График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Кілька порад, як вивчити англійську

Перш за все, Ви повинні вирішити, для чого особисто Вам потрібна англійська мова. А також, ставлячи перед собою мету, визначити термін, за який Ви збираєтеся досягти результат. 

Перше, найголовніше правило, англійською мовою потрібно займатися щодня! 

Багато хто відразу заговорять про свою зайнятість. Неправда, що у Вас не знайдеться 10 хвилин вільного часу в день. Порахуйте, скільки часу Ви витрачаєте на перекур, сніданок, обід, вечеря, інтернет-серфінг для дозвілля, розмови по телефону з друзями ... Спробуйте обмежити порожню витрату часу. Для занять мовою Вам потрібно всього лише 10 хвилин на день. Дуже ефективно займатися англійською вранці. Це особливість біологічного годинника людини. Їх механізм виконує керівну роль у нашому житті. 

Друге, не бійтеся говорити! 

Не бійтеся сказати неправильно. Розмовляючи, Ви самі почнете звертати увагу на свої мовні похибки і виправлятися. Не забувайте, що викладач бере участь в процесі вивчення Вами мови, обов'язково повідомить про помилки у Вашій вимові. Просіть друзів про допомогу, і не ображайтеся, коли вони Вас виправляють. Прислухайтеся. Разом домогтися результату легше. 

Як же запам'ятати тисячі незнайомих англійських слів, які зустрічаються в кожному другому реченні? 

Заучуйте готові фрази і вирази. У потрібний момент мозок сам зорієнтується і видасть потрiбну відповідь на-гора. «Do not make me angry!» («Не зли мене!»), «I'm fed up with my job» («Мене дістала ця робота!») І т.д. Прикладів - маса, ще більше може виявитися у вашому блокноті. Головне, не зупинятися, не робити довгих пауз і, природно, кожен день звертатися до своїх записів. Вони не повинні лежати мертвим вантажем. 

Зі словами і виразами розібралися. А як же навчитися розуміти англійську мову? Її потрібно слухати! Якнайбільше, як можна частіше. 

Тут величезну допомогу надасть інтернет, якщо вдома немає ніякого аудіо курсу. Для початку вибирайте короткі аудіо та відео ролики з субтитрами. Розібравшись що до чого, позбавляйтеся від субтитрів та слухайте, слухайте, слухайте доти, поки все не стане зрозуміло. Не соромтеся повторювати почуте. Копіюйте темп і інтонацію. З кожним днем ускладнюйте завдання. Побачите, через два тижні ви перестанете користуватися субтитрами і почнете вловлювати зміст будь-якого почутого тексту. 

Тренуйте свою мову! 

Де? Як? Коли? В магазині читайте англійський варіант етикетки. На вулиці підслуховуйте розмова іноземців, подумки вступайте з ними в розмову. Коментуйте свої повсякденні дії англійською мовою. Слухайте іноземне радіо, дивіться фільми без перекладу на рідну мову, читайте газети журнали, анекдоти, дитячі казки, в кінці кінців. Знайдіть собі іноземних друзів, ведіть з ними листування англійською, спілкуйтеся по Скайпу. 

Вихід є завжди. Головне - бажання, прагнення, наполегливість і віра в себе! Успіхів! 

Наталія Нікітіна 
Керівник школи англійської мови Live English

2113

Коментарі до журналу


 • Денис Ткаченко залишив відгук у 11:14, 8 листопада, 2013
  +2 На самом деле, иностранцы в последнее время встречаются довольно часто, особенно в определенных туристических местах. Иногда даже сами что-то спрашивают) Відповісти
  • Андрей Киселев залишив відгук у 11:59, 8 листопада, 2013
   0 Меня максимум что спрашивали как пройти к такой-то улице, отвечаешь, улыбнулся, попрощался. А вот для прокача речи это мало поможет, нужно искать с кем потолковать, я слышал в организации АСС где тусят все америкосы, не знаю, не был, еще руки не дошли разузнать Відповісти
 • Андрей Киселев залишив відгук у 13:37, 23 вересня, 2013
  +1 Спасибо Наталье за советы, "На улице подслушивайте разговор иностранцев, мысленно вступайте с ними в разговор." даже не знаю, как это можно сделать. Думаю здесь лучше сделать акцент на разговорные клубы.... Відповісти

  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!