+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 21867 2

Серіал Friends: вивчити англійську допоможуть Росс, Чендлер, Фібі, Моніка і Рейчел ... ну, і Джоуі

Серіал Friends: вивчити англійську допоможуть Росс, Чендлер, Фібі, Моніка і Рейчел ... ну, і Джоуі

Жарти шістки нерозлучних друзів з мегапопулярного серіалу в оригіналі ще смішніше. Не віриш? Можеш переконається в цьому самостійно, подивившись всі 10 сезонів «Друзів» мовою оригіналу. Крім того - це відмінний привід прокачати свою англійську. 

Жарти шістки нерозлучних друзів з мегапопулярного серіалу в оригіналі ще смішніше. Не віриш? Можеш переконається в цьому самостійно, подивившись всі 10 сезонів «Друзів» мовою оригіналу. Крім того - це відмінний привід прокачати свою англійську. 

Кілька слів про серіал

Яскраві діалоги героїв, гумор і прості запам'ятовуються репліки - це саме те, що допоможе тобі вдосконалити мовні навички. Темп діалогів серіалу може здатися для початківців досить динамічним, в такому випадку тобі на допомогу прийдуть субтитри - російські чи англійські.

Головні герої 

Підвищення самооцінки і впевненість у власних силах тобі може гарантувати Джоуї. Його лексикон не багатий складними маловідомими словами, відсутність яких тобі компенсує Росс, коли розповідатиме про свою роботу.

Про вивчення ідіоматичних виразів, всіляких вигуків, в першу чергу, потурбується Рейчел. Міцні жаргонні слівця, та ще заримовані для кращого запам'ятовування, ти зрозумієш завдяки пісенькам Фібі.

І, нарешті, можеш не сумніватися, що Чендлер з Монікою внесуть свою лепту в процес твого навчання, бо їхні жарти і діалоги англійською в стилі fastball dialogue (перекидання м'яча) ти не втомишся цитувати друзям.

Вплив серіалу на розвиток англійської мови 

Сам серіал вже давно став культовим подією, зробивши величезний вплив на телебачення, культуру, моду, соціологію і навіть - англійська мова.

Філологи з Університету Торонто дослідили феномен серіалу «Друзі», який, за їхніми твердженнями, зробив величезний вплив на розвиток мови. Наприклад, до виходу серіалу для емоційного забарвлення пропозиції активно використовувалися слова «very» чи «really», але герої серіалу внесли кардинальні зміни в розмовну мову. Саме з легкої руки сценаристів серіалу популярним в розмовній мові стало прислівник «so». 

Один з епізодів серіалу - Rachel's Blind Date 

Плюси серіалу для тих, хто вивчає англійську: 

 • жива розмовна мова
 • короткі і смішні репліки
 • актори - носії мови
 • слова і репліки вимовляються повільно і чітко
 • багато слів і звороти повторюються по кілька разів в одному епізоді
 • ти не зможеш відірватися від екрану, а тому будеш регулярно присвячувати час вивченню англійської 

Подивитися серіал ти можеш Вконтакте, на YouTube за запитом «Friends» або на порталі friends-online.su.

Успіхів у вивченні мови! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


  • Ksenia Golak залишила відгук у 10:46, 16 Березень, 2014
   +1 Уже просмотрела все серии на английском, это прекрасный сериал, не скажу что там очень легкий язык, сначала было понятно далеко не все, но к сезону 5-му привыкла и таким образом поддерживаю уровень находясь дома с ребенком, очень всем советую! Відповісти
   • Андрей Киселев залишив відгук у 09:28, 5 Березень, 2014
    +2 В любом случае Фрэнды подтянули мой разговорный английский. Начинаешь четче выгововаривать слово. Три сезона смотрел с английскими субтитрами, больше не осилил, перешел на сериал по проще, типа Альфа ... Відповісти

    Додати коментар