online-study

Вивчай англійську онлайн

У зв’язку з карантином школи призупинили навчання в офісах. На Enguide ви знайдете всі школи, які зараз викладають онлайн.

Hot 3816 0

Стартує СLIL — заняття з географії, хімії, біології та фізики англійською мовою

Стартує СLIL — заняття з географії, хімії, біології та фізики англійською мовою

Хочете, щоб дитина за літо не забула шкільну програму і підтягнула англійську? У нас на прикметі є вдалий спосіб. Інтенсивний курс СLIL — це заняття з географії, хімії, біології та фізики у викладанні іноземною мовою. Це одночасно і мовний клуб, і наукова лабораторія. Курс розрахований на дітей 12-15 років. 

Ми вже розповіли і порівняли дитячі мовні табори в межах Києва, а сьогодні поговоримо про літній курс для підлітків, який доповнює шкільну програму. 

Англійська через призму шкільних предметів

Курс CLIL дає більше знань, ніж просто курси англійської. У нас, наприклад, завдання було познайомити дитину з основними предметами, щоб була база. Наразі ми думаємо навчатися за кордоном. Агата познайомилася з вивченням загальних предметів у мовному середовищі. По дитині видно, що дуже подобається, летить на уроки, навіть якщо втомлена, або прихворіла.

Юлія, мама Агати Крутко.Проходили CLIL навесні 2018 року.

В основі курсу — підхід Content and Language Integrated Learning (коротко — CLIL). Діти приходять на заняття, щоб провести хімічні експерименти або позначити океани на мапі світу, при цьому, в спілкуванні використовують виключно англійську. Ніхто не повторює правила граматики і не зациклюється на помилках. Англійська стає таким самим органічним інструментом на уроці, як і наша повсякденна мова.

Курс CLIL дуже подобається. Ми прямо в захваті від нього. Викладач уважна до побажань і коментарів. Під час курсу діти розширюють свої знання не тільки в англійській мові, але і в інших предметах. Цілком можливо інші батьки поки просто не розуміють, наскільки прекрасний цей курс.

Аліна, мама Вані Лугового.Проходили CLIL навесні 2018 року.

Курс триває 2 місяці і охоплює основні дисципліни — біологію, хімію, географію і фізику. Розробленій фахівцями Першого кембриджського освітнього центру, як авторський інтенсив для підлітків.

Чому варто записати дитину на літній курс

 • англійська засвоюється в фоновому режимі;
 • дитина знайомиться з цікавими темами природничих наук;
 • академічні терміни відкладаються в голові англійською;
 • діти працюють з різними форматами: аудіо, відео, тексти з оригінальних джерел — британських підручників, теле- і радіопрограм;
 • основний акцент на практиці, тому всі завдання оригінальні, від наукових дослідів в класі до дебатів і публічних презентацій;
 • діти вщент забувають, що вивчають англійську.

Яна вже займалася у Ольги [Прим.: Ольга Заворотна, викладач інтенсиву CLIL] на курсі FCE і дуже її любить. Із задоволенням ходила на всі заняття. Головний показник — хоче ходити, хоч 5 разів на тиждень.

Євген, тато Яни Ткачук.Проходили CLIL навесні 2018 року.

Нова група стартує 12 червня

Метро
Золоті Ворота
Старт навчання   
з 12 червня
Тривалість курсу   
2 місяці, 24 заняття (= 48 акад. год)
Графік
вт, чт 16:40 – 18:10, сб 14:00 – 15:30
Рівні   
Intermediate, Upper-Intermediate 
Вартість курсу 
2799 грн за 4 тижні, зі знижкою
2519 грн за 4 тижні
4999 грн при оплаті за весь курс

→ Записатися на курс

Вас ще може зацікавити: рейтинг 10 кращих літніх інтенсивів для дорослих за версією Enguide, який ми підготували для сезону 2018.

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар