+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 2595 0

Пиши код, вивчаючи англійську: топ-7 YouTube каналів про програмування

Пиши код, вивчаючи англійську: топ-7 YouTube каналів про програмування

Головною універсальною мовою спілкування в IT-сфері незмінно залишається англійська. Якщо ваше знання мови «зависло» на рівні «London is the capital of Great Britain» або обмежується «сухою» IT-термінологією, а ваши спроби зрушити мову з мертвого місця поки не приносили успіху– саме час змінити стратегію! 

У сучасному світі нам дана чудова можливість вивчити не тільки мови програмування, а й «живі» мови, не відходячи від комп'ютера.

Так уже склалося, що значна більшість сучасних технологій розробляються в англомовних країнах, оскільки якість освіти і життя нарівні з активним залученням талановитих фахівців не можуть не сприяти технологічному прогресу.

Таланти, безумовно, є в будь-якій країні світу, і для того, щоб їх розвивати, фахівцям необхідно підлаштовуватися під зовнішній світ, не обмежуючи свої шанси на професійне зростання і щасливе життя тільки країною свого народження.

Головною універсальною мовою спілкування в IT-сфері незмінно залишається англійська. Якщо ваше знання мови «зависло» на рівні «London is the capital of Great Britain» або обмежується «сухою» IT-термінологією, а ваши спроби зрушити мову з мертвого місця поки не приносили успіху– саме час змінити стратегію!

Щоб бути першокласним фахівцем, вам необхідно абстрагуватися від вашого звичного сприйняття англійської як «суто технічної» і «складної для сприйняття». Саме сприйняття мови на слух разом з умінням усно вибудувати свою думку work wonders з вашою англійською!

З появою «живої» англійської у вашій кар'єрі, ваше життя покращиться з таких причин:

1. Ваш заробіток в IT рівноцінний вашій мовній підготовці

Хоч і пострадянські країни поступово починають набирати обертів в сфері IT, іноземний попит на розробку ПО все ж більший. Знаючи англійську, можете не тільки обмінятися парою-трійкою слів з замовником, а й чітко зрозуміти поставлене завдання, не вдаючись до допомоги Google Translate, вловлюючи всі особливості вимови англійських слів та акцентів. 

Найчастіше саме співпраця з іноземними замовниками і стає каменем спотикання на шляху до успішного і забезпеченого кар'єрного майбутнього айтішника. Адже компанії, налагоджуючи партнерські відносини з іноземцями, час від часу проводять онлайн конференції, переговори, ведуть переписку саме англійською! Будьте впевнені, що вивчення англійської – must have кожного фахівця IT.

2. Перспектива жити в будь-якій країні світу

Талановитий фахівець, який знає англійську, має всі шанси влаштуватися в штат в будь-яку іноземну компанію і забезпечити собі гідне майбутнє. Такі країни як США, Німеччина, Британія, Австралія є лідируючими не тільки з працевлаштування IT-фахівців, а й по оплаті їх праці. 

Якщо ви серйозно розглядаєте варіант переїзду, потрібно обов'язково дізнатися заздалегідь всі «підводні камені» проживання в країні вашої мрії. Високі податки і дорожчання оренди, їжі і розваг не завжди враховуються при виборі «другої Батьківщини». Тільки після того, як ви обміркували всі за і проти, можете починати діяти. Отримавши робочу візу, ви зможете претендувати на ПМЖ і, в залежності від умов країни, яку ви оберете, на громадянство. 

Серед зазначених вище країн, Німеччина є єдиною країною з НЕ-англійською державною мовою. З цього можна зробити висновок, що для максимально комфортного життя і високого заробітку, вам буде необхідно знати англійську та німецьку на однаково професійному рівні. Якщо ви готові вчитися і надалі кардинально змінити своє життя – вчіть мови!

3. Підвищення кваліфікації

Щоб бути завжди в тренді і залишатися затребуваним IT-шником, необхідно володіти англійською мінімум на рівні Intermediate.

Якщо ви сумніваєтеся, який саме у вас рівень, можете визначити його онлайн або на курсах технічної англійської від ITEA. Тут у вас буде можливість безкоштовно відвідати перші пробні 5 занять і почати говорити вже з 15-го! Якщо ви не перескочили через перший пункт, ви розумієте, що це в ваших же інтересах не стояти на місці і збагатити свої знання.

4. Make your life easier!

Знання не тільки IT-термінології, а й володіння англійською мовою в цілому скоротить час прочитання необхідної професійної літератури і, безумовно, зробить спілкування з замовником більш невимушеним. Чим менше часу буде йти на стрес, пов'язаний з мовним бар'єром, якого можна уникнути, тим більше часу у вас залишиться на вашу роботу!

Усвідомивши, що ви дійсно хочете почати вчити англійську, а не тільки говорити про це, і готові приділяти свій час на «перенастроювання» мови викладу думок, feel free – дочитайте статтю до кінця. Поєднуйте приємне з корисним – ми підібрали для вас 7 YouTube каналів, на яких англомовні веб-гуру змусять вас зануритися в digital світ.

1. DEVTIPS

Щотижня Травіс Нельсон випускає відео-уроки, в яких він навчає веб-дизайну і програмуванню, одночасно, виступаючи свого роду ментором для студентів, ділячись своїм досвідом і даючи професійні та життєві поради! Англійська: американський. Багата сучасна лексика.

2. JAKEWRIGHT

Випускник Кембриджа, який ще під час навчання в знаменитому університеті знімав свої «будні», ділиться з усіма секретами і тонкощами програмування. Веб-дизайнер, розробник і кінорежисер – це все про цього талановитого 22-х річного генія. На своєму прикладі він просто і невимушено показує, що немає нічого неможливого і досить тільки поставити собі за мету і полюбити те, що ти робиш, як престижне навчання і не менш престижна робота знайдуться самі! Англійська: британська. Класична англійська.

3. COMPUTERPHILE

Канал для таких же комп'ютерних геніїв або просто «зсунутих» на комп'ютерах, як і Шон Райлі, власник каналу. (Насправді потрібно просто серйозно поставитися до цих відео уроків, інакше ви ризикуєте втратити нить розуміння). Цей канал демонструє всю майстерність справжнього IT-фахівця, який, увага!, готовий нею ділитися! Англійська: британська. Налаштовуйтеся на мозковий штурм.

4. LINUSTECHTIPS

Канал майже з 3-ма мільйонами передплатників – справжня знахідка для тих, хто любить дивитися якісні технічні огляди, створювати комп'ютери власноруч, програмувати і дізнаватися першим про світові інновації. Про це і не тільки вам розповість Лінус Себастьян, творець цього каналу і ще 2-х інших – Tech quickie and Channel Super Fun, які в сумі мають 4 мільйони передплатників. Обережно! За переглядом даного каналу час летить непомітно! Англійська: американська.

5. THENEWBOSTON

Цей канал є одним з найпопулярніших каналів про програмування на YouTube завдяки його багатосторонності – мови від Python до С ++, всілякі програмні платформи. Доступно, чітко і корисно! Англійська: американська.

6. CODEDAMN

Чудовий канал для тих, хто хоче розібратися в програмуванні і вдосконалювати свої знання! Мови програмування, веб-хаки і ще тисячі інших tutorials. На сайті з однойменною назвою можна подивитися відео-уроки і пройти тести на знання HTML, CSS, JavaScript, jQuery, AngularJS, PHP, Chrome Extensions, ASP.NET, C ++, Python і не тільки! Англійська: американська, але потрібно враховувати те, що власник каналу родом з Індії.

7. LEVELUPTUTS

850 + tutorials про веб-дизайні! Справжня знахідка для тих, хто тільки починає навчатися веб-дизайн. Власник каналу, Скотт Толінскі, доступно і цікаво пояснює всі тонкощі веб майстерності. Англійська: американська.

Сподіваємося, відтепер і назавжди проблем з тим, де вчити англійську для IT у вас не виникне.

Спробуйте і оцініть запропоновані нами варіанти – точно залишитеся задоволені! 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар