+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 5643 0

Топ-10 кращих бізнес-шкіл світу за версією Financial Times

Топ-10 кращих бізнес-шкіл світу за версією Financial Times

Рейтингова таблиця Global MBA від Financial Times - це не тільки відмінний порадник при виборі вузу, це ще й консультант роботодавця, який вивчає твоє резюме. 

Рейтингова таблиця Global MBA від Financial Times - це не тільки відмінний порадник при виборі вузу, це ще й консультант роботодавця, який вивчає твоє резюме. 

Англійська мова - це мова бізнесу. Тому, якщо мрієш про запаморочливу кар'єру в цій сфері, варто задуматися, на достатньому чи рівні ти володієш міжнародною мовою економіки і фінансів? Кращі світові бізнес-школи, на жаль, територіально розташувалися за межами нашої країни. А значить підкорювати фінансовий Олімп доведеться, подолавши мовний бар'єр.

Отримання вищої освіти - це старт твоєї майбутньої кар'єри. Саме тому він повинен бути не просто хорошим, а відмінним. Успішно стартувати в світі бізнесу тобі допоможуть кращі світові бізнес-школи:

1. Harvard Business School, US 

Чи можуть виникнути сумніви в лідерських позиціях Гарварда в світі за якістю підготовки студентів за програмами MBA? Питання риторичне.

Хоча в різних рейтингах Гарвардська Бізнес Школа іноді поступається першим місцем Лондонській школі бізнесу, але навряд чи тобі вдасться знайти рейтинг, в якому Гарвард перебував би за межами першої десятки кращих бізнес-шкіл світу.

Територіально школа розташована в місті Бостон, США. Harvard Business School входить до Ліги Плюща, готує студентів не тільки за програмами MBA, вона може запропонувати і докторські, а також інші програми підвищення кваліфікації або отримання освіти. Harvard Business School володіє видавництвом Harvard Business School Publishing, видає книги з бізнес-тематики і щомісячний новинний журнал Harvard Business Review.

Детальна інформація - на офіційному сайті Harvard Business School.

2. Stanford Graduate School of Business, US 

Один з гігантів бізнес-освіти, школа, яка може похвалитися 80-річною історією. Школа розташована в самому серці Силіконової долини. Зі Стенфордськомї студентської лави тобі прямий шлях в одну з високотехнологічних компаній, навіть їхати далеко не доведеться: після випуску близько 50% студентів залишаються працювати тут.

Існує думка, що саме випускники Stanford Graduate School of Business стояли біля витоків того, що нині зветься Силіконової долиною. Пріоритетні напрями навчання в школі - бухгалтерська справа, фінанси, управління кадрами, маркетинг і стратегічний розвиток. Ще одна особливість школи - невелика наповнюваність класів, дружня атмосфера. Майже всі студенти знають один одного в обличчя і по імені, а всі разом формую співдружність цікавих людей.

Детальна інформація – на офіційному сайті Stanford Graduate School of Business.

3. London Business School, UК

Школа пропонує студентам найрізноманітніші програми навчання: від MBA до докторських, крім того, в навчальному плані школи є також унікальні програми, які не пропонують інші бізнес-школи зі світовим ім'ям. До однієї з таких програм відноситься програма Masters in Finance, а також програми Masters in Management, Executive MBA, Sloan. Пріоритетні напрями навчання в школі - фінанси, менеджмент, консалтинг, бухгалтерське справу.

Детальна інформація – офіційному сайті London Business School.  

4. University of Pennsylvania: Wharton, US 

Одна з провідних світових бізнес-шкіл США, яка представляє широкі можливості для навчання іноземних студентів. За програмою мережевого освіти на базі школи проходять навчання близько 80 тис. студентів з майже 140 країн світу. Викладацький склад школи став найбільш цитованим у світі бізнесу. Видавництво Wharton School Publishing входить до складу школи. Пріоритетні напрями навчання: страхування і підприємницький ризик, менеджмент, маркетинг, бізнес і публічна політика, статистика, інформаційний менеджмент, нерухомість і т.д.

Детальна інформація – на офіційному сайті University of Pennsylvania: Wharton.

5. Columbia Business School, US 

Школа входить до складу Колумбійського університету, який розташований в Нью-Йорку і є членом Ліги Плюща. Як доповнення програми МВА школа пропонує також портфель програм для бізнес-менеджерів і керівників компаній, які хочуть розширити свої знання, навички та кваліфікацію - Executive MBA, крім того - список ненавчальних програм Executive Education.Колумбійскій університет пишається 64 нобелівськими лауреатами з числа викладачів і студентів вузу.

Детальна інформація – на офіційному сайті Columbia Business School. 

6. Insead, France / Singapore 

Одна з найвідоміших французьких бізнес-шкіл, яка також набула популярності і як дослідницький інститут. Філії школи розташовані не тільки у Франції, але і в Сінгапурі, дослідницький центр - в Ізраїлі. Список освітніх пропозицій школи очолює програма MBA, яка вигідно відрізняється від подібних пропозицій інших шкіл тим, що вона однорічна, а не вимагає провести в стінах університету цілих два роки.

Детальна інформація – на офіційному сайті Insead. 

7. IESE Business School, Spain

Одна з перших бізнес-шкіл в Європі, яка почала активно співпрацювати з навчальними закладами США. Школа входить до складу University of Navarra і має відділення в Барселоні, Нью-Йорку, Мадриді, Мюнхені та інших містах. IESE Business School пропонує студентам стандартні програми MBA, а також - ряд програм Executive MBA та Executive Education.

Детальна інформація – на офіційному сайті IESE Business School.  

8. IMD, Switzerland 

International Institute for Management Development або Міжнародний інститут управлінського розвитку розташований в Лозанні, Швейцарія. Бізнес-школа має велику партнерську мережу міжнародних організацій, тому проблем з працевлаштуванням у випускників не виникає. Пріоритетні напрями навчання в школі: програми MBA і EMBA, а також - короткострокові управлінські курси: по відкритому прийому та спеціалізовані програми для компаній.

Детальна інформація – на офіційному сайті International Institute for Management Development. 

9. Hong Kong UST Business School, China 

Школа вважається одним з найкращих навчальних бізнес-установ серед вузів Азії. Hong Kong UST Business School - одна з небагатьох бізнес шкіл Азії, яка регулярно згадується на сторінках провідних світових видань. Школа пропонує студентам стандартну програму MBA, а також - Executive MBA. Більше 25% студентів бізнес-школи - представники інших національностей. Авторські програми викладачів вузу займають перші місця на міжнародних конкурсах. 

Детальна інформація на офіційному сайті Hong Kong UST Business School. 

10. Indian Institute of Management, Ahmedabad, India 

Є структурною частиною об'єднання 13 автономних інститутів Indian Institutes of Management (IIMs). Індійський інститут управління пропонує студентам стандартну програму PGDM, а також дворічні та однорічні програми для аспірантів в галузі державного управління, фінансового менеджменту та політики.

Детальна інформація – на офіційному сайті Indian Institute of Management, Ahmedabad.

Рейтинг составлен на основании таблицы Global MBA от Financial Times, в десятку вошли лучшие учебные учреждения разных стран мира.

Бажаємо успіхів у навчанні!

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар