+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Hurt 8726 0

ТОП-10 безкоштовних курсів підготовки до TOEFL

ТОП-10 безкоштовних курсів підготовки до TOEFL

До TOEFL ви можете готуватися самостійно, з репетитором або на курсах англійської мови. І який би варіант ви не обрали, додаткові заняття, вправи, пробні тести та інформація вам не завадять. А знайти це все кожен може на безкоштовних ресурсах по підготовки до TOEFL.

Кілька слів про підготовку до TOEFL

Сертифікат TOEFL – одна з обов'язкових умов для вступу до університетів США, Канади та інших англомовних країн. Необхідність складання тесту може виникнути перед вами і після прийняття рішення переїхати жити і працювати за кордон. Про особливості іспиту TOEFL та його структуру, ми вже розповідали. Саме цей тест вважається головним конкурентом британського іспиту IELTS.

До TOEFL ви можете готуватися самостійно, з репетитором або на курсах англійської мови. І який би варіант ви не обрали, додаткові заняття, вправи, пробні тести та інформація вам не завадять. А знайти це все кожен може на безкоштовних ресурсах по підготовки до TOEFL. Пропонуємо вам обрати зі списку найкращих!

Інформаційні ресурси для підготовки до TOEFL

ETS TOEFL – перший ресурс, який вам необхідно відвідати, якщо вже ви вирішили складати TOEFL. Це офіційна сторінка тесту, на якій представлено докладний опис формату іспиту, рекомендації для тих, хто збирається його складати і перелік кращих ресурсів для підготовки.

Тест Magic – портал, на якому, крім пробних варіантів тесту TOEFL, ви також можете знайти рекомендації з написання есе, поради з підготовки та складання іспиту.

Good Luck TOEFL – ресурс, завдяки якому ви можете побачити з яких частин складається тест TOEFL, пропонуються рекомендації та поради про те, як краще готуватися і складати кожну частину тесту.

Тест Prepreview – детальна інформація про TOEFL. Також на порталі представлено кілька прикладів тесту.

Get TOEFL – багато інформації про іспит, приклади тестів, рекомендації, опис тесту. Крім того, є розділ онлайн курсів англійської та список ресурсів для вивчення англійської.

Ресурси для тренування: пробні тести TOEFL

 Портал Опис 
TestDEN Тест, який допоможе потренуватися відповідати на питання у форматі TOEFL 
English Test  Тренувальні тести, вправи
Graduates Hotline  Кілька тестів для підготовки до TOEFL 
Test Preppractice  Кілька тестів, які допоможуть удосконалити всі мовні навички 
Nonstop English База вправ для тих, хто вирішив готуватися до TOEFL або до інших міжнародних іспитів на знання мови

Видів різних тестів та іспитів з англійської мови – чимало. Якщо ви вирішили складати TOEFL, рекомендуємо також вивчити список тест-центрів на базі яких можна скласти міжнародний іспит.

Бажаємо успішного складання тесту! 

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар