+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Hot 893 0

Реєструйтеся на курс «An Introduction to Screenwriting», який стартує 2 травня

Реєструйтеся на курс «An Introduction to Screenwriting», який стартує 2 травня

Відчуваєте, що в вас вмирає Зак Снайдер, але не вистачає теорії і практичних навичок писати сценарії? Вам варто звернути увагу на англомовний курс, розроблений спеціально для сценаристів-початківців. 

Відчуваєте, що в вас вмирає Зак Снайдер, але не вистачає навичок писати сценарії і теоретичної бази? А ще непогано було б поповнити запас професійної лексики? Якщо це так – вам варто звернути увагу на курс, розроблений спеціально для сценаристів-початківців. Курс англомовний, тому зможете прокачати навички написання сценарію англійською, а також удосконалите вміння писати англійською та сприймати англомовну інформацію на слух.

Викладачі The University of East Anglia's School of Literature, Drama and Creative Writing спробували розробити онлайн-курс, який був би корисний як початківцям, так і більш досвідченим письменникам, які просто хочуть покращити навичку написання сценаріїв.

Що цей курс дасть вам?

Онлайн-курс «An Introduction to Screenwriting»

Початківцю – дуже багато. Ви сформуєте базовий професійний словник і основні навички написання сценаріїв, спробуєте втілити теорію на практиці, отримаєте величезну кількість корисної та актуальної інформації. До речі, саме ця корисна і актуальна інформація може виявитися досить цікавою навіть для досвідченого письменника, який раніше просто не пробував себе в написанні сценаріїв.

У програмі курсу

  • Знайомство з теорією
  • Вивчення прикладів сценаріїв
  • Практичні завдання

Ви будете вивчати нові принципи написання сценаріїв, а потім відразу ж застосовувати ці знання на практиці. До кінця курсу ви будете вільно володіти необхідною лексичної базою для обговорення та написання сценарію, а також практичними навичками.

Вимоги до студентів

Тільки ваша любов до письменницької праці і сценарної справи,, а також рівень володіння англійською мовою – не нижче Upper-Intermediate. Якщо любов до створення сценаріїв переступає всі допустимі межі, ви можете спробувати пройти цей курс, володіючи англійською на рівні Intermediate. Реєстрація на сайті

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар