График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Hurt

Самостійна підготовка до IELTS: поради та ресурси

Самостійна підготовка до IELTS: поради та ресурси

Кілька слів про самостійну підготовку до мовного тесту

Багато хто недооцінює значення самостійної підготовки до іспиту IELTS. Більшість людей впевнена, що готується потрібно не тільки, підвищуючи рівень володіння англійською, а й вивчаючи особливості формату іспиту. Зрозуміло, викладач, який раніше сам складав цей тест, зможе розповісти вам про всі нюанси і підводні камені. Але готуватися постійно, використовуючи кожну вільну хвилину, можете тільки ви самі, зайнявшись самопідготовкою.

Багато хто з носіїв англійської складають тест на бал, який нижчий, ніж у людей, що вивчають англійську як другу мову. Це відбувається з тієї простої причини, що носії впевнені у своїх знаннях і не готуються до особливого формату іспиту. Про те, що являє собою IELTS та з яких частин складається тест, ми розповідали раніше. Крім того, ми навіть говорили вам про те, як потрібно готуватися до інтерв'ю IELTS. Тепер варто розповісти про те, як самостійна підготовка може допомогти успішно скласти тест. Зовсім не обов'язково обирати щось одне: підготовку на курсах англійської або самостійну підготовку. Самостійна підготовка цілком може бути додатковим прийомом поліпшити ваші знання та навички.

Переваги самостійно підготовки до мовного іспиту:

 • можна поєднувати з підготовкою на курсах
 • можна займатися в зручному місці в зручний час
 • коштує менше, ніж курси англійської (оплатити доведеться тільки підручники та навчальні посібники)
 • ви можете обрати зручний темп підготовки

Недоліки самостійної підготовки до IELTS

 • матеріали для підготовки доведеться шукати самостійно
 • графік занять встановлюєте ви (це і погано, і добре: все залежатиме від вашої сили волі)
 • ви не знайомі з форматом іспиту
 • ви не можете об'єктивно оцінити свій рівень англійської, слабкі сторони

Впоратися з недоліками самостійної підготовки вам допоможуть спеціалізовані ресурси для підготовки до IELTS. Навіть якщо ви обрали курси англійської мови, додаткові заняття і нова інформація ніколи і нікому не заважала.

Ресурси для самостійної підготовки до IELTS

ieltspodcast.com

Как самостоятельно подготовиться к IELTS?

Подкаст репетитора англійської мови з шестирічним досвідом роботи Бена Уорінгтона. Бен упевнений, що існує величезна кількість фахівців з прийому та складання цього тесту, які можуть поділитися своїм досвідом. Завдяки його порталу багато викладачів і фахівців в галузі міжнародних іспитів можуть дати таку потрібну інформацію всім, хто тільки почав підготовку до тесту. Крім того, далеко не всім кандидатам відразу вдається знайти якісні курси або репетитора. Ресурс Бена пропонує доступ тільки до найбільш якісної інформації, рекомендації тільки від професіоналів у своїй справі.

 

 

takeielts.britishcouncil.org

Материалы для самостоятельной подготовки к IELTS от Британского Совета

Спеціальний ресурс Британської Ради для всіх, хто вирішив самостійно готуватися до тесту. Тут ви знайдете відповіді на питання: що таке IELTS, як правильно готуватися до формату тесту, які підручники та навчальні матеріали використовувати, як готуватися до кожної окремої частини іспиту. Більше 30 годин безкоштовної інформації і маса цікавих і корисних матеріалів.

www.roadtoielts.com

Самостоятельная подготовка к сдаче теста IELTSЩе один ресурс, який обов'язково вам знадобитися. Портал пропонує 10-годинний інтенсив з підготовки до іспиту Road to IELTS Test Drive. Ви можете слухати матеріали і відповідати на запитання в будь-яку вільну хвилину. Таким чином, підготовка до тесту перетворитися на щоденне захоплююче заняття.

Якісно підготувавшись, ви будете впевнено почувати себе на іспиті, особливо, якщо прочитаєте про стратегію поведінки при складанні IELTS. Якщо все ж ви не до кінця впевнені в тому, що зможете підготуватися до тесту самостійно, можна вивчити перелік мовних центрів та курсів, які пропонують підготовку та складаня IELTS в Києві.

Бажаємо успіхів! 

5479

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.