+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Hurt 3064 0

Міжнародні іспити з англійської мови

Міжнародні іспити з англійської мови

Сьогодні успішна кар'єра, гарну освіту або досягнення найбажанішою мрії можуть стати можливими, якщо Ви готові докласти деяких зусиль заради її досягнення. Іспит з числа тих, які прийнято називати «міжнародними», допоможе визначити рівень Ваших знань і навичок володіння англійською мовою, завдяки тесту Ви можете отримати щасливий квиток у величезний світ можливостей, особистісного та кар'єрного росту. 

Международные экзамены по английскому языке

Сьогодні успішна кар'єра, гарна освіта або досягнення найбажанішою мрії можуть стати можливими, якщо Ви готові докласти деяких зусиль заради її досягнення. Іспит з числа тих, які прийнято називати «міжнародними», допоможе визначити рівень Ваших знань і навичок володіння англійською мовою, завдяки тесту Ви можете отримати щасливий квиток у величезний світ можливостей, особистісного та кар'єрного росту. Якщо вже Ви твердо вирішили вступити до престижного вищого навчального закладу США, Австралії, Великобританії або Канади, стати співробітником відомої міжнародної компанії або жителем мальовничого містечка в Ірландії, Вам необхідно буде пред'явити документ, який засвідчить проходження тесту на знання англійської мови. Часом досить просто загубитися в немислимій кількості різних тестів, іспитів і пропозицій, які можна виявити на всіляких інформаційних порталах. Що Ви могли вибрати, який тест варто пройти, в якому міжнародному сертифікаті може виникнути необхідність - ми детально поінформуємо Вас. 

TOEFL (Test of English as a Foreign Language)

Тест, який визначить знання англійської як іноземної мови, і з неминучістю якого вам доведеться зіткнуться, якщо ви мрієте вступити до іноземного ВНЗ або будувати кар'єру за кордоном. Якщо ви досягнете успіху в проходженні тесту, набравши максимальну кількість балів з 120 можливих - 8500 навчальних закладів більш ніж 130 країн світу готові будуть відкрити для Вас свої гостинні двері. Цей тест по праву вважається найпопулярнішим в світі з числа тих, що можуть визначити рівень володіння англійською мовою.

Тест був розроблений ще в 1963-1964 рр.. Сьогодні він існує в декількох варіантах: паперовому, комп'ютерному та інтернет-варіанті. Варто зауважити, що останній в багатьох випадках вважається більш кращим, тому що дозволяє оцінити не тільки читання, письмову мову і сприйняття інформації на слух, а й усне мовлення, крім того, завдяки інтернет-варіанту тесту екзаменатори можуть використовувати комбіновані завдання.

Інтернет-варіант тесту - Internet-based Test (iBT) давно витіснив своїх менш універсальних побратимів, зараз вкрай рідко може використовуватися тільки паперовий варіант цього тесту. 

TOEIC (The Test of English for International Communication)

Тест з англійської мови для міжнародного спілкування, який дозволяє перевірити наскільки ви компетентні в питаннях спілкування в міжнародному бізнес-середовищі. Іспит обов'язковий при прийомі на роботу в 2000 міжнародних компаніях. Ваш потенційний роботодавець вимагатиме у Вас документи, що свідчать про проходження саме цього тесту і на їх основі буде робити висновки щодо вашої компетентності в питаннях ділового спілкування. Щоб надати даний документ, Вам потрібно буде провести 2 години часу, намагаючись дати якомога більше правильних відповідей на 200 екзаменаційних питань.

IELTS (англ. International English Language Testing System) 

Міжнародна система тестування з англійської мови, завдяки якій потенційні роботодавці та члени вступних комісій навчальних закладів зможуть визначити, наскільки добре Ви володієте англійською. 

Існує два варіанти цього іспиту, які залежать від Ваших цілей перебування за кордоном. Якщо Ви готові присвятити кілька років життя отриманню освіти в одному з вищих навчальних закладів - вам треба буде пройти тест Academic, якщо ж Ви бажаєте оселиться в передмісті Лондона чи Нью-Йорка, пожити в Філадельфії або Дубліні - Ви повинні успішно впорається із завданнями тесту General Training . Складові іспиту: розділи Listening, Reading, Writing, Speaking. Максимальна оцінка за тест - 9 балів, але якщо Вам вдасться набрати хоча б 5 балів - можете сподіватися, що деякі вузи приймуть вас у своїх стінах в якості студента. Зрозуміло, не варто розраховувати вступити з таким балом на факультети журналістики або мовознавства - там від Вас зажадають мінімум 7 балів.

Результати тесту IELTS як доказ володіння англійською мовою приймаються в близько 7000 організаціях по всьому світу.   

Кембриджські іспити

12 тисяч організацій, навчальних закладів, державних структур та імміграційних служб по всьому світу - число, погодьтеся, не маленьке - визнають результати Кембриджських екзаменів, що дозволяє вважати цю групу іспитів гідною довіри.

Кембриджські іспити відрізняються своєю гнучкістю та спеціальної спрямованістю. Існують Кембриджські іспити на знання загальної англійської мови. До цієї категорії ми відносимо KET, PET, FCE, CAE, CPE, названі в порядку зростання складності: від найпростішого (KET) до іспиту вищого рівня (CPE).

Якщо Вам необхідно підтвердити знання ділової англійської відповідними документами, Ви опинитеся перед необхідністю пройти один з тестів BEC Preliminary, BEC Vantage, BEC Higher, BULATS.

Існує група Кембриджських екзаменів для дітей та підлітків: Young Learners English Tests: Starters, Movers, Flyers; KET for School, PET for School. Якщо Вашій дитині вже виповнилося 11 і ще немає 15 - варто перевірити його можливості на практиці, вибравши один з тестів.

Якщо ж Ви самі - викладач англійської мови і бажаєте підтвердити свою кваліфікацію відповідним документом, варто звернути увагу на Кембриджські іспити TKT, TKT CLIL, TKT KAL, TKT YL.

ILEC - International Legal English Certificate (іспит для юристів), який підтверджує володіння мовою в сфері юриспруденції.

Існує також іспит для фінансистів - CFE - International Certificate in Financial English, який оцінює володіння мовою в галузі фінансів та бухгалтерії.

Американські іспити

GRE (англ. Graduate Record Examinations) - іспит, який необхідний, якщо ви хочете зайнятися науковою діяльністю за кордоном. Цей тест проходять бажаючі вступити до аспірантури або магістратури ВНЗ США, Канади, Австралії та інших країн. Існує два типи цього іспиту: загальний (general test) і спеціалізований (subject). Цей іспит призначений для перевірки не тільки знань з англійської мови, а й ряду інших предметів. Іноземним студентам рекомендують скласти іспит TOEFL, завдання якого набагато простіше, ніж у GRE.

GMAT (Graduate Management Admission Test) - міжнародний іспит, за допомогою якого можна визначити аналітичні та математичні вербальні здібності. Наскільки добре майбутня фінансова еліта вміє наділяти свої математичні та логічні вишукування в слова, залежатиме економічне майбутнє багатьох країн, саме тому GMAT вважається одним з найскладніших іспитів. Його результати необхідні для вступу у більшість бізнес-шкіл і багатьох економічних університетів країн світу, в тому числі і школи MBA. Сьогодні GMAT використовується як один із вступних іспитів в більш 1500 шкіл і 1800 англомовних програм.

Іспит проходить у вигляді on-line тесту і включає в себе письмове есе на певну тему (Analytical Writing Assessment), завдання з математики (Quantitative), тест, який визначає рівень знання і розуміння англійської мови (Verbal).

Іспит триває близько 5 годин з перервами. Загальна оцінка за іспит може варіюватися від 200 до 800 балів. Варто відзначити, що Гарвард, Стенфорд та інші бізнес-школи того ж рівня зажадають від Вас мінімум 700 балів. Оцінка GMAT дійсна протягом 5 років.

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар