График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Топ-10 кращих бізнес-шкіл світу за версією Financial Times

Топ-10 кращих бізнес-шкіл світу за версією Financial Times

Рейтингова таблиця Global MBA від Financial Times - це не тільки відмінний порадник при виборі вузу, це ще й консультант роботодавця, який вивчає твоє резюме. 

Англійська мова - це мова бізнесу. Тому, якщо мрієш про запаморочливу кар'єру в цій сфері, варто задуматися, на достатньому чи рівні ти володієш міжнародною мовою економіки і фінансів? Кращі світові бізнес-школи, на жаль, територіально розташувалися за межами нашої країни. А значить підкорювати фінансовий Олімп доведеться, подолавши мовний бар'єр.

Отримання вищої освіти - це старт твоєї майбутньої кар'єри. Саме тому він повинен бути не просто хорошим, а відмінним. Успішно стартувати в світі бізнесу тобі допоможуть кращі світові бізнес-школи:

1. Harvard Business School, US 

Чи можуть виникнути сумніви в лідерських позиціях Гарварда в світі за якістю підготовки студентів за програмами MBA? Питання риторичне.

Хоча в різних рейтингах Гарвардська Бізнес Школа іноді поступається першим місцем Лондонській школі бізнесу, але навряд чи тобі вдасться знайти рейтинг, в якому Гарвард перебував би за межами першої десятки кращих бізнес-шкіл світу.

Територіально школа розташована в місті Бостон, США. Harvard Business School входить до Ліги Плюща, готує студентів не тільки за програмами MBA, вона може запропонувати і докторські, а також інші програми підвищення кваліфікації або отримання освіти. Harvard Business School володіє видавництвом Harvard Business School Publishing, видає книги з бізнес-тематики і щомісячний новинний журнал Harvard Business Review.

Детальна інформація - на офіційному сайті Harvard Business School.

2. Stanford Graduate School of Business, US 

Один з гігантів бізнес-освіти, школа, яка може похвалитися 80-річною історією. Школа розташована в самому серці Силіконової долини. Зі Стенфордськомї студентської лави тобі прямий шлях в одну з високотехнологічних компаній, навіть їхати далеко не доведеться: після випуску близько 50% студентів залишаються працювати тут.

Існує думка, що саме випускники Stanford Graduate School of Business стояли біля витоків того, що нині зветься Силіконової долиною. Пріоритетні напрями навчання в школі - бухгалтерська справа, фінанси, управління кадрами, маркетинг і стратегічний розвиток. Ще одна особливість школи - невелика наповнюваність класів, дружня атмосфера. Майже всі студенти знають один одного в обличчя і по імені, а всі разом формую співдружність цікавих людей.

Детальна інформація – на офіційному сайті Stanford Graduate School of Business.

3. London Business School, UК

Школа пропонує студентам найрізноманітніші програми навчання: від MBA до докторських, крім того, в навчальному плані школи є також унікальні програми, які не пропонують інші бізнес-школи зі світовим ім'ям. До однієї з таких програм відноситься програма Masters in Finance, а також програми Masters in Management, Executive MBA, Sloan. Пріоритетні напрями навчання в школі - фінанси, менеджмент, консалтинг, бухгалтерське справу.

Детальна інформація – офіційному сайті London Business School.  

4. University of Pennsylvania: Wharton, US 

Одна з провідних світових бізнес-шкіл США, яка представляє широкі можливості для навчання іноземних студентів. За програмою мережевого освіти на базі школи проходять навчання близько 80 тис. студентів з майже 140 країн світу. Викладацький склад школи став найбільш цитованим у світі бізнесу. Видавництво Wharton School Publishing входить до складу школи. Пріоритетні напрями навчання: страхування і підприємницький ризик, менеджмент, маркетинг, бізнес і публічна політика, статистика, інформаційний менеджмент, нерухомість і т.д.

Детальна інформація – на офіційному сайті University of Pennsylvania: Wharton.

5. Columbia Business School, US 

Школа входить до складу Колумбійського університету, який розташований в Нью-Йорку і є членом Ліги Плюща. Як доповнення програми МВА школа пропонує також портфель програм для бізнес-менеджерів і керівників компаній, які хочуть розширити свої знання, навички та кваліфікацію - Executive MBA, крім того - список ненавчальних програм Executive Education.Колумбійскій університет пишається 64 нобелівськими лауреатами з числа викладачів і студентів вузу.

Детальна інформація – на офіційному сайті Columbia Business School. 

6. Insead, France / Singapore 

Одна з найвідоміших французьких бізнес-шкіл, яка також набула популярності і як дослідницький інститут. Філії школи розташовані не тільки у Франції, але і в Сінгапурі, дослідницький центр - в Ізраїлі. Список освітніх пропозицій школи очолює програма MBA, яка вигідно відрізняється від подібних пропозицій інших шкіл тим, що вона однорічна, а не вимагає провести в стінах університету цілих два роки.

Детальна інформація – на офіційному сайті Insead. 

7. IESE Business School, Spain

Одна з перших бізнес-шкіл в Європі, яка почала активно співпрацювати з навчальними закладами США. Школа входить до складу University of Navarra і має відділення в Барселоні, Нью-Йорку, Мадриді, Мюнхені та інших містах. IESE Business School пропонує студентам стандартні програми MBA, а також - ряд програм Executive MBA та Executive Education.

Детальна інформація – на офіційному сайті IESE Business School.  

8. IMD, Switzerland 

International Institute for Management Development або Міжнародний інститут управлінського розвитку розташований в Лозанні, Швейцарія. Бізнес-школа має велику партнерську мережу міжнародних організацій, тому проблем з працевлаштуванням у випускників не виникає. Пріоритетні напрями навчання в школі: програми MBA і EMBA, а також - короткострокові управлінські курси: по відкритому прийому та спеціалізовані програми для компаній.

Детальна інформація – на офіційному сайті International Institute for Management Development. 

9. Hong Kong UST Business School, China 

Школа вважається одним з найкращих навчальних бізнес-установ серед вузів Азії. Hong Kong UST Business School - одна з небагатьох бізнес шкіл Азії, яка регулярно згадується на сторінках провідних світових видань. Школа пропонує студентам стандартну програму MBA, а також - Executive MBA. Більше 25% студентів бізнес-школи - представники інших національностей. Авторські програми викладачів вузу займають перші місця на міжнародних конкурсах. 

Детальна інформація на офіційному сайті Hong Kong UST Business School. 

10. Indian Institute of Management, Ahmedabad, India 

Є структурною частиною об'єднання 13 автономних інститутів Indian Institutes of Management (IIMs). Індійський інститут управління пропонує студентам стандартну програму PGDM, а також дворічні та однорічні програми для аспірантів в галузі державного управління, фінансового менеджменту та політики.

Детальна інформація – на офіційному сайті Indian Institute of Management, Ahmedabad.

Рейтинг составлен на основании таблицы Global MBA от Financial Times, в десятку вошли лучшие учебные учреждения разных стран мира.

Бажаємо успіхів у навчанні!

2826

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.