График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Hurt

Short of time?

Short of time?

Сім'я, робота, хобі, друзі – все це потребуэ чимало часу й енергії. Як серед купи обов'язків, що поглинають весь наш день, знайти час для вивчення англійської мови? Ми поділимося з вами 11-ма порадами, які доведуть існування вільного часу у вашому житті.

Порада № 1. Повірте в успіх

Згадайте, як часто ви говорите собі щось на зразок «іноземні мови – не моє» чи «в мене не виходить» просто тому, що перші спроби вивчити мову не були успішними. Можливо, ви занадто рано здалися?

Ми не будемо співати оди позитивному мисленню, мотивованості та активній життєвій позиції, а просто скажемо, що всі негативні установки, лінь та інша нісенітниця є головною причиною невдач у вивченні іноземних мов. Ми самі (або з допомогою бабусь, батьків, нескінченно скаржаться на важке життя) запевняємо себе в тому, що наші можливості обмежені, і ця переконаність аж ніяк не базується на реальному стані речей.

Давайте подивимося правді в очі. Ми вміємо думати, говорити, читати і писати російською та українською мовами. Будучи дітьми і підлітками ми вивчили лексику, граматику, навчилися правильно вживати -тся і -ться і навіть ставити перед сполучником а. Що заважає нам вивчити нову мову зараз? Нічого. Ми можемо тільки порекомендувати вам думати більш позитивно, усвідомлювати важливість англійської мови для своєї кар'єри, хобі та будь-якої іншої мрії і пам'ятати, що здібності до мов є у кожної здорової людини.

Рада №2. Проаналізуйте ваш день

Ми переконані, що весь наш час відбирають лише найважливіші справи. Однак по дорозі на навчання / роботу середньостатистичний студент і працівник гортає стрічку новин у соціальній мережі, обмінюється демотиватори з друзями і читає огляд переваг WP-смартфонів. Чи наблизила хоча б одна його дія до мрії стати WEB-дизайнером і купити будиночок в штаті Колорадо? Сумніваємося, проте фундамент для роботи консультантом в магазині техніки вибудовується міцний.

Кожен день стикаєтеся з такою ж проблемою? Рекомендуємо розписати ваші щоденні звички з точністю до хвилин, щоб зрозуміти, яким з перерахованих справ варто приділяти менше уваги або ж зовсім викреслити з буденщини. Так ви зрозумієте, що у вашому розпорядженні не тільки хвилини, а цілі години, які можна спрямувати в правильне і продуктивне русло.

Рада №3. Діліть завдання

Залежно від кількості завдань, до яких вам потрібно підготуватися, розділіть час на кілька частин. Наприклад, вам потрібно підготуватися до аудіювання, розмовної англійської та письма за наявності однієї вільної години на день. Розбийте цей час на три частини і приділіть кожному із завдань 20 хвилин. Так ви не встигнете втомитися від одного виду вправ і, всього за один тиждень, зможете приділити 1 годину і 40 хвилин кожному із завдань.

Рада №4. Оточіть себе англійським

Вивчаючи рідну мову, ми чуємо її щодня. Хочете оволодіти англійською? Пориньте у неї максимально глибоко. Розбирайте тексти улюблених пісень і дізнавайтеся, про що в них співається (до речі, після таких маніпуляцій про деякі пісні можна подумати «як я міг це слухати?»); слухайте радіо, підкасти, аудіокниги; дивіться фільми, серіали і відео англійською. Зробіть експеримент і пориньте в англійську мову хоча б на пару тижнів. Результат побачите самі. ;)

Рада №5. Корисний сніданок

Ні, ми не розповідатимемо про корисні властивості вівсянки, а просто порадимо переглядати новини міста, країни та світу в англомовних джерелах, якщо раніше ви робили цей ранковий ритуал добре відомою мовою.

Рада №6. Беріть англійську з собою

Не розлучаєтеся зі смартфоном, плеєром або планшетом? Чудово. Будь-який з цих пристроїв може допомогти у вивченні англійської та позбавити вас від неробства. Збережіть підкасти, аудіокниги або додаток для прослуховування іноземного радіо й слухайте їх у будь-якій зручної ситуації: в транспорті дорогою на навчання / роботу і назад, на прогулянці з собакою, в тренажерному залі на біговій доріжці і навіть під час обідньої перерви.

Рада №7. Використовуйте стікери

Випишіть слова, фрази або правила, які плануєте вивчити найближчим часом, і розвісьте їх в найпомітніших місцях: на холодильнику, біля робочого столу, в передпокої, біля дзеркала. Так, і про двері в туалеті не забудьте.

Рада №8. Діти – не перешкода

Наявність дітей, безумовно, вагомий аргумент для відсутності вільного часу. Проте є заняття, які будуть цікавими малюкам і корисними для вас. Дивіться англомовні мультфільми, слухайте дитячі пісеньки або грайте з малечею в англомовні ігри на планшеті.

Рада №9. Пишіть англійською

Спробуйте вести блог чи хоча б щоденник для записів, де ви зможете розповісти про події, плани і просто спостереження, які вас хвилюють. Так ви вдосконалите письмо, збільшите словниковий запас і навчитеся думати англійською мовою.

Рада №10. Обирайте найпродуктивніший час

Якщо ви з тих, для кого пробудження рано вранці – щось подібне до каторги, не намагайтеся вчитися вранці. Ваш продуктивний час відвідає вас вдень, ввечері чи навіть вночі. А ось відчайдушним жайворонкам рекомендуємо поглинати більшу частину інформації одразу ж після пробудження, щоб дрімати над книгою ввечері.

Рада №11. Правильний відпочинок

Простягнутися на ліжку після активного виконання вправ – не найкраща ідея. Якщо ви втомилися від одного виду завдань, просто перейдіть до наступних. Тільки не доводьте себе до знемоги, бо ризикуєте втратити бажання вивчати англійську мову назавжди.

Бажаємо вам знайти час для англійської і досягти своєї мети! ;) 

659

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!