Hot 2447 0

Онлайн-курс «Digital Storytelling: Filmmaking for the Web»: старт 30 травня 2016

Онлайн-курс «Digital Storytelling: Filmmaking for the Web»: старт 30 травня 2016

Для всіх, хто мріє рано чи пізно зняти свій фільм – стартує курс «Digital Storytelling: Filmmaking for the Web». 

Онлайн-курс «Digital Storytelling: Filmmaking for the Web»: старт 30 мая 2016Для всіх, хто мріє рано чи пізно зняти свій фільм – стартує курс «Digital Storytelling: Filmmaking for the Web». Фільм повинен зачаровувати, примушувати глядача невідривно стежити за сюжетом. Як цього досягти? Створити захоплюючу історію. Історію, яка заворожує. Яка не залишає глядача байдужим. Цей курс допоможе вам навчитися створювати такі історії.

Викладачі The University of Birmingham і BBC Academy and Creative Skillset об'єдналися для створення цього надихаючого курсу. Для того, щоб отримати унікальну і актуальну інформацію, вам достатньо розуміти англійську на середньому рівні і бути шанувальником сфери кіновиробництва (як варіант – мріяти про кар'єру в цій сфері). Якщо це так – для вас цей курс буде дуже корисним і мотивуючим.

У програмі курсу:

 • характеристика жанрів і тематики фільмів
 • принципи і прийому створення хороших історій
 • опис структури фільму
 • аналіз способів утримання уваги глядачів
 • розбір основних етапів процесу створення фільму
 • і багато іншого.

Ви також отримаєте докладні рекомендації щодо технічної частини процесу фільмовиробництва. Завдяки цьому курсу, познайомитеся з основними теоретичними знаннями, отримаєте деякі практичні навички. Курс буде цікавий тим студентам, які вже визначили для себе фільмовиробництво як напрямок подальшого навчання. Курс безкоштовний, потрібна лише реєстрація – на сайті.

Бажаємо успіхів! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар