+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 10644 0

Світ Peppa Pig: вивчення англійської з веселою свинкою і її друзями

Світ Peppa Pig: вивчення англійської з веселою свинкою і її друзями

Багато батьків чули про мультфільми Peppa Pig - популярні історії про маленьку свинку Пеппе та її друзів. Але якщо для юних британців, австралійців і американців цей мультфільм - розвиваючий, то для нас - це відмінне посібник з вивчення англійської мови для найменших.

Багато батьків чули про мультфільмі Peppa Pig - популярної історії про маленький свинці Пеппе і її друзях. Але якщо для юних британців, австралійців і американців цей мультфільм - розвиваючий, то для нас - це відмінне посібник з вивчення англійської мови для найменших.

Кілька слів про мультфільм

Він культовий. Можна підібрати ряд синонімів: мегапопулярний, всесвітньо відомий, улюблений мільйонами глядачів. Якщо ви не чули про це мультфільм, швидше за все, у вас ще занадто маленькі діти, немає племінників-племінниць, хрещеників або ви нечасто відвідує друзів, у яких є діти дошкільного віку. Можливий також варіант: ви - щасливий володар великого товстого ледачого кота, який любить дивитися серіали або бойовики, але вже ніяк не мультфільми.

Peppa Pig виходить в ефір як телевізійна передача з 2004 року. Знято 4 сезони мультфільму, кількість друзів свинки Пеппі - кроликів, овечок, зайців, собак та інших, з якими глядач знайомиться в нових епізодах, переступило можливі межі середнього фермерського господарства. Мультфільм отримав величезну кількість всіляких нагород.

Кожен епізод в мультфільм триває всього 5 хвилин. Але за цей час Пеппа встигає взяти участь в новій пригоді, розповісти новини, пограти з друзями, поговорити з батьками і допомогти юним глядачам вивчити пару-трійку нових слів.

Вік глядачів

Мультфільм Peppa Pig призначений для дітей дошкільного віку. Але це за кордоном, в країнах, де глядачі і герої мультфільму говорять однією мовою. Шанувальники пригод веселої свинки і її друзів у нашій країні можуть насолоджуватися мультфільмом в ранньому шкільному віці, розвиваючи мовні навички, вдосконалюючи вимова, збільшуючи словниковий запас.

Переваги мультфільму для вивчення англійської:

 • події в мультфільмі зрозумілі, 
 • мовний супровід для розуміння сюжету не обов'язковий 
 • в діалогах героїв використовується найпростіша і поширена лексика 
 • мова героїв - чітка, виразна, добре інтонована, з витриманими паузами, 
 • повільна мова героїв мультфільму - літературна, в ній немає домішків сленгу

Чому ще варто дивитися мультфільм?

Погодьтеся, у Великобританії Пеппа Піг завоювала популярність не тільки тому, що юні глядачі вивчали за допомогою мультфільму англійську мову. Головні переваги полягали в іншому: 

 • мультфільм добрий і цікавий
 • в центрі мультфільму - сім'я Пеппі, що підкреслює важливість сімейних цінностей, вчить дітей правильній поведінці з близькими людьми, демонструє цінність кожного члена сімейного кола
 • сім'я Пеппі - це щаслива сім'я: батьки проводять багато часу зі своїми дітьми, грають з ними, уважно вислуховують і дають поради. Тут є чому повчиться навіть дорослим глядачам
 • у Пеппі багато друзів, на прикладі яких дитині демонструються моделі поведінки в різних колах: з друзями, знайомими, їх родичами
 • мультик забавний та смішний. А це - емоційне виховання, позитивні емоції і просто гарний настрій вашої дитини
 • мультик освітній: глядачі на прикладі пригод свинки і її друзів дізнаються цікаву інформацію про природу, рослинах і тварин, планетах, вчать назва квітів, розпізнають різні форми, запускають кораблики і мильні бульбашки та багато іншого
 • мультик має також виховний ефект. Пеппа з друзями міркує про важливість походів до стоматолога, переконує дітей у тому, що потрібно сортувати сміття, одягати гумові чоботи, якщо виходиш на вулицю після дощу

Пеппа Піг - це не просто мультфільм, це ігри, книги та іграшки, створені за мотивами успішного телешоу. Весела свинка може стати частиною світу вашого малюка і багато чому навчити його.

Знайти детальну інформацію можна на офіційному сайті Peppa Pig

Переглянути серії мультфільму і дізнатися новини зі світу Пеппі можна Вконтакте.

Приємного перегляду!

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар