+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 3377 1

Літо 2014: дитячі мовні табори

Літо 2014: дитячі мовні табори

Правильно вибрати дитячий мовний табір для вашої дитини допоможе наш короткий огляд. Вам потрібно тільки прислухатися до бажань своєї дитини і дізнатися, як він хотів би провести це літо. 

Мовні табори - як діти: у кожного свої особливості, родзинки, характер. 

Вибрати хороший мовний табір - непросте завдання. Батьки керуються ціновою політикою мовних центрів і якістю навчальної програми, рівнем комфорту проживання в таборі.

А про що мріють діти? Щоб вибрати хороший мовний табір, варто подумати не тільки про якість послуг і їх вартість, а й про плани вашої дитини на це літо.

Пропонуємо короткий огляд різних таборів, які можуть підійти дітям з різними рисами характеру.

1. Домашня дитина

Ваше чадо рідко покидає дім більш ніж на пару днів, сумує за близькими, відчуває себе не дуже комфортно в чужій обстановці? Можливо, не слід приймати занадто радикальні рішення? Відіслати таку дитини на кілька тижнів у табір наважиться не кожна мама. Але самостійності варто вчитися. Як? Ідеальний варіант - Денний табір. Таким чином ви вирішите відразу кілька проблем: займете дитину корисним і цікавими справами на деякий час, поліпшите англійську і уникните стресових ситуацій. Також можна вибрати табір, який розташований недалеко від міста, що б батьки змогли відвідувати дитину.

Плюс: дитина розвивається і займається англійською, не відчуваючи дискомфорту через перебування в чужій обстановці

Мінус: Це не зовсім повноцінний відпочинок: звозити дитину на море з метою оздоровлення чи на дачу до бабусі все одно доведеться

Варіанти дитячих денних таборів в Києві:

 • Табір при навчальному центрі Перспектива
 • Літній табір при мовній школі DEC school
 • Денний британський табір у Києві від STUDY.UA
 • Комфортний табір під Києвом від Rainbow Club
 • Літній мовний табір «Англійська + Розваги» від Addrian для дітей
 • Дитячий табір від Green Country

2. Підкорювач морів

Ви навіть заїкнутися боїтеся, що цього року ваша дитина не поїде на море. Уявити собі відпочинок без пляжу і купання просто не можете. Ідеальний варіант для дитини-підкорювача морів - табір на морі.

Плюс: Мовний табір на море - це і навчання, і оздоровлення. Крім того, ваша дитина точно буде зайнята весь день, бо знайти вільну хвилину між купанням, заняттями і прийомами їжі - дуже складно. А адже кожен батько знає - чим менше у дитини вільного часу, тим менше у нього шансів знайти розваги, від яких не будуть у захваті ні батьки, ні педагоги.

Мінус: дитина повинна бути самостійною, володіти навичками самообслуговування, адже не у всіх таборах передбачений численний обслуговуючий персонал. Неакуратність може перетворити відпочинок у вічну боротьбу з піском і мокрими речами.

Варіанти мовних таборів:

3. Мандрівник

Вміє розпалювати вогнище з трьох сірників і регулярно будує намет посеред кімнати, креслить неймовірні маршрути і карти і періодично захоплюється пошуками скарбу. Любить шкільні екскурсії, особливо, якщо вони припускають виїзд на природу і піші прогулянки. Кращий варіант для такої дитини - палаточний табір з вивченням англійської або табір в горах з широкою програмою екскурсій.

Плюс: дитина не тільки вивчає англійську, а й розвивається фізично, присвячує літо спортивним заняттям, захоплюючим квестам.

Мінус: жити в наметі не так вже просто. Якщо ж табір базується в горах і діти живуть в більш комфортних умовах, подумайте про медичну страховку, ознайомтеся з гарантіями безпеки, які дає табір.

Варіанти мовних таборів:

4. Юний Ейнштейн

Ваша дитина любить уроки та інтелектуальні перемоги, десь в середині літа вже починає нудьгувати за школою, а в серпні починає приміряти портфель. Вона досить самостійна і не боїться розлуки з батьками на кілька тижнів, тому немає сенсу йти в денний табір. Ідеальний варіант - мовний табір з комфортними умовами проживання та посиленою навчальною програмою.

Плюс: дитина буде зайнята і з користю проведе літо.

Мінус: занадто посилена програма навчання може втомити навіть найрозумнiного і наполегливого з юних Ейнштейнів.

Варіанти мовних таборів:

5. Художник

Ваша дитина малює, ліпить, фарбує, в'яже, шиє без перерви? У вас вже ціла колекція всіляких фенечек, картинок і всього іншого? І зупиняти свої заняття влітку невгамовне чадо не збирається? Такій дитині необхідний мовний табір з широкою програмою творчих студій та майстер-класів. Якщо вдасться оволодіти новим видом декоративно-прикладного мистецтва влітку - відпочинок вдався.

Плюс: є табори, в яких навіть творчі майстер-класи проводяться англійською, а значить вашій дитині вдасться не тільки отримати хорошу розмовну практику, а й відчутно розширить лексичний запас.

Мінус: є ймовірність, що через постійні заняття у творчих студіях, ваша дитина приїде додому таким яким і їхав, тому це як придбання засмаги - потрібно хоч зрідка виходити на пляж, відриваючись від улюбленого заняття.

Варіанти мовних таборів:

6. Артист (або артистка)

Часто в цю категорію потрапляють саме дівчатка - талановиті, яскраві й активні. Ваша дитина професійно займається танцями, любить виступати на сцені, брати участь у всіляких творчих конкурсах? У такому випадку, вам необхідно вибрати мовний табір з продуманою до найдрібніших подробиць культурною програмою. Це і зробить відпочинок вашої дитини незабутнім.

Плюс: дитина буде займатися улюбленою справою і вчити мову, отримає можливість продемонструвати свої таланти нової аудиторії

Мінус: Через постійні підготовок до вечорів-концертів-шоу-програм може не надто серйозно поставитися до мовних занять

Варіанти мовних таборів:

 • Творчий табір в Конча-Заспі від Rainbow Сlub
 • Творчий табір в Конча-Заспі від "Вояж"
 • Табір ENGLISH WORLD CAMP з додатковою танцювальною програмою

7. Спортсмен

Все просто: ваша дитина тижнями пропадає на стадіоні, після уроків мчить на тренування, а кімната повна спортивними грамотами та медалями? У такому випадку, у вас єдиний вихід: відправити дитину в спортивний мовний табір або хоча б в мовний табір з хорошими умовами для спортивних тренувань.

Плюс: Продовжити займатися улюбленою справою, приділяючи увагу і вивчення мови

Мінус: педагогам доведеться приганяти його на заняття зі стадіону

Варіанти мовних таборів:

Зрозуміло, класифікація дещо спрощена, але завдяки їй ви зможете визначити, який відпочинок підійде саме вашій дитині, в якому таборі вона зможе поєднати вивчення мови з цікавим дозвіллям.

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


  • Володимир Бучко залишив відгук у 09:14, 25 Травень, 2016
   0 Моя внучка відпочивала минулого року в "Карпатському левеняті", якщо це можна назвати відпочинком. Земельна ділянка біля табору огороджена зеленому сіткою, для вирощування огірків, якщо це можна назвати огородженням, бо в деяких місцях сітка просто лежить на землі, в інших порвата. Як стверджує адміністрація, дана сітка захищає дітей від вужів і гадюк, яких там багато. Дитина за 14 днів відпочинку схудла на 5 кг і з"їла шоколадних батончиків на 500 грн, які там додатково продає кухар-офіціант (одна людина). Адміністрація просто неадекватна - їм тільки, щоб гроші і побільше, а на здоров"я дітей наплювати. Є куча фото-доказів - пишіть на VLBUCHKO2@GMAIL.COM - все вишллю. Санітарні умови не відповідають заявленим у рекламі, харчування дуже далеке від рекламованого, адміністрації плювати на здоров"я дітей. На сайті "Карпатського левеняти" відгук розмістити неможливо - просто не передбачено -= напевне бояться правди! Дорогі батьки, задумайтесь !!! Навіть ворогу не раджу "Карпатське левеня". Відповісти

   Додати коментар