+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 8478 0

Чи можна вивчити англійську на Work and Travel 2015 – міфи та факти

Чи можна вивчити англійську на Work and Travel 2015 – міфи та факти

Work and travel – найпопулярніша програма для студентів, яка дає можливість поліпшити володіння англійською, отримати досвід роботи за кордоном і чудові враження від подорожей. З яким рівнем англійської можна брати участь у програмі? А також – відповіді на інші питання щодо Work and travel.

Умови програми роботи і подорожей

Work and travel – найпопулярніша програма для студентів, яка дає можливість поліпшити володіння англійською, отримати досвід роботи за кордоном і чудові враження від подорожей. Учасниками програми є студенти українських вузів денного відділення у віці від 18 до 23 років. Перед тим, як ви приймете рішення брати участь у програмі і почнете оформляти пакет необхідних документів, у вас повинне виникнути питання: «Наскільки добре треба знати англійську щоб поїхати на Work and travel?». Незважаючи на те, що багато кандидатів беруть участь в програмі саме заради вдосконалення англійської, зовсім без знання мови стати учасником програми вам не вдасться: володіти мовою необхідно, як мінімум, на рівні Intermediate. Детальніше про рівні володіння англійською мовою ми писали раніше. Причому, при вивченні англійської, варто приділити увагу саме його американському варіанту, який відрізняється від британської англійської.

Що таке Work and travel?

 • можливість поїхати в США і отримати досвід спілкування, роботи і життя за кордоном
 • практика англійської мови
 • подорожі
 • компенсація витрат під час подорожей
 • культурний обмін та нові знайомства 

Підготовка до участі в програмі

Про те, який рівень англійської потрібен, щоб поїхати на Work and travel, ми вже говорили. Але знання мови – не єдина вимога до кандидатів, які хочуть стати учасниками програми. Необхідно також підготувати пакет документів, обрати вакансію, пройти інтерв'ю з роботодавцем, а також – співбесіду у посольстві США для отримання візи. Крім того, агентство, через яке ви будете реєструватися для участі в програмі, запропонує вам пройти невеликий курс-орієнтацію, завдяки якому ви зможете отримати відповіді на важливі питання:

 • як програма Work and travel допомагає у вивченні англійської мови?
 • хто є спонсорами програми?
 • які особливості оподаткування США?
 • що потрібно знати про водійські права в США?
 • які документи потрібно оформити після прибуття в США?
 • який має бути рівень англійської мови для проходження співбесіди в посольстві?

Пакет документів

Пакет документів, який включає реєстраційну анкету учасника програми Work & Travel USA 2015, реєстраційну анкету американських партнерів, заповнену англійською мовою, оригінал довідки з ВНЗ, яка підтверджує студентський статус, резюме (CV) англійською мовою, копію громадянського паспорта (1,2 стор. і сторінки з пропискою), копію першої сторінки закордонного паспорта і американських віз (за наявності), копію студентського квитка, 4 фотографії 3х4 см і 2 фотографії 5х5 см. Крайній термін подачі копії закордонного паспорта – 1 лютого 2015 року. Також є цілий ряд додаткових документів для подачі в посольство.

Резюме для Work and travel

Як скласти резюме для роботи і подорожей? Пропонуємо кілька порад.

По-перше, резюме має бути суворо структурованим: 

 • Personal information 
 • Objective 
 • Education 
 • Work Experience, или Employment 
 • Special skills 
 • Interests & Hobbies 
 • References

По-друге, докладно розпишіть пункт Objective (ціль). Вкажіть не тільки посаду, а й причини, чому ви підходите на ту чи іншу посаду.

По-третє, приділіть увагу опису хобі та спеціальних навичок – в закордонних компаніях на це звертають увагу, тим більше, що в розділі «досвід роботи» ви, швидше за все, так багато не напишите. У цьому ж розділі вкажіть рівень володіння англійською мовою.

Більш докладно про те, як скласти резюме англійською мовою, ми вже писали. Рекомендуємо також звернути увагу на те, як краще підготуватися до співбесіди англійською.

Вакансії та оплата роботи Work and travel 

Узнайте о вакансиях и оплате работы Work and Travel

Так як ця програма передбачає працевлаштування студентів, для яких це, найчастіше – одне з перших місць роботи, то і вакансії, в основному, відносяться до сфери обслуговування та рекреації. Ви можете працювати в парках розваг, басейнах, закладах готельно-ресторанного бізнесу, магазинах та ін. Багато, хто вже подорожував за програмою Work and travel, радять, крім першого місця роботи, знаходити друге і третє. Це не забороняють умови програми, але вам доведеться бути дуже наполегливим у разі пошуку роботи. Є кілька обмежень: учасникам програми не можна бути нянями (Au-pair), а також домробітницями, вожатими в таборі (Camp counselor), лікарями і викладачами.

Ваша робота за програмою Work and travel буде залежати від рівня володіння англійською мовою. Чи потрібно знати англійську досконало для поїздки на Work and travel? Ні. Але рівень володіння мовою може визначити вашу вакансію і, відповідно – рівень заробітної плати. Тому варто задуматися про те, де підтягти англійську перед поїздкою на Ворк енд тревел.

На запитання «Скільки можна заробити на роботу і подорожувати без знання англійської?» Відповідь проста: аніскільки, так як обов'язковою вимогою для участі в програмі є знання англійської на середньому рівні. Складати резюме і проходити співбесіду як з роботодавцем, так і в посольстві, вам доведеться англійською мовою. Чим гірше ви знаєте мову, тим менше ви будете отримувати за свою роботу і тим менше у вас шансів взагалі стати учасником програми.

Середній рівень англійської для Work and travel

Скільки можна заробити  на Work and travel зі слабкою англійською? Під «слабкою» ми маємо на увазі середній рівень. Ви можете влаштуватися на роботу в парк розваг. Пропонуємо перелік можливих вакансій. 

 Вакансія Опис  Оплата 
Fast Food Server продавець в пункті  швидкого харчування  $6/год. 
 Ride Operator  перевірка квитків, запус атракціону, контроль за роботою атракціону   от $6/год. 
 Ticket seller   продаж квитків  от $6/год.

Також можна знайти роботу в готелі (Hotels/resorts)

 Вакансія Опис  Оплата 
Housekeeper прибирання кімнат тощо  $6.50-$7/год. + невеликі чайові
Laundry staff робота у пральні: завантаження/вивантаження білизни, іноді – прасування  $7/год. 

Популярною також є робота в ресторанах. 

 Вакансія Опис  Оплата 
 Dishwasher  мийник посуду  от $5.50/год. 
 Kitchen staff  працівник на кухні: приготування салатів, соусів, випічки, прибирання робочого місця  от $5.50/год. + процент від чайових офіціантів
 Runner/food runner  працівники на кухні чи в ресторані зі «шведським столом»: доставка страв, приготування соусів тощо  от $5.5/год. + процент від чайових офіціантів

Вакансії в магазинах (Shop/Department Store): 

Вакансія  Опис  Оплата 
 Stocker Вантажник: завантаження/розвантаження товару, разстановка на полицях  $7-$10 в год.

Английська на рівні вище середнього для Work and Travel 

Скілько можно заробити на Work and Travel з високим рівнем англійської? Безумовно, більше, ніж якщо ви говорите англійською ледве-ледве. Разглянемо можливі вакансії.

В парках розваг: 

 Вакансія Опис Оплата 
 Arcade Attendant  продаж жетонів, видача призів, обслуговування гральних автоматів  мінімум $6/год. 

В готелях, на курортах:

 Вакансія  Опис  Оплата
Front Desk Clerk Адміністратор: прийом бронювання номерів за телефоном, запис відпочиваючих, видача ключів  от $7/год.
 Porter  Портьє: прибирання території перед готелем, зустріч та привітання гостей, доставка речей в номер  от $7/год. + чайові

В ресторанах: 

Вакансія

 Опис  Оплата
 Busser/bus person 

помічник офіціанта: прибирання столиків після того, як клієнти залишать їх

 от $7-$8 за год.
 Cook/cook assistant  кухар/помічник кухаря: прийом замовлену офіціантів, приготування страв  $7-$10/год. 
 Host/hostess  привітання відвідувачів при вході, розсаджування за столики, прийом замовлень по телефону  $7-$7.50 за год. 
 Server, Waiter/Waitress  офіціант: прийом замовлень, доставка готових страв мінімум $2.13/год., плюс чайові от $0 (буває і так) до $50-$200 за зміну 
 Banquet server  подача страв в готелях, на приватних вечірках мінімум $2.13/год., плюс чайові от $0 (буває і так) до $50-$200 за зміну
 Bartender  бармен: приготування та подача алкогольних напоїв мінімум $2.13/год., плюс чайові от $0 (буває і так) до $50-$200 за зміну

В магазинах: 

 Вакансия  Описание  Оплата
Sales Person/Sales Assistant продавець-консультант  $6-$7за год., плюс знижки на купівлю товарів в магазинах

Зарплата людини, яка недостатньо знає англійську може істотно відрізнятися від зарплати людини, яка досконало знає англійську. Наприклад, бармен повинен володіти англійською досконало, вміти не тільки слухати відвідувача, але і розпізнавати сарказм англійською та найменші нюанси інтонації. Саме тому, готуючись до поїздки за кордон, варто звернути увагу на свій рівень англійської. Вдосконалити володіння мовою можна як на курсах, так і самостійно, завдяки одній з 20 кращих програм для вивчення англійської для IOS і Андроїд
Де можна підготуватися до поїздки в Америку по Work і Travel – вирішувати вам. Одна з компаній, яка представлена на нашому сайті та надає послуги підготовки до поїздки за цією програмою – STUDY.UA.

Бажаємо успіхів в роботі, подорожах та вивченні англійської! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар