+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 2873 0

LyricsTraining - вивчай англійську з піснею

LyricsTraining - вивчай англійську з піснею

Любиш співати? І неважливо, що шанувальників цього твого таланту можна порахувати на пальцях однієї руки. Адже пісня допомагає підвищувати настрій і рівень англійської! 

Любиш співати? І неважливо, що шанувальників цього твого таланту можна порахувати на пальцях однієї руки. Адже пісня допомагає підвищувати настрій і рівень англійської!

Якщо ти не шанувальник традиційних методів вивчення англійської, тебе не прильщають підручники, домашні завдання, постійне повторення нових слів, ми пропонуємо тобі простий і дієвий спосіб поліпшити розмовну англійську - англомовні пісні. 

Завдяки порталу Lyrics Training ти можеш не тільки поліпшити вимову, а й вивчити нову лексику. Ресурс представляє велику кількість різноманітних функцій: можна вибрати потрібний трек і просто поспівати в режимі караоке англійською, можна зіграти в гру «Додай пропущене слово».

Грати в неї просто: виконавець співає, ти - підспівуєш, текстовий рядок, який підказує тобі текст пропускає одне зі слів. Розібравши його на слух, тобі потрібно вписати відсутню слово. Завдяки такому простому рішенню ти зможеш не тільки поліпшити навик сприйняття англомовної інформації на слух, розвинути інші мовні навички, а й збільшити свій лексичний запас.

Особливості порталу: 

 • можливість вибрати мову виконання (крім англійської представлені ще шість мов)
 • можливість вибирати рівень складності
 • велика кількість треків
 • постійне оновлення функцій, цікаві пропозиції та новинки

Як використовувати портал?

Зрозуміло, повністю стандартний курс англійської Lyrics Training не замінить. Але стати відмінним доповненням до самостійного вивчення мови або занять у лінгвістичній школі - зможе. Крім того, портал дозволить тобі поєднати хобі з навчанням, а це - дорогого коштує.

Англійською потрібно займатися щодня. Якщо немає можливості відвідувати розмовні клуби день у день, приділяй увагу караоке-порталу. 10-15 хвилин на порталі або два-три треки з ранку для підняття бадьорості духу - звичка, якою варто обзавестися. Процедуру непогано б повторювати і вечорами. Тим більше, що друзі можуть скласти тобі компанію. Вечори англомовного караоке - прекрасна ідея для вихідних.

Розвиток мовних навичок завдяки Lyrics Training:

Портал допоможе тобі покращувати володіння англійською. Назвемо лише деякі види діяльності, в які втягне тебе Lyrics Training:

 • аудіювання (слухаємо пісні - сприймаємо англомовну мову на слух)
 • читання (читаємо тексти, звіряємо з почутим)
 • лист (вставляємо пропущені слова, повторюємо правила орфографії)
 • усне мовлення (співаємо разом з виконавцем - покращуємо вимова, інтонацію)
 • робота зі словником (зустріли незнайоме слово - відкрили словник)

Приєднуйся до величезної кількості шанувальників порталу Lyrics Training.

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар