График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Hurt

Міжнародний іспит CAE

Міжнародний іспит CAE - один з групи Кембриджських екзаменів, який також, як і решта, був розроблений підрозділом ESOL Кембріджського університету. Він відповідає рівню С1 по CEFR, тобто Розширений. Про популярність іспиту можна судити вже з того факту, що щорічно бажання здати CAE виявляють близько 60 тисяч студентів з більш ніж 60 країн.

Хто здає іспит CAE?

Сертифікат Кембриджського іспиту CAE визнається цілим рядом університетів світу, в тому числі і Оксфордським, Кембриджський, Каліфорнійським, університетом Торонто і багатьма іншими міжнародними вищими навчальними закладами. Тому, якщо Ви хочете стати студентом вузу за кордоном, підготуйтеся до здачі CAE. Крім того, в багатьох компаніях, таких як Microsoft, Sony, Hewlett-Packard, Nokia, Bosch при прийомі на роботу, у Вас також повинен бути сертифікат CAE.

Структура екзамена

Іспит CAE проходить в два етапи. Перший етап включає в себе чотири частини, кожна з яких визначає рівень володіння мовними навичками: читання, письмо, аудіювання та вживання мови. Дата і час другого етапу - перевірки володінням розмовної промовою - призначається для кожного з екзаменованих індивідуально.

Розглянемо етапи іспиту детальніше:

 • Читання (Reading) – прочитавши чотири варіанти текстів, Вам потрібно буде дати відповіді на запитання. Тексти можуть бути різних типів, стилів і жанрів.
 • Письмо (Writing) – необхідно виконати запропоновані письмові завдання, а також на вибір написати один з текстів: записку, статтю, доручення, звіт.
 • Вживання мови (Use of English) – необхідно виконати 50 різних завдань: заповнити пропуски в тексті, вибрати те чи інше слово.
 • Аудіювання (Listening) – прослухавши інтерв'ю, лекції, новини або діалоги, Вам необхідно зрозуміти їх зміст і відповісти на питання, що стосуватимуться прослуханих текстів.
 • Володіння розмовною мовою (Speaking) – заключний етап іспиту, завдяки якому можна визначити вміння екзаменованих спілкуватися на різні теми, в різних ситуаціях і з різною кількістю учасників бесіди.

Оцінювання іспиту

Згідно з вимогами цього рівня, той, хто здає іспит CAE повинен швидко читати англійською мовою і розуміти зміст прочитаного, писати швидко і грамотно, спілкуватися практично на будь-які теми, швидко підбираючи лексику, довго не замислюючись над якими-небудь словами або словосполученнями.

Оцінюється іспит за шкалою з п'яти букв: A, B, C, D, E. Якщо Ви здали іспит на оцінку A, B або C - Вам видадуть сертифікат про успішне проходження іспиту. Оцінки D і E означають провал іспиту.

У Києві кілька центрів, на базі яких можна здати CAE:

Оксфорд Класс – офіційний сертифікований екзаменаційний центр Cambridge English. Тут можна отримати матеріали для підготовки, пройти спеціальний курс підготовки до іспитів (як індивідуально, так і в групах), отримати безкоштовну консультацію з усіх питань, що стосуються складання іспиту (процедура, реєстрація, формат іспиту, секрети успішного складання і пр.); зареєструватися і здати бажаний Cambridge ESOL іспит. Пропонуються паперова і комп'ютерні версії. Можливо, проведення екзаменаційних сесій на виїзді у всіх містах України (не менше 20 чол.).

Освітній центр Grade Education Center, Київ, вул. Ярославів Вал, 13 / 2б. Будь-який іспит з числа Cambridge ESOL, в тому числі і CAE, Ви можете здати в цьому центрі, також пройти підготовку до іспиту. Вартість послуг - від 1100 грн.

Екзаменаційний центр International House Kiev. Офіс центру, на базі якого можна здати CAE, Ви знайдете адресою пр. Героїв Сталінграда, 24, офіс 126. Вартість послуг - від 1300 грн (комп'ютерний варіант) і 1400 (паперовий варіант). Ви можете звернутися до викладачів центру з проханням надати допомогу в підготовці до іспиту.

Підготовка до іспиту CAE 

Підготовку до іспиту можна пройти на базі різних лінгвістичних шкіл в групі, індивідуально з викладачем або самостійно. Для самостійної підготовки Вам знадобитися якісна література, в її число входять: CAE Practice Tests, Interactive CAE, CAE Gold Plus, CAE Result, Objective CAE, Complete CAE та багато інших.

Центром іноземних мов, де надаються послуги підготовки до міжнародних іспитів, в тому числі, до Кембриджських, є Greenwich. На базі цього центру Ви зможете підготуватися до здачі іспиту CAE. Завдяки унікальній програмі центру, Ви поліпшите знання граматики, мовні навички, удосконалите усне мовлення в розмовному клубі Greenwich. Час роботи центру: з 8.00 до 21.00 (з понеділка по п'ятницю), з 10.00 до 16.00 (у суботу), неділя - вихідний.

Крім того, Ви також можете підготуватися до будь-якого з Кембриджських екзаменів, в тому числі і до CAE, на базі школи іноземних мов Interlingua. Викладачі школи швидко і ефективно підготують Вас до здачі Кембріджського іспиту будь-якого рівня.

4497

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!