+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Hurt 851 0

Тест GMAT - перший крок на шляху до успішної бізнес-кар'єри

Тест GMAT - перший крок на шляху до успішної бізнес-кар'єри

Для того, що б отримати ступінь МВА в одній із зарубіжних бізнес-шкіл і розвиватися професійно, вам потрібно здати тест GMAT або Graduate Management Admission Test. 

Для того, щоб отримати ступінь МВА в одній із зарубіжних бізнес-шкіл і розвиватися професійно, вам потрібно здати тест GMAT або Graduate Management Admission Test.

Кілька слів про тест 

Якщо ви поставили собі мету вступити на навчання в бізнес-школи США, Канади, а також європейських країн, щоб отримати ступінь МВА і розвиватися професійно, вам потрібно здати тест GMAT або Graduate Management Admission Test. Приготуйтеся до того, що це буде не дуже легко. Адже для отримання заповітних 750-800 балів багатьом студентам потрібно дуже багато і ретельно готуватися.

Чи варта гра свічок? Скоріше так, ніж ні. Адже при вступі на МВА, крім вашого доброго досьє, приймальна комісія зверне увагу на результат GMAT. 

Це дійсно може зіграти вирішальну роль. Тому хороша підготовка до тесту - ваш перший крок на шляху вступу до бізнес-школу. Ви можете вибрати різні варіанти підготовки: озброїтися книжками та посібниками і готуватися самостійно, найняти репетитора, пройти онлай-курси або ж записатися на підготовчі заняття.

Тут вам слід оцінити свої можливості і визначитися, яким способом вам краще засвоювати інформацію.

Чому GMAT називають «computer-adaptive»?

Тест GMAT є computer-adaptive, що означає не тільки проведення його за допомогою комп'ютера, але і те, що комп'ютер «підлаштовується» під ваш рівень знань. Спочатку вам пропонуються питання середнього рівня складності. Якщо ви відповідаєте правильно, рівень складності зростає, якщо ні - знижується. Приблизно половина абітурієнтів, за статистикою, дає правильні відповіді на перше запитання.

Структура GMAT

У тесті GMAT вам потрібно показати свої знання в трьох секціях: Analytical Writing, Verbal Reasoning, Quontitative Reasoning. Перша триватиме 60 хвилин, друга і третя - по 75 хвилин.

Тест GMAT ви можете здавати стільки, скільки хочете, але не більше 5 разів на рік. Так що якщо з першого разу вам не пощастило, зневірятися не варто.

Детальну інформацію про тест GMAT ви можете знайти на онлайн-платформі GoGMAT.com.

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар