+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Hurt 19355 2

Самостійна підготовка до IELTS: поради та ресурси

Самостійна підготовка до IELTS: поради та ресурси

Багато хто недооцінює значення самостійної підготовки до іспиту IELTS. Звичайно, викладач, який раніше сам складав цей іспит, зможе розповісти вам про всі нюанси і підводні камені. Але готуватися постійно, використовуючи кожну вільну хвилину, можете тільки ви самі, зайнявшись самопідготовкою. Які ресурси можна для цього використовувати? 

Кілька слів про самостійну підготовку до мовного тесту

Багато хто недооцінює значення самостійної підготовки до іспиту IELTS. Більшість людей впевнена, що готується потрібно не тільки, підвищуючи рівень володіння англійською, а й вивчаючи особливості формату іспиту. Зрозуміло, викладач, який раніше сам складав цей тест, зможе розповісти вам про всі нюанси і підводні камені. Але готуватися постійно, використовуючи кожну вільну хвилину, можете тільки ви самі, зайнявшись самопідготовкою.

Багато хто з носіїв англійської складають тест на бал, який нижчий, ніж у людей, що вивчають англійську як другу мову. Це відбувається з тієї простої причини, що носії впевнені у своїх знаннях і не готуються до особливого формату іспиту. Про те, що являє собою IELTS та з яких частин складається тест, ми розповідали раніше. Крім того, ми навіть говорили вам про те, як потрібно готуватися до інтерв'ю IELTS. Тепер варто розповісти про те, як самостійна підготовка може допомогти успішно скласти тест. Зовсім не обов'язково обирати щось одне: підготовку на курсах англійської або самостійну підготовку. Самостійна підготовка цілком може бути додатковим прийомом поліпшити ваші знання та навички.

Переваги самостійно підготовки до мовного іспиту:

 • можна поєднувати з підготовкою на курсах
 • можна займатися в зручному місці в зручний час
 • коштує менше, ніж курси англійської (оплатити доведеться тільки підручники та навчальні посібники)
 • ви можете обрати зручний темп підготовки

Недоліки самостійної підготовки до IELTS

 • матеріали для підготовки доведеться шукати самостійно
 • графік занять встановлюєте ви (це і погано, і добре: все залежатиме від вашої сили волі)
 • ви не знайомі з форматом іспиту
 • ви не можете об'єктивно оцінити свій рівень англійської, слабкі сторони

Впоратися з недоліками самостійної підготовки вам допоможуть спеціалізовані ресурси для підготовки до IELTS. Навіть якщо ви обрали курси англійської мови, додаткові заняття і нова інформація ніколи і нікому не заважала.

Ресурси для самостійної підготовки до IELTS

ieltspodcast.com

Как самостоятельно подготовиться к IELTS?

Подкаст репетитора англійської мови з шестирічним досвідом роботи Бена Уорінгтона. Бен упевнений, що існує величезна кількість фахівців з прийому та складання цього тесту, які можуть поділитися своїм досвідом. Завдяки його порталу багато викладачів і фахівців в галузі міжнародних іспитів можуть дати таку потрібну інформацію всім, хто тільки почав підготовку до тесту. Крім того, далеко не всім кандидатам відразу вдається знайти якісні курси або репетитора. Ресурс Бена пропонує доступ тільки до найбільш якісної інформації, рекомендації тільки від професіоналів у своїй справі.

 

takeielts.britishcouncil.org

Материалы для самостоятельной подготовки к IELTS от Британского Совета

Спеціальний ресурс Британської Ради для всіх, хто вирішив самостійно готуватися до тесту. Тут ви знайдете відповіді на питання: що таке IELTS, як правильно готуватися до формату тесту, які підручники та навчальні матеріали використовувати, як готуватися до кожної окремої частини іспиту. Більше 30 годин безкоштовної інформації і маса цікавих і корисних матеріалів.

www.roadtoielts.com

Самостоятельная подготовка к сдаче теста IELTSЩе один ресурс, який обов'язково вам знадобитися. Портал пропонує 10-годинний інтенсив з підготовки до іспиту Road to IELTS Test Drive. Ви можете слухати матеріали і відповідати на запитання в будь-яку вільну хвилину. Таким чином, підготовка до тесту перетворитися на щоденне захоплююче заняття.

Якісно підготувавшись, ви будете впевнено почувати себе на іспиті, особливо, якщо прочитаєте про стратегію поведінки при складанні IELTS. Якщо все ж ви не до кінця впевнені в тому, що зможете підготуватися до тесту самостійно, можна вивчити перелік мовних центрів та курсів, які пропонують підготовку та складаня IELTS в Києві.

Бажаємо успіхів! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


  • Anna Kovalchuk залишила відгук у 10:07, 5 Травень, 2017
   0 Очень рекомендую этот курс: (ссылка удалена) Мне нужно было сдать IELTS на 6 за 5 недель и я занималась по видеокурс IELTS, мне понравилось : девочка приятно и просто объясняет, хотя сама выпускница MBA. Приятно учиться у профессионала своего дела - все структурированно и не нудно. Сайт:(ссылка удалена) Відповісти
   • Olena Mysyna залишила відгук у 13:48, 24 Листопад, 2016
    +1 Ещё один классный ресурс для подготовки к IELTS speaking - это мобильное приложение IELTS Speaking Assistant. В нём представлены все актуальные темы и вопросы (именно те, которые Вам встретятся на экзамене), необходимый вокабуляр, огромное разнообразие идей для ответов и даже сами варианты ответов!!! Очень рекомендую!!! Відповісти

    Додати коментар