+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 1137 0

Літні англомовні програми навчання в Празі від Prague Summer Schools

Літні англомовні програми навчання в Празі від Prague Summer Schools

Літній курс навчання в Празі: відпочинок і корисні знання та навички. Англомовні програми навчання пропонує Prague Summer Schools (PSS). 

Питання "Що ви робите ввечері?", Як правило, сприймається як запрошення на вечерю. Питанням "Що ти робиш цього літа?" Ми запрошуємо тебе до Праги пройти річний курс за однією з програм навчання Prague Summer Schools (PSS).

Кілька слів про Prague Summer Schools 

Prague Summer Schools - унікальна організація, яка пропонує літні програми навчання англійськiй для студентів з усього світу. Програми навчання різноманітні і орієнтовані як на студентів вузів, так і на людей, які прагнуть підвищити свій кваліфікаційний рівень в тій чи іншій сфері діяльності.

Prague Summer Schools працює на ринку світових освітніх послуг вже більше 10 років. Мета організації - сприяння самовдосконаленню студентів в конкретних питаннях психології, економіки, політики, юриспруденції, освіти та інших сфер життя, а також - налагодження міжкультурного діалогу між представниками різних країн і народів. Все програми Prague Summer Schools - англійською мовою. 

Вісім літніх програм 2014, які пропонує Prague Summer Schools:

1. Лiтний курс з поведінкової економіки та психології

Програма дозволить студентам дізнатися про цілі та наслідки досліджень поведінкових особливостей людини, їх практичному застосуванні в економіці та політиці. Студенти дізнаються, яку роль відіграють емоції в процесі, на перший погляд, раціонального прийняття рішень, як залишатися чесним при будь-яких обставинах, як сподобається роботодавцеві з першого дня знайомства. Студенти зможуть взяти участь в експериментах, дізнатися багато нової корисної інформації.

2. Літний курс зi співробітництво в цілях розвитку: ламаючи кайдани бідності

Провідні науковці та фахівці у сфері міжнародного співробітництва разом зі студентами шукатимуть шляхи виходу з проблемної ситуації. Як налагодити міжнародне співробітництво таким чином, що б подолати або якісно вплинути на зменшення відсотка населення на планеті, що проживає за межею бідності? Ви можете стати частиною команди, яка буде здатна вирішити світову проблему. 

3. Літний курс про систему освіти: майбутнє школи

Яким чином потрібно змінити систему освіти, щоб вона відповідала запитам сучасного інформаційного суспільства? Якою буде роль вчителя в трансформованому системі освіту? На ці та подібні питання будуть шукати відповідь студенти літньої програми.

4. Літний курс по праву, криміналістиці і психології

Процеси глобалізації впливають на всі сфери життя людини. Якщо ти хочеш дізнатися, які світові компанії вводять в оману своїх клієнтів, хочеш дізнатися більше про позитивні і негативні аспекти аутсорсингу щодо споживчих товарів, цей курс - для тебе.

5. Літний курс з європейської політики: інтереси проти культури

Процеси європейської інтеграції, культурного переплетення європейських суспільств, співробітництва та злиття різних політичних інститутів - все це ви зможете вивчити завдяки літньому курсу навчання в Празі.

6. Літний курс по праву, криміналістиці і психології

Ініціатори навчального курсу - European Summer / Spring Institute, Center for Public Policy. Програма буде цікава тим, хто хоче вивчити взаємозв'язок злочинності, психології та права. Викладачі з кращих університетів Великобританії обговорять зі студентами теоретичну частину питання. Цікава також практична частина курсу - спеціальні експерименти, прийняти участь в яких можуть всі бажаючі.

7. Європейський літній інститут з питань про майбутнє Європи: лобіювання в Брюсселі

Останні події в ЄС, гарячі питання, багато цікавої інформації, подорож, знайомство з людьми з різних країн - все це гарантує вам річна програма навчання в Празі.

8. Літня школа «Китай: світова наддержава або міф

Один з ключових доповідачів курсу програми - Джон У. Гарвер, фахівець у сфері міжнародних відносин, професор. Китай поступово стає однією з найбільш сильних країн світу, другою після США. Якими будуть наслідки цього становлення? Як країни стають наддержавами і чого слід побоюватися - про це ви дізнаєтеся, якщо станете учасником навчальної програми від PSS. 

Організаційні моменти :

Закінчення реєстрації   Дати проведення курсів   Контакти  Офіційний сайт 
31 березня, 2014  5-12 липня, 2014  +(420) 739-569-045 
 cpvp@cpvp.cz 
praguesummerschools.org

Спілкування, інформація, нові навички та знання, яскраві враження від відвідин Праги, знайомство з талановитими студентами з усього світу - все це ти отримаєш завдяки річним навчальним курсам від Prague Summer Schools. 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар