+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Hot 1509 0

Стартує безкоштовний онлайн-курс «English for the Workplace»

Стартує безкоштовний онлайн-курс «English for the Workplace»
Цей курс призначений для людей, які вивчають англійську мову і зацікавлені в розвитку навичок англійської мови для працевлаштування, а також для комунікації в процесі роботи.

Для кого створено курс?

Цей курс призначений для людей, які вивчають англійську мову і зацікавлені в розвитку навичок англійської мови для працевлаштування, а також для комунікації в процесі роботи. Курс допоможе претендентам і молодим фахівцям покращити комунікативні навички спілкування англійською.

У програмі курсу

Творці курсу прагнули акцентувати увагу на ключових аспектах англійської мови на робочому місці. Ви будете дивитися відео і слухати аудіо записи людей, які проходять співбесіду при прийомі на роботу, готуються до інтерв'ю, беруть інтерв'ю, починають роботу на новому місці, працюють з новими колегами. Викладач зверне вашу увагу на корисні моменти, які допоможуть вам поліпшити свою англійську в контексті спілкування на роботі.

Курс пропонує функціональні фрази і реальні, справжні сценарії комунікації на робочому місці. Короткі вікторини та обговорення допоможуть вам оцінити ваш рівень і вдосконалити його.

Протягом всього курсу вам буде запропоновано поділитися своїми думками, ідеями і питаннями з іншими учнями. Це допоможе вам отримати більш ефективний результат від занять.

Організаційні моменти:

  • Курс стартує 31 жовтня 2016 року
  • Тривалість: 4 тижні
  • Реєстрація: на сайті

Приєднуйтесь! 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар