+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 3273 0

Науково-популярний англомовний журнал для любителів фантастики Omni

Науково-популярний англомовний журнал для любителів фантастики Omni

Наука, техніка, мистецтво, культура, дизайн, фантастика, метафізка - і це далеко не весь перелік того, що ти можеш знайти на сторінках науково-популярного періодичного видання Omni. Занурюватися у світ фантастики англійською мовою! 

Наука, техніка, мистецтво, культура, дизайн, фантастика, метафізка - і це далеко не весь перелік того, що ти можеш знайти на сторінках науково-популярного періодичного видання Omni. Занурювайся у світ фантастики англійською мовою - Omni відкрив онлайн доступ до своїх архівів!

Кілька слів про журнал

Научно-популярный журнал Omni

Редактори журналу прагнуть до вивчення світу не тільки науковим шляхом, працючи над створенням аудиторії читачем-мрійників. Багато статей журналу не можна віднести до конкретної сфери діяльності, кожна публікація має прагнення вивчити певне явище чи предмет з усіх боків, поєднуючи у своєму дослідженні історію і математику, фізику і літературу, мистецтво, науку і парапсихологію. Фантастичні оповідання, наукові статті, ілюстрації, інтерв'ю з відомими дослідниками - усе це дасть тобі Omni. 

Історія видання

Журнал видавався з жовтня 1978 року в Великобританії і США. У 1986 році вперше був створений онлайн випуск журналу. Концепція журналу заснована на дослідженні наукових фактів і паранормальних явищ, аналіз усього незвіданого, таємничого і незрозумілого. Журнал з початку свого видання являв оригінальну суміш науки і фантастики. Інтерв'ю з провідними вченими на сторінках журналу могли бути поруч з фантастичними розповідями і статтями про паранормальні явища. 

Стівен Кінг і Джордж Мартін - на сторінках видання

Свого часу в журналі публікували свої розповіді Орсон Скотт Кард, Вільям Гібсон, Джордж Р. Р. Мартін, Уїльям С. Берроуз, Джойс Керол Оутс, Джонатан Керролл, Хуліо Кортасар, Стівен Кінг. Omni видавався для юних умів: студентів університетів та учнів коледжів, він був направлений на особливу аудиторію: освічених молодих людей, які ще не отримали професію.

У 1998 році журнал перестав видаватися, так і не зумівши відвоювати своє місце під сонцем в боротьбі з Discover і подібними виданнями. У 2003 році з Інтернету були видалені онлайн-архіви журналу. З 2013 року запущено новий проект «Перезавантаження Omni», відкрився онлайн архів всіх видань журналу з 1978 року. Відкрий для себе неймовірний світ Omni!

Архіви можна знайти тут.

Переваги читання журналу Omni для вивчення англійської: 

 • читання науково-популярних матеріалів збільшує лексичний запас
 • мова журналу чітка, логічно вибудувана, лаконічна
 • якщо ти любитель фантастики - тебе не зупинять складності перекладу тексту
 • ти зможеш дізнатися, що писали в США і Великобританії в 80-і роки про нові наукові відкриття
 • фантастичні оповідання, представлені в журналі - невеликого обсягу, що спростить тобі сприйняття англомовного тексту  

Не прогав шанс поринути в скарбницю досліджень Omni!

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар