+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 2549 0

KSE: магістерська програма з економічного аналізу на англійській мові

KSE: магістерська програма з економічного аналізу на англійській мові

Київська школа економіки (Kyiv School of Economics) пропонує унікальну дворічну магістерську програму з економічного аналізу з викладанням виключно англійською мовою. Саме про цю програму ми розповімо Вам детальніше. 

Київська школа економіки (Kyiv School of Economics) пропонує унікальну дворічну магістерську програму з економічного аналізу з викладанням виключно англійською мовою. Саме про цю програму ми розповімо Вам детальніше.  

Переваги програми 

Навчальна програма базується на досягненнях і дослідженнях, а також кращих навчальних програмах американських і західноєвропейських вищих навчальних закладів. Викладачі програми - професіонали з вищою освітою міжнародного зразка, які мають ступінь Ph.D., досвід роботи в сфері досліджень і які є провідними міжнародними економістами-практиками. 

Результати навчання за програмою 

Після проходження програми і отримання сертифіката KSE, перед студентами відкривається можливість отримати ступінь магістра в університеті Х'юстона (США), крім того, вони овободiвають необхідними знаннями та навичками з високим рівнем аналітичної підготовки, які можуть успішно працевлаштуватися в державному або приватному секторі економічної системи країни . 

Завдяки програмі Ви: 

  • набуваєте поглиблені знання і навички у сфері економічного аналізу
  • готуєтеся до вступу в престижні закордонні вищі навчальні заклади
  • отримуєте можливість успішного працевлаштування
  • підвищуєте мовні навички до академічного рівня 

Для того, щоб пройти навчання за магістерською програмою з економічного аналізу KSE, необхідно здати вступний тест і пройти співбесіду. Детальну інформацію про програму Ви можете знайти на офіційному сайті KSE 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар