График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Новий додаток для підготовки до розмовної частини IELTS – IELTS Speaking Assistant

Новий додаток для підготовки до розмовної частини IELTS – IELTS Speaking Assistant

Якщо ви перебуваєте на етапі підготовки до IELTS і зіткнулися зі складнощами в підготовці до IELTS speaking, то ця інформація для вас! Зовсім недавно в світі підготовки до усної частини іспиту з'явилася новинка – мобільний додаток IELTS Speaking Assistant, який розроблено для того, щоб зробити процес підготовки максимально легким, швидким і ефективним.

Як оцінюється розмовна частина IELTS?

На офіційному сайті творців іспиту доступна інформація про те, що загальна оцінка частини speaking складається з 4 складових, а саме оцінок за такими критеріями як:

 • швидкість і послідовність аргументації
 • лексика
 • граматика
 • вимова,

які можуть бути високими тільки в тому разі, якщо у вас не виникає труднощів з генеруванням ідей на те чи інше питання, так як для творців IELTS ключовим фактором доброго володіння усним мовленням є здатність людини підтримувати бесіду і висловлювати свою думку з широкого кола тем, а не просто вміння зв'язно дати відповіді на кілька стандартних запитань.

Як подолати головну складність розмовної частини IELTS?

Основна проблема, з якою бореться IELTS Speaking Assistant – це відсутність ідей! За допомогою додатку ви зможете готуватися до іспиту як самостійно, так і з викладачем, заощадивши величезну кількість часу, який вам або вашому викладачеві довелося б витратити на моніторинг форумів з recent IELTS Speaking topics, пошук інформації і читання статей в Google, вибір ідей і вдалих висловів чи пошук model answers на різних сайтах.

Як успішно скласти IELTS speaking з новим додатком?

IELTS Speaking Assistant – це інструмент для швидкого досягнення вашої speaking мети, який допоможе познайомитися і попрактикувати:

 • всі recent IELTS speaking topics, які представлені в трьох секціях, кожна з яких містить перелік тем, які в свою чергу включають списки питань.
 • 3 види підказок (vocabulary, ideas and answers) в кожному питанні:

a) ідеї для побудови відповідей на всі питання подані так, щоб кожен зміг знайти щось, з чим дійсно згоден, наприклад, на питання: Do you think it is necessary to take a nap every day? Ви знайдете, як ідеї для відповіді, якщо ви згодні (напр. It helps to get twice as much work done or it is like a system reboot), так і якщо ви не згодні (напр. немає, тому що it worsens insomnia or it might interfere with the night sleep). Ідеї, які зібрані в IELTS Speaking Assistant підходять для людей з різними точками зору і уподобаннями, і часто дають кілька варіантів того, як сказати про одне й те ж, але по-різному.

b) topical vocabulary, який додасть фарб вашій відповіді (напр. в тій же темі Sleep ви знайдете такі вирази як persistent sleep problems, wide awake, to sleep through smth і багато інших)

c) відповіді, які покажуть вам, як саме люди з різними точками зору і уподобаннями можуть використовувати підібрані нами ідеї

 • інструменти для самоконтролю, такі як можливість записати свою відповідь, прослухати його, зберегти або видалити і таким чином відслідковувати, наскільки поліпшується якість ваших відповідей при використанні наших підказок. Просто запишіть свою відповідь «до» і «після». Ви побачите різницю!
 • зручність, а саме можливість готуватися до іспиту в будь-якому місці і в будь-який час за наявності телефону або планшета, навіть при відсутності інтернету; тому зберігайте потрібні теми в закладках, щоб повернутися до них по короткому шляху
 • і, звичайно ж, бажаного результату !!!

IELTS Speaking Assistant – це перший помічник з IELTS speaking, що зібрав в собі тільки ті теми, які потрібні для підготовки до іспиту в даний період часу! 

IELTS Speaking Assistant – це «живий» підручник, що постійно оновлюється та допоможе вам досягти бажаного результату в максимально короткі терміни.

Де скачати IELTS Speaking Assistant?

Ви можете безкоштовно завантажити додаток IELTS Speaking Assistant

Купуйте повну версію нашого застосування і поповнюйте ряди тих щасливчиків, які вже отримали відмінний результат по IELTS Speaking!

Всім удачі на іспитах!

 
388

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!