі відмінний портал англомовних короткометражок з планами уроків з ним для всіх рівнів англійської – film-english.com

Приятного просмотра! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


  • Alex залишила відгук у 15:43, 19 Грудень, 2016
   0 Я сейчас изучаю английский по скайпу и и репетитор школы (ссылка удалена) мне тоже советовал начинать смотреть английские фильмы с субтитрами и без, чтобы быстрее усваивать новые слова.. понимать произношение и т.д. Думаю упомянуты короткометражки как раз в тему )) Спасибо )) Відповісти

   Додати коментар