График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Літо 2014: дитячі мовні табори

Літо 2014: дитячі мовні табори

Мовні табори - як діти: у кожного свої особливості, родзинки, характер. 

Вибрати хороший мовний табір - непросте завдання. Батьки керуються ціновою політикою мовних центрів і якістю навчальної програми, рівнем комфорту проживання в таборі.

А про що мріють діти? Щоб вибрати хороший мовний табір, варто подумати не тільки про якість послуг і їх вартість, а й про плани вашої дитини на це літо.

Пропонуємо короткий огляд різних таборів, які можуть підійти дітям з різними рисами характеру.

1. Домашня дитина

Ваше чадо рідко покидає дім більш ніж на пару днів, сумує за близькими, відчуває себе не дуже комфортно в чужій обстановці? Можливо, не слід приймати занадто радикальні рішення? Відіслати таку дитини на кілька тижнів у табір наважиться не кожна мама. Але самостійності варто вчитися. Як? Ідеальний варіант - Денний табір. Таким чином ви вирішите відразу кілька проблем: займете дитину корисним і цікавими справами на деякий час, поліпшите англійську і уникните стресових ситуацій. Також можна вибрати табір, який розташований недалеко від міста, що б батьки змогли відвідувати дитину.

Плюс: дитина розвивається і займається англійською, не відчуваючи дискомфорту через перебування в чужій обстановці

Мінус: Це не зовсім повноцінний відпочинок: звозити дитину на море з метою оздоровлення чи на дачу до бабусі все одно доведеться

Варіанти дитячих денних таборів в Києві:

 • Табір при навчальному центрі Перспектива
 • Літній табір при мовній школі DEC school
 • Денний британський табір у Києві від STUDY.UA
 • Комфортний табір під Києвом від Rainbow Club
 • Літній мовний табір «Англійська + Розваги» від Addrian для дітей
 • Дитячий табір від Green Country

2. Підкорювач морів

Ви навіть заїкнутися боїтеся, що цього року ваша дитина не поїде на море. Уявити собі відпочинок без пляжу і купання просто не можете. Ідеальний варіант для дитини-підкорювача морів - табір на морі.

Плюс: Мовний табір на море - це і навчання, і оздоровлення. Крім того, ваша дитина точно буде зайнята весь день, бо знайти вільну хвилину між купанням, заняттями і прийомами їжі - дуже складно. А адже кожен батько знає - чим менше у дитини вільного часу, тим менше у нього шансів знайти розваги, від яких не будуть у захваті ні батьки, ні педагоги.

Мінус: дитина повинна бути самостійною, володіти навичками самообслуговування, адже не у всіх таборах передбачений численний обслуговуючий персонал. Неакуратність може перетворити відпочинок у вічну боротьбу з піском і мокрими речами.

Варіанти мовних таборів:

3. Мандрівник

Вміє розпалювати вогнище з трьох сірників і регулярно будує намет посеред кімнати, креслить неймовірні маршрути і карти і періодично захоплюється пошуками скарбу. Любить шкільні екскурсії, особливо, якщо вони припускають виїзд на природу і піші прогулянки. Кращий варіант для такої дитини - палаточний табір з вивченням англійської або табір в горах з широкою програмою екскурсій.

Плюс: дитина не тільки вивчає англійську, а й розвивається фізично, присвячує літо спортивним заняттям, захоплюючим квестам.

Мінус: жити в наметі не так вже просто. Якщо ж табір базується в горах і діти живуть в більш комфортних умовах, подумайте про медичну страховку, ознайомтеся з гарантіями безпеки, які дає табір.

Варіанти мовних таборів:

4. Юний Ейнштейн

Ваша дитина любить уроки та інтелектуальні перемоги, десь в середині літа вже починає нудьгувати за школою, а в серпні починає приміряти портфель. Вона досить самостійна і не боїться розлуки з батьками на кілька тижнів, тому немає сенсу йти в денний табір. Ідеальний варіант - мовний табір з комфортними умовами проживання та посиленою навчальною програмою.

Плюс: дитина буде зайнята і з користю проведе літо.

Мінус: занадто посилена програма навчання може втомити навіть найрозумнiного і наполегливого з юних Ейнштейнів.

Варіанти мовних таборів:

5. Художник

Ваша дитина малює, ліпить, фарбує, в'яже, шиє без перерви? У вас вже ціла колекція всіляких фенечек, картинок і всього іншого? І зупиняти свої заняття влітку невгамовне чадо не збирається? Такій дитині необхідний мовний табір з широкою програмою творчих студій та майстер-класів. Якщо вдасться оволодіти новим видом декоративно-прикладного мистецтва влітку - відпочинок вдався.

Плюс: є табори, в яких навіть творчі майстер-класи проводяться англійською, а значить вашій дитині вдасться не тільки отримати хорошу розмовну практику, а й відчутно розширить лексичний запас.

Мінус: є ймовірність, що через постійні заняття у творчих студіях, ваша дитина приїде додому таким яким і їхав, тому це як придбання засмаги - потрібно хоч зрідка виходити на пляж, відриваючись від улюбленого заняття.

Варіанти мовних таборів:

6. Артист (або артистка)

Часто в цю категорію потрапляють саме дівчатка - талановиті, яскраві й активні. Ваша дитина професійно займається танцями, любить виступати на сцені, брати участь у всіляких творчих конкурсах? У такому випадку, вам необхідно вибрати мовний табір з продуманою до найдрібніших подробиць культурною програмою. Це і зробить відпочинок вашої дитини незабутнім.

Плюс: дитина буде займатися улюбленою справою і вчити мову, отримає можливість продемонструвати свої таланти нової аудиторії

Мінус: Через постійні підготовок до вечорів-концертів-шоу-програм може не надто серйозно поставитися до мовних занять

Варіанти мовних таборів:

 • Творчий табір в Конча-Заспі від Rainbow Сlub
 • Творчий табір в Конча-Заспі від "Вояж"
 • Табір ENGLISH WORLD CAMP з додатковою танцювальною програмою

7. Спортсмен

Все просто: ваша дитина тижнями пропадає на стадіоні, після уроків мчить на тренування, а кімната повна спортивними грамотами та медалями? У такому випадку, у вас єдиний вихід: відправити дитину в спортивний мовний табір або хоча б в мовний табір з хорошими умовами для спортивних тренувань.

Плюс: Продовжити займатися улюбленою справою, приділяючи увагу і вивчення мови

Мінус: педагогам доведеться приганяти його на заняття зі стадіону

Варіанти мовних таборів:

Зрозуміло, класифікація дещо спрощена, але завдяки їй ви зможете визначити, який відпочинок підійде саме вашій дитині, в якому таборі вона зможе поєднати вивчення мови з цікавим дозвіллям.

2443

Коментарі до журналу


 • Володимир Бучко залишив відгук у 09:14, 25 травня, 2016
  0 Моя внучка відпочивала минулого року в "Карпатському левеняті", якщо це можна назвати відпочинком. Земельна ділянка біля табору огороджена зеленому сіткою, для вирощування огірків, якщо це можна назвати огородженням, бо в деяких місцях сітка просто лежить на землі, в інших порвата. Як стверджує адміністрація, дана сітка захищає дітей від вужів і гадюк, яких там багато. Дитина за 14 днів відпочинку схудла на 5 кг і з"їла шоколадних батончиків на 500 грн, які там додатково продає кухар-офіціант (одна людина). Адміністрація просто неадекватна - їм тільки, щоб гроші і побільше, а на здоров"я дітей наплювати. Є куча фото-доказів - пишіть на VLBUCHKO2@GMAIL.COM - все вишллю. Санітарні умови не відповідають заявленим у рекламі, харчування дуже далеке від рекламованого, адміністрації плювати на здоров"я дітей. На сайті "Карпатського левеняти" відгук розмістити неможливо - просто не передбачено -= напевне бояться правди! Дорогі батьки, задумайтесь !!! Навіть ворогу не раджу "Карпатське левеня". Відповісти

  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.