+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 3771 0

Серіал Law & Order: юридична англійська, захоплюючий сюжет, яскраві приклади роботи прокурора і адвоката

Серіал Law & Order: юридична англійська, захоплюючий сюжет, яскраві приклади роботи прокурора і адвоката

Якщо тобі потрібно прокачати юридичну англійську, то перегляд професійно орієнтованих серіалів - відмінна ідея. Головне - правильно вибрати серіал. 

Якщо тобі потрібно прокачати юридичну англійську, то перегляд професійно орієнтованих серіалів - відмінна ідея. Головне - правильно вибрати серіал. Для ґрунтовного збагачення лексики юридичними термінами пропонуємо серіал «Закон і порядок».

Кілька слів про серіал 

По-перше, серіал мегауспешний: 20 сезонів, мільйони глядачів, міжнародні адаптації, відеоігри за мотивами серіалу, всілякі премії, в тому числі і «Еммі» - все це говорить про те, що тобі буде цікаво стежити за подіями «Law & Order».

По-друге, в основі сюжету - розповідь про поліцейських з Нью-Йоркського відділу вбивств і співробітниках прокуратури. Обидві групи представників закону переслідують злочинців спочатку на вулицях міста, а потім - в судовому порядку. Тому у тебе буде можливість вдосконалити сприйняття на слух нью-йоркського вуличного сленгу і офіційно-ділового мовлення, насиченою юридичними термінами і зворотами. 

Переваги серіалу 

 • Серіал «Закон і порядок» - процедуральний. А це означає, що кожна серія - це окрема історія, тому перегляд ти можеш почати з будь-якого сезону. 
 • Серіал знятий на реальних подіях, в ньому відображаються ситуації, що мали місце в суді або досудовому розгляді. 
 • Актори - носії мови, їх мова - досить чітка і виразна. 
 • Багато прикладів виступів захисників і обвинувачів в суді. Дуже різноманітна професійна лексика. 
 • Ти можеш стежити за подіями і обговореннями розслідування детективів, дискусіями в кабінеті прокурора про винесення обвинувального акта, судовими розглядами. 


За 20 років зйомок серіалу глядачам були продемонстровані найрізноманітніші злочини на вулицях Нью-Йорка, особливості юридичної системи США, приклади лазівок в судновiй системі. Серіал торкнувся різних тем: від злочинів, мотивів вчинків серійних вбивць до корупції в державних установах. Закон і порядок - це класика кримінального жанру.

Будь вкрай обережний, якщо знаєш про свою тягу до такого роду фільмів, інакше не зможеш відірватися від екрану до останньої серії 20 сезону. Все серії ти можеш знайти на YouTube за запитом «Law & Order».

Приємного перегляду! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар