График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Quill знає, як навчитися писати англійською правильно

Quill знає, як навчитися писати англійською правильно

Чимало онлайн-сервісів для вивчення англійської мови орієнтуються на систему тестів, в яких потрібно обрати правильну відповідь і просто вставити її в речення автоматично. Звичайно, в навчанні будь-яка практика – корисна. Та чи не стикалися ви с ситуацією, коли, успішно проходячи будь-які тести, в листуванні ви не могли згадати правопис найелементарніших слів?

Творці онлайн-платформи Quill, що в перекладі з англійської «перо», впевнені: найефективніший спосіб навчитися правильно писати – це писати. Саме такий підхід лежить в основі більшості завдань Quill. Найчастіше вам доведеться писати тексти повністю, а не просто вставляти окремі слова. І це працює, адже власноручне написання слів допомагає їх запам'ятати. До того ж, написання тексту допоможе навчитися висловлювати власні думки мовою, яку ви вивчаєте. 

Користувач сервісу може взяти участь у трьох видах активностей: виправляти тексти з помилками (Quill Proofreader), виконувати завдання для вивчення конкретних розділів граматики (Quill Grammar) і писати особисті тексти в цікавій формі (Quill Writer).

Навіщо розробили Quill?

Сервіс був створений для американських учнів, щоб ті вчилися писати рідною мовою. Всі завдання відповідають американської шкільній програмі, проте це не заважає успішно використовувати сайт тим, хто вивчає англійську як іноземну. Кожна вправа містить докладний опис, тому знайти необхідний розділ або тему досить просто.

До речі, крім вдосконалення правопису й граматики, ви ризикуєте дізнатися безліч цікавих фактів. Чому? Розробники сервісу використали в завданнях тексти, що містять різноманітну пізнавальну інформацію. Користувачі прочитають про польоти Ікара, відомих баскетболістів, першовідкривачів Арктики і багато іншого. І це добре, адже такий контент не дозволить вам занудьгувати.

Можливості Quill для вчителів

Quill, як і інші платформи для вивчення іноземних мов, є ефективним інструментом для навчання цілого класу. Вчителі англійської мови можуть формувати групи й слідкувати за успіхами кожного учня.

Особливу увагу вчителям варто звернути на інструмент Quill Writer. Він дозволяє учням вивчати нові слова і перевірити їх правопис. Вправа схожа на захопливу гру, грати в яку потрібно в парі. Так, вчитель створює список з 6-10 слів (можна з їх поясненням), а учні складають текст з використанням цих слів, складаючи реченння по черзі. Виконані завдання автоматично надсилаються викладачеві.

Quill Writer – гарний спосіб додати різноманіття у вивчання англійської мови як вчителям шкіл, так і викладачам курсів. І, звичайно, сервіс є зручним та ефективний навіть для тих, хто вивчає англійську індивідуально і хоче підняти рівень своєї досвідченості у письмі на новий рівень. Для цього достатньо зареєструватися і систематично виконувати завдання!

Бажаємо успіхів!

493

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.