График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

П'ять яскравих капелюшків королеви

Що носять королеви? Звичайно, корону! І не тільки. Вінценосні особи вільні у виборі головного убору, а королева Єлизавета II не втомлюється вражати всіх різноманітністю своїх капелюшків. Про найнезвичайніші королівські капелюшки (і не тільки капелюшки) ми вам і розповімо.

Перший капелюшок

Королева Єлизавета II зійшла на престол в 25-річному віці. Вона була третьою в черзі на королівський титул, не вносила в свої плани заняття монаршого трону, тому у 18 років стала добровольцем жіночих допоміжних частин британської армії. Військова форма личила їй, як і кашкет. До речі, іронічні британці досі стверджують, що капелюшки королеви шиються за образом і подобою військового кашкету.

Королева Елизавета II

Дивний капелюшок

Чи експериментує Її Величність з головними уборами? Звичайно. Капелюшки яких тільки кольорів не бачили ми у королеви. І все ж один з найдивніших і незвичайних головних уборів Єлизавети – капелюшок «з переплутаних макарон». Цей дивовижний витвір капелюшного мистецтва королева одягла під час офіційного візиту до Німеччини в 1965, чим викликала фурор серед німецьких модниць. Капелюшок відразу був оголошений останній зойком моди, а його колір – найбільш трендовим кольором сезону.

Королева Елизавета II

Сонячний капелюшок

Канарковий колір капелюшків і одягу – один з улюблених кольорів Єлизавети II. Наприклад, на весілля принца Вільяма з Кейт Міддлтон королева одягла костюм саме такого кольору і в тон йому – капелюшок. Випромінювати тепло і елегантність – ось одне з дивовижних умінь Єлизавети II.

Королева Елизавета II 

Зовсім не капелюшок

Чи завжди королева носить капелюшки? Звичайно, ні. Вона може дозволити собі виглядати елегантно навіть у більш простому головному уборі. Крім того, під час прогулянок біля Букінгемського палацу вітер не завжди поблажливий до капелюшків. Саме тому королеву нерідко можна побачити у хустині.

Королева Елизавета II 

Всім капелюшках капелюшок

І, нарешті, найнеймовірніший і найтрадиційніший королівський головний убір – корона. Її Єлизавета II надягає вкрай рідко: в основному, під час тронної промови на відкритті сесії парламенту. Носити на голові щось, що важить близько кілограма і залишатися зразком елегантності може тільки королева Великобританії. Корона дійсно важка через величезну кількість дорогоцінних каменів: рубінів, смарагдів, алмазів, сапфірів і перлів.

Королева Елизавета II

Сподіваємося, Її Величність ще багато років буде дивувати нас своїми елегантними капелюшками. 

401

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.