График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Hurt

Міжнародний іспит CPE

CPE - Cambridge English: Proficiency - це не тільки один з найстаріших Кембриджських екзаменів, він також є п'ятим і найскладнішим тестом, з усіх, які були розроблені Cambridge ESOL. І це не випадково, адже назва іспиту говорить сама за себе: Cambridge English: Proficiency - Сертифікат про досконалому володінні англійською мовою. Про це іспиті ми розповімо Вам детальніше. 

CPE - іспит, який вперше був представлений ще в 1913 році. Цей сертифікат відповідає рівню С2 за шкалою Ради Європи (Proficiency), крім того, він є підтвердженням того, що людина досягла найвищого рівня володіння мовою. Сертифікат дійсний протягом усього життя. 

Навіщо здавати іспит CPE?

Якщо Ви хочете вступити до одного з вузів Великобританії на програми бакалаврату або магістратури, Ви можете скласти цей іспит. Сертифікат CPE визнається практично всіма вищими навчальними закладами Великої Британії та багатьма - країн Європи та США. Крім того, сертифікат CPE також необхідний при вступі на програму навчання в аспірантурі або для початку дослідницької діяльності на базі університету. Багато роботодавців також визнають результати CPE. Щорічно володарями сертифіката CPE стають близько 40 тисяч людей з 80 країн світу. 

Структура іспиту CPE

Іспит складається з п'яти частин, в кожній з яких буде перевірятися Ваш рівень володіння тим чи мовним навиком. В структуру іспиту входять такі складові частини: Reading (Читання і розуміння тексту), Writing (Письмова мова) Use of English (Лексико-граматичний тест) Listening (Аудіювання), Speaking (Усне мовлення). Завдання на іспиті досить обширні, час - строго обмежена. Саме тому варто ретельно підготуватися до іспиту.

Підготовка до іспиту CPE

Найрізноманітніші клуби англійської мови і лінгвістичні школи пропонують послугу з підготовки до будь-якого з Кембриджських екзаменів, у тому числі і CPE. Для самостійної підготовки до тесту Вам знадобитися якісна навчальна література. Якщо ж Ви хочете підготуватися до іспиту на базі однієї з лінгвістичних шкіл, варто відзначити один з кращих центрів в Києві - Greenwich.

На базі цього центру Ви зможете підготуватися до здачі іспиту CPE. Унікальна програма центру дозволяє швидко і якісно удосконалювати знання граматики, мовні навички, а також усне мовлення на заняттях в розмовному клубі Greenwich. Час роботи центру: з 8.00 до 21.00 (з понеділка по п'ятницю), з 10.00 до 16.00 (у суботу), неділя - вихідний. 

Підготуватися до здачі міжнародного іспиту можна також на базі школи іноземних мов Interlingua. Викладачі школи гарантують не тільки інтенсивний і захоплюючих процес навчання, якісні навчальні матеріали та індивідуальний підхід до кожного клієнта, а й головне - успішну здачу міжнародного іспиту.

Де можна здати іспит CPE?

У Києві налічується кілька центрів, на базі яких можна здати Cambridge English: Proficiency.  

Оксфорд Класс – офіційний сертифікований екзаменаційний центр Cambridge English. Тут можна отримати матеріали для підготовки, пройти спеціальний курс підготовки до іспитів (як індивідуально, так і в групах), отримати безкоштовну консультацію з усіх питань, що стосуються складання іспиту (процедура, реєстрація, формат іспиту, секрети успішного складання і пр.); зареєструватися і здати бажаний Cambridge ESOL іспит. Пропонуються паперова і комп'ютерні версії. Можливо, проведення екзаменаційних сесій на виїзді у всіх містах України (не менше 20 чол.). 

Перший центр, на який ми хочемо звернути Вашу увагу - Grade Education Center. Він знаходитися за адресою: Київ, вул. Ярославів Вал, 13 / 2б. Вартість Certificate in Advanced English в центрі - 1200 грн.  

Крім того, здати всі іспити Кембриджської лінійки, в тому числі і CPE, Ви можете також на базі екзаменаційного центру International House Kiev. Офіс центру знаходитися за адресою: Київ, вул. офіс 126. Вартість Cambridge English: Proficiency в цьому центрі становитиме 1400 грн. (комп'ютерний варіант), 1500 грн. (паперовий варіант). 

Якщо Ви володієте англійською мовою на високому рівні, хочете отримати вищу освіту за кордоном або стати співробітником міжнародної компанії - Вам варто спробувати свої сили при здачі Cambridge English: Proficiency.    

4622

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!