График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Літні англомовні програми навчання в Празі від Prague Summer Schools

Літні англомовні програми навчання в Празі від Prague Summer Schools

Питання "Що ви робите ввечері?", Як правило, сприймається як запрошення на вечерю. Питанням "Що ти робиш цього літа?" Ми запрошуємо тебе до Праги пройти річний курс за однією з програм навчання Prague Summer Schools (PSS).

Кілька слів про Prague Summer Schools 

Prague Summer Schools - унікальна організація, яка пропонує літні програми навчання англійськiй для студентів з усього світу. Програми навчання різноманітні і орієнтовані як на студентів вузів, так і на людей, які прагнуть підвищити свій кваліфікаційний рівень в тій чи іншій сфері діяльності.

Prague Summer Schools працює на ринку світових освітніх послуг вже більше 10 років. Мета організації - сприяння самовдосконаленню студентів в конкретних питаннях психології, економіки, політики, юриспруденції, освіти та інших сфер життя, а також - налагодження міжкультурного діалогу між представниками різних країн і народів. Все програми Prague Summer Schools - англійською мовою. 

 

Вісім літніх програм 2014, які пропонує Prague Summer Schools:

1. Лiтний курс з поведінкової економіки та психології

Програма дозволить студентам дізнатися про цілі та наслідки досліджень поведінкових особливостей людини, їх практичному застосуванні в економіці та політиці. Студенти дізнаються, яку роль відіграють емоції в процесі, на перший погляд, раціонального прийняття рішень, як залишатися чесним при будь-яких обставинах, як сподобається роботодавцеві з першого дня знайомства. Студенти зможуть взяти участь в експериментах, дізнатися багато нової корисної інформації.

2. Літний курс зi співробітництво в цілях розвитку: ламаючи кайдани бідності

Провідні науковці та фахівці у сфері міжнародного співробітництва разом зі студентами шукатимуть шляхи виходу з проблемної ситуації. Як налагодити міжнародне співробітництво таким чином, що б подолати або якісно вплинути на зменшення відсотка населення на планеті, що проживає за межею бідності? Ви можете стати частиною команди, яка буде здатна вирішити світову проблему. 

3. Літний курс про систему освіти: майбутнє школи

Яким чином потрібно змінити систему освіти, щоб вона відповідала запитам сучасного інформаційного суспільства? Якою буде роль вчителя в трансформованому системі освіту? На ці та подібні питання будуть шукати відповідь студенти літньої програми.

4. Літний курс по праву, криміналістиці і психології

Процеси глобалізації впливають на всі сфери життя людини. Якщо ти хочеш дізнатися, які світові компанії вводять в оману своїх клієнтів, хочеш дізнатися більше про позитивні і негативні аспекти аутсорсингу щодо споживчих товарів, цей курс - для тебе.

5. Літний курс з європейської політики: інтереси проти культури

Процеси європейської інтеграції, культурного переплетення європейських суспільств, співробітництва та злиття різних політичних інститутів - все це ви зможете вивчити завдяки літньому курсу навчання в Празі.

6. Літний курс по праву, криміналістиці і психології

Ініціатори навчального курсу - European Summer / Spring Institute, Center for Public Policy. Програма буде цікава тим, хто хоче вивчити взаємозв'язок злочинності, психології та права. Викладачі з кращих університетів Великобританії обговорять зі студентами теоретичну частину питання. Цікава також практична частина курсу - спеціальні експерименти, прийняти участь в яких можуть всі бажаючі.

7. Європейський літній інститут з питань про майбутнє Європи: лобіювання в Брюсселі

Останні події в ЄС, гарячі питання, багато цікавої інформації, подорож, знайомство з людьми з різних країн - все це гарантує вам річна програма навчання в Празі.

8. Літня школа «Китай: світова наддержава або міф

Один з ключових доповідачів курсу програми - Джон У. Гарвер, фахівець у сфері міжнародних відносин, професор. Китай поступово стає однією з найбільш сильних країн світу, другою після США. Якими будуть наслідки цього становлення? Як країни стають наддержавами і чого слід побоюватися - про це ви дізнаєтеся, якщо станете учасником навчальної програми від PSS. 

Організаційні моменти :

Закінчення реєстрації   Дати проведення курсів   Контакти  Офіційний сайт 
31 березня, 2014  5-12 липня, 2014  +(420) 739-569-045 
 cpvp@cpvp.cz 
praguesummerschools.org

Спілкування, інформація, нові навички та знання, яскраві враження від відвідин Праги, знайомство з талановитими студентами з усього світу - все це ти отримаєш завдяки річним навчальним курсам від Prague Summer Schools. 

713

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.