График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Словничок – словник для своїх

Вітаю читачів журналу Enguide! Звати мене Дмитро Рачек і у цій статті хочу представити вам свій проект – англо-українсько-англійський онлайн словник «Словничок». Так, у Інтернеті існує безліч словників, але Словничок – це словник для своїх.

Словничок – словник для своїх

Чому?

За фахом я історик-міжнародник, а за покликанням – перекладач. Основною причиною створення онлайн словника «Словничок» стала відсутність адекватних англо-українсько- англійських словників, які б давали не тільки шаблонний переклад тих чи інших слів, а й розділяли результат за категоріями, надавали приклади вживання у висловах тощо. Саме це я і втілюю у Словничку.

Мега-мета проекту: 

Створити найбільший і водночас найзмістовніший англо-українсько-англійський словник у світі зусиллями як професійних перекладачів, так і небайдужих до вивчення англійської (української) мови користувачів мережі. До проекту може долучитись кожен бажаючий!

За допомогою «Словничка» людям з базовим та середнім рівнем англійської буде значно зручніше вивчати нові слова, які можна знайти у окремих категоріях, але й ті, хто вільно володіє мовою теж не будуть нудьгувати, адже Словничок містить велику кількість ідіом, складних висловів, питомо американських та англійських тонкощів тощо.

І це не все!

Професіональні перекладачі також знайдуть для себе безліч цікавинок. Це і юридичні терміни, терміни ООН, ЄС, НАТО, дипломатична термінологія тощо. Крім того, словникова база містить велику кількість перекладів сталих речень з договорів, контрактів, різного роду документів.

Родзинкою усього цього є можливість реєстрації у «Словничку», участь у обговоренні тих чи інших питань, що стосуються термінології та й узагалі англійської мови, та функція власноручного додавання цікавих слів до бази «Словничка».

Є навіть трохи розваг! 

У рубриці «Корисні статті» відвідувачі сайту «Словничка» знайдуть різноманітні вікторини, які допоможуть перевірити словниковий запас, цитати з неперевершених фільмів з перекладом на українську, а також просто цікаві статті.

Словничок – словник для своїх

Будова Словничка

Процес пошуку слова у «Словничку» досить простий: вам необхідно ввести слово у поле пошуку і на екрані з’являться результати пошуку розподілені на категорії, приклади вживання, а також присутність цього слова у фразах.

Якщо слова немає у базі, користувач може зареєструватись і власноруч ввести слово і його переклад на українську чи англійську (при цьому незабаром буде працювати функція відображення ім’я користувача навпроти його перекладу).

Словничок – словник для своїх

Таким чином, «Словничок» може задовольнити словникові потреби як вибагливих професіоналів, так і пересічних громадян, що бажають покращити свою англійську або просто знайти переклад слова із цікавої статті на англійській мові.

388

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!