График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Пиши код, вивчаючи англійську: топ-7 YouTube каналів про програмування

Пиши код, вивчаючи англійську: топ-7 YouTube каналів про програмування

У сучасному світі нам дана чудова можливість вивчити не тільки мови програмування, а й «живі» мови, не відходячи від комп'ютера.

Так уже склалося, що значна більшість сучасних технологій розробляються в англомовних країнах, оскільки якість освіти і життя нарівні з активним залученням талановитих фахівців не можуть не сприяти технологічному прогресу.

Таланти, безумовно, є в будь-якій країні світу, і для того, щоб їх розвивати, фахівцям необхідно підлаштовуватися під зовнішній світ, не обмежуючи свої шанси на професійне зростання і щасливе життя тільки країною свого народження.

Головною універсальною мовою спілкування в IT-сфері незмінно залишається англійська. Якщо ваше знання мови «зависло» на рівні «London is the capital of Great Britain» або обмежується «сухою» IT-термінологією, а ваши спроби зрушити мову з мертвого місця поки не приносили успіху– саме час змінити стратегію!

Щоб бути першокласним фахівцем, вам необхідно абстрагуватися від вашого звичного сприйняття англійської як «суто технічної» і «складної для сприйняття». Саме сприйняття мови на слух разом з умінням усно вибудувати свою думку work wonders з вашою англійською!

З появою «живої» англійської у вашій кар'єрі, ваше життя покращиться з таких причин:

1. Ваш заробіток в IT рівноцінний вашій мовній підготовці

Хоч і пострадянські країни поступово починають набирати обертів в сфері IT, іноземний попит на розробку ПО все ж більший. Знаючи англійську, можете не тільки обмінятися парою-трійкою слів з замовником, а й чітко зрозуміти поставлене завдання, не вдаючись до допомоги Google Translate, вловлюючи всі особливості вимови англійських слів та акцентів. 

Найчастіше саме співпраця з іноземними замовниками і стає каменем спотикання на шляху до успішного і забезпеченого кар'єрного майбутнього айтішника. Адже компанії, налагоджуючи партнерські відносини з іноземцями, час від часу проводять онлайн конференції, переговори, ведуть переписку саме англійською! Будьте впевнені, що вивчення англійської – must have кожного фахівця IT.

2. Перспектива жити в будь-якій країні світу

Талановитий фахівець, який знає англійську, має всі шанси влаштуватися в штат в будь-яку іноземну компанію і забезпечити собі гідне майбутнє. Такі країни як США, Німеччина, Британія, Австралія є лідируючими не тільки з працевлаштування IT-фахівців, а й по оплаті їх праці. 

Якщо ви серйозно розглядаєте варіант переїзду, потрібно обов'язково дізнатися заздалегідь всі «підводні камені» проживання в країні вашої мрії. Високі податки і дорожчання оренди, їжі і розваг не завжди враховуються при виборі «другої Батьківщини». Тільки після того, як ви обміркували всі за і проти, можете починати діяти. Отримавши робочу візу, ви зможете претендувати на ПМЖ і, в залежності від умов країни, яку ви оберете, на громадянство. 

Серед зазначених вище країн, Німеччина є єдиною країною з НЕ-англійською державною мовою. З цього можна зробити висновок, що для максимально комфортного життя і високого заробітку, вам буде необхідно знати англійську та німецьку на однаково професійному рівні. Якщо ви готові вчитися і надалі кардинально змінити своє життя – вчіть мови!

3. Підвищення кваліфікації

Щоб бути завжди в тренді і залишатися затребуваним IT-шником, необхідно володіти англійською мінімум на рівні Intermediate.

Якщо ви сумніваєтеся, який саме у вас рівень, можете визначити його онлайн або на курсах технічної англійської від ITEA. Тут у вас буде можливість безкоштовно відвідати перші пробні 5 занять і почати говорити вже з 15-го! Якщо ви не перескочили через перший пункт, ви розумієте, що це в ваших же інтересах не стояти на місці і збагатити свої знання.

4. Make your life easier!

Знання не тільки IT-термінології, а й володіння англійською мовою в цілому скоротить час прочитання необхідної професійної літератури і, безумовно, зробить спілкування з замовником більш невимушеним. Чим менше часу буде йти на стрес, пов'язаний з мовним бар'єром, якого можна уникнути, тим більше часу у вас залишиться на вашу роботу!

Усвідомивши, що ви дійсно хочете почати вчити англійську, а не тільки говорити про це, і готові приділяти свій час на «перенастроювання» мови викладу думок, feel free – дочитайте статтю до кінця. Поєднуйте приємне з корисним – ми підібрали для вас 7 YouTube каналів, на яких англомовні веб-гуру змусять вас зануритися в digital світ.

1. DEVTIPS

Щотижня Травіс Нельсон випускає відео-уроки, в яких він навчає веб-дизайну і програмуванню, одночасно, виступаючи свого роду ментором для студентів, ділячись своїм досвідом і даючи професійні та життєві поради! Англійська: американський. Багата сучасна лексика.

2. JAKEWRIGHT

Випускник Кембриджа, який ще під час навчання в знаменитому університеті знімав свої «будні», ділиться з усіма секретами і тонкощами програмування. Веб-дизайнер, розробник і кінорежисер – це все про цього талановитого 22-х річного генія. На своєму прикладі він просто і невимушено показує, що немає нічого неможливого і досить тільки поставити собі за мету і полюбити те, що ти робиш, як престижне навчання і не менш престижна робота знайдуться самі! Англійська: британська. Класична англійська.

3. COMPUTERPHILE

Канал для таких же комп'ютерних геніїв або просто «зсунутих» на комп'ютерах, як і Шон Райлі, власник каналу. (Насправді потрібно просто серйозно поставитися до цих відео уроків, інакше ви ризикуєте втратити нить розуміння). Цей канал демонструє всю майстерність справжнього IT-фахівця, який, увага!, готовий нею ділитися! Англійська: британська. Налаштовуйтеся на мозковий штурм.

4. LINUSTECHTIPS

Канал майже з 3-ма мільйонами передплатників – справжня знахідка для тих, хто любить дивитися якісні технічні огляди, створювати комп'ютери власноруч, програмувати і дізнаватися першим про світові інновації. Про це і не тільки вам розповість Лінус Себастьян, творець цього каналу і ще 2-х інших – Tech quickie and Channel Super Fun, які в сумі мають 4 мільйони передплатників. Обережно! За переглядом даного каналу час летить непомітно! Англійська: американська.

5. THENEWBOSTON

Цей канал є одним з найпопулярніших каналів про програмування на YouTube завдяки його багатосторонності – мови від Python до С ++, всілякі програмні платформи. Доступно, чітко і корисно! Англійська: американська.

6. CODEDAMN

Чудовий канал для тих, хто хоче розібратися в програмуванні і вдосконалювати свої знання! Мови програмування, веб-хаки і ще тисячі інших tutorials. На сайті з однойменною назвою можна подивитися відео-уроки і пройти тести на знання HTML, CSS, JavaScript, jQuery, AngularJS, PHP, Chrome Extensions, ASP.NET, C ++, Python і не тільки! Англійська: американська, але потрібно враховувати те, що власник каналу родом з Індії.

7. LEVELUPTUTS

850 + tutorials про веб-дизайні! Справжня знахідка для тих, хто тільки починає навчатися веб-дизайн. Власник каналу, Скотт Толінскі, доступно і цікаво пояснює всі тонкощі веб майстерності. Англійська: американська.

Сподіваємося, відтепер і назавжди проблем з тим, де вчити англійську для IT у вас не виникне.

Спробуйте і оцініть запропоновані нами варіанти – точно залишитеся задоволені! 

946

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.