Heart 4210 0

Словничок – словник для своїх

Словничок – словник для своїх

Творець англо-українсько-англійського онлайн словника «Словничок» Дмитро Рачек представляє читачам Enguide свій проект. 

Вітаю читачів журналу Enguide! Звати мене Дмитро Рачек і у цій статті хочу представити вам свій проект – англо-українсько-англійський онлайн словник «Словничок». Так, у Інтернеті існує безліч словників, але Словничок – це словник для своїх.

Словничок – словник для своїх

Чому?

За фахом я історик-міжнародник, а за покликанням – перекладач. Основною причиною створення онлайн словника «Словничок» стала відсутність адекватних англо-українсько- англійських словників, які б давали не тільки шаблонний переклад тих чи інших слів, а й розділяли результат за категоріями, надавали приклади вживання у висловах тощо. Саме це я і втілюю у Словничку.

Мега-мета проекту: 

Створити найбільший і водночас найзмістовніший англо-українсько-англійський словник у світі зусиллями як професійних перекладачів, так і небайдужих до вивчення англійської (української) мови користувачів мережі. До проекту може долучитись кожен бажаючий!

За допомогою «Словничка» людям з базовим та середнім рівнем англійської буде значно зручніше вивчати нові слова, які можна знайти у окремих категоріях, але й ті, хто вільно володіє мовою теж не будуть нудьгувати, адже Словничок містить велику кількість ідіом, складних висловів, питомо американських та англійських тонкощів тощо.

І це не все!

Професіональні перекладачі також знайдуть для себе безліч цікавинок. Це і юридичні терміни, терміни ООН, ЄС, НАТО, дипломатична термінологія тощо. Крім того, словникова база містить велику кількість перекладів сталих речень з договорів, контрактів, різного роду документів.

Родзинкою усього цього є можливість реєстрації у «Словничку», участь у обговоренні тих чи інших питань, що стосуються термінології та й узагалі англійської мови, та функція власноручного додавання цікавих слів до бази «Словничка».

Є навіть трохи розваг! 

У рубриці «Корисні статті» відвідувачі сайту «Словничка» знайдуть різноманітні вікторини, які допоможуть перевірити словниковий запас, цитати з неперевершених фільмів з перекладом на українську, а також просто цікаві статті.

Словничок – словник для своїх

Будова Словничка

Процес пошуку слова у «Словничку» досить простий: вам необхідно ввести слово у поле пошуку і на екрані з’являться результати пошуку розподілені на категорії, приклади вживання, а також присутність цього слова у фразах.

Якщо слова немає у базі, користувач може зареєструватись і власноруч ввести слово і його переклад на українську чи англійську (при цьому незабаром буде працювати функція відображення ім’я користувача навпроти його перекладу).

Словничок – словник для своїх

Таким чином, «Словничок» може задовольнити словникові потреби як вибагливих професіоналів, так і пересічних громадян, що бажають покращити свою англійську або просто знайти переклад слова із цікавої статті на англійській мові.

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар