+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 2937 0

Quill знає, як навчитися писати англійською правильно

Quill знає, як навчитися писати англійською правильно

Розробники сервісу Quill впевнені, що найкращий спосіб навчитися писати – це писати. Вставляти пропущені слова і виправляти помилки – не метод. Що робити, щоб навчитися вправно писати англійською мовою? 

Чимало онлайн-сервісів для вивчення англійської мови орієнтуються на систему тестів, в яких потрібно обрати правильну відповідь і просто вставити її в речення автоматично. Звичайно, в навчанні будь-яка практика – корисна. Та чи не стикалися ви с ситуацією, коли, успішно проходячи будь-які тести, в листуванні ви не могли згадати правопис найелементарніших слів?

Творці онлайн-платформи Quill, що в перекладі з англійської «перо», впевнені: найефективніший спосіб навчитися правильно писати – це писати. Саме такий підхід лежить в основі більшості завдань Quill. Найчастіше вам доведеться писати тексти повністю, а не просто вставляти окремі слова. І це працює, адже власноручне написання слів допомагає їх запам'ятати. До того ж, написання тексту допоможе навчитися висловлювати власні думки мовою, яку ви вивчаєте. 

Користувач сервісу може взяти участь у трьох видах активностей: виправляти тексти з помилками (Quill Proofreader), виконувати завдання для вивчення конкретних розділів граматики (Quill Grammar) і писати особисті тексти в цікавій формі (Quill Writer).

Навіщо розробили Quill?

Сервіс був створений для американських учнів, щоб ті вчилися писати рідною мовою. Всі завдання відповідають американської шкільній програмі, проте це не заважає успішно використовувати сайт тим, хто вивчає англійську як іноземну. Кожна вправа містить докладний опис, тому знайти необхідний розділ або тему досить просто.

До речі, крім вдосконалення правопису й граматики, ви ризикуєте дізнатися безліч цікавих фактів. Чому? Розробники сервісу використали в завданнях тексти, що містять різноманітну пізнавальну інформацію. Користувачі прочитають про польоти Ікара, відомих баскетболістів, першовідкривачів Арктики і багато іншого. І це добре, адже такий контент не дозволить вам занудьгувати.

Можливості Quill для вчителів

Quill, як і інші платформи для вивчення іноземних мов, є ефективним інструментом для навчання цілого класу. Вчителі англійської мови можуть формувати групи й слідкувати за успіхами кожного учня.

Особливу увагу вчителям варто звернути на інструмент Quill Writer. Він дозволяє учням вивчати нові слова і перевірити їх правопис. Вправа схожа на захопливу гру, грати в яку потрібно в парі. Так, вчитель створює список з 6-10 слів (можна з їх поясненням), а учні складають текст з використанням цих слів, складаючи реченння по черзі. Виконані завдання автоматично надсилаються викладачеві.

Quill Writer – гарний спосіб додати різноманіття у вивчання англійської мови як вчителям шкіл, так і викладачам курсів. І, звичайно, сервіс є зручним та ефективний навіть для тих, хто вивчає англійську індивідуально і хоче підняти рівень своєї досвідченості у письмі на новий рівень. Для цього достатньо зареєструватися і систематично виконувати завдання!

Бажаємо успіхів!

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар