Hot 3822 3

Oxford Dictionaries​ оголосив слово року 2016!

Oxford Dictionaries​ оголосив слово року 2016!

Word of the Year 2016 is...

Тривалі дебати, як завжди, супроводжували вибір слова року.

Нарешті, Oxford Dictionaries зміг оголосити слово 2016 року. Ним стало «post-truth». Інформаційні війни і політичні дебати, які розгорілися з новою силою саме в цьому році, дозволили «пост-правді» випередити конкурентів і вийти в лідери за частотою використання в пресі, літературі та усному спілкуванні. «Post-truth» означає «те, що пов'язано або називає обставини чи умови, за яких об'єктивні факти є не такими впливовими у формуванні громадської думки, як звернення до емоцій або особисті переконання».

 

Oxford Dictionaries зазначив сплеск частоти використання слова в 2016 році, хоча воно активно використовувалося протягом останніх двох десятиліть. Зараз в контексті референдуму ЄС в Великобританії і президентських виборів в США слово стало використовуватися набагато частіше.

Word of the Year 2016 is... 

Якщо раніше «пост-правда» була терміном вузького значення, то зараз журналісти можуть сміливо використовувати це слово в своїх публікаціях і навіть заголовках, не боячись бути незрозумілими і не обтяжуючи себе додатковими роз'ясненнями значення слова.

Точної дати використання цього слова вперше ми не знаємо, але дослідники схиляються до версії, що «пост-правда» в цьому значенні була використана в 1992 році в есе сербсько-американського драматурга Стіва Тесіча в журналі Nation. Автор писав про скандал Iran-Contra і війну в Перській затоці, нарікаючи:

We, as a free people, have freely decided that we want to live in some post-truth world.

Мы, как свободные люди, свободно решили, что мы хотим жить в каком-то мире пост-истины.

Steve TesichSteve TesichSerbian-American playwright

Яке слово стане словом року в 2017 році – дізнаємося рівно через рік. 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


  • Elena Jones 11 Березень 2020, 23:09
   Получите официальный сертификат IELTS / TOEFL.
   Самый популярный в мире тест по английскому языку для высшего образования и глобальной миграции, принятый более чем 10 000 организаций по всему миру, может стать ключом к достижению ваших академических и профессиональных целей.

   Мы предоставляем необходимую помощь тем, кто по тем или иным причинам не может сдать тест или получить требуемые баллы, требуемые учреждениями, работодателями или посольствами.

   Связаться через:
   Телеграмма: Registraboard
   (WhatsApp: +1 (513) 620—6443)
   Відповісти
   • Алевтина Уткина 9 Грудень 2016, 12:19
    Статья лингвистическая, почему же автор допускает грубую орфографическую ошибку?! Доколе будет этот мягкий знак появляться там, где он не нужен? Ошибка в слове "склоняются", в этом предложении: "Точной даты использования этого слова впервые мы не знаем, но исследователи склоняються к версии, что «пост-правда» в этом значении была использована в 1992 году в эссе сербско-американского драматурга Стива Тесича в журнале Nation. " Відповісти
    • Genya 11 Січень 2017, 13:15
     Алевтина, благодарим за внимательность) исправили. Відповісти

    Додати коментар