+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Hot 1361 0

Man Booker Prize: шортліст-2016

Man Booker Prize: шортліст-2016

2016 – третій рік, коли премію можуть отримати автори будь-якої національності, якщо їх твір написано англійською мовою. І все ж шорт-лист премії розділили двоє британців, двоє американців і два канадських письменника. 

Імена переможців або чиї книги варто читати у 2016-му

Пол Бітті, Дебора Леві, Грем Макрі Барнет, Оттесса Мошфейг, Девід Сзалі і Мадлен Тьєн зі своїми творами увійшли до короткого списку авторів Man Booker Prize 2016 року.

Їх імена були оголошені головою журі премії в 2016 році Амандою Форман на прес-конференції в офісі спонсора Man Group.

Судді звернули увагу на роль художнього твору у вивченні культури і в рішенні незнайомих і складних проблем, а також на те, що в остаточний список авторів потрапили ті, хто на високому рівні продемонстрував вміння грати з мовою і формою. Шорт-лист відрізняється різноманітністю: у нього ввійшли як нові імена, так і переможці літературних премій минулих років. Книги охоплюють широкий спектр питань, починаючи від вбивства в 19 столітті в Шотландії і закінчуючи вивченням класичної музики в революційному Китаї.

2016 – третій рік, коли премію можуть отримати автори будь-якої національності, якщо їх твір написано англійською мовою. І все ж шорт-лист премії розділили двоє британців, двоє американців і два канадських письменника.

2016 Man Booker Shortlist

 • Пол Бітті (США) «Розпродаж»
 • Дебора Леві (Великобританія) «Гаряче молоко»
 • Грем Макрі Барнет (Великобританія) «Його кривавий проект»
 • Оттесса Мошфейг (США) «Ейлін»
 • Девід Сзалі (Канада-Великобританія) «Все, чим є людина»
 • Мадлен Тьєн (Канада) «Не говори, що у нас нічого немає»

The Man Booker Prize subjects novels to a level of scrutiny that few books can survive. In re-reading our incredibly diverse and challenging longlist, it was both agonizing and exhilarating to be confronted by the sheer power of the writing. As a group we were excited by the willingness of so many authors to take risks with language and form. The final six reflect the centrality of the novel in modern culture - in its ability to champion the unconventional, to explore the unfamiliar, and to tackle difficult subjects.

The Man Booker Prize піддає романи вивченню настільки, що лише деякі книги можуть пройти цей етап. Перечитувати наш неймовірно різноманітний і складний лонг-ліст було і болісно, ​​і хвилююче, ми зіткнулися з неймовірною силою письменницької майстерності. Нас вражала готовністю настільки багатьох авторів ризикувати з мовою і формою. Остаточний список шести творів відображає центральне місце роману в сучасній культурі – його здатність до лідерства в питаннях неординарності з метою дослідити незнайомі реалії і вирішувати складні питання 

Аманда Форман, 2016 Chair of judges

Переможець премії 2016 року буде оголошений у вівторок, 25 жовтня, в Ратуші Лондона. Церемонія нагородження транслюватиметься по BBC. А ми вже можемо вносити в список обов'язкових книг для прочитання романи фіналістів премії. 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар