+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 12960 3

Топ-10 кращих онлайн шкіл англійської мови: обери найкращу!

Топ-10 кращих онлайн шкіл англійської мови: обери найкращу!

Онлайн-курси англійської мови економлять час, гроші і витрати зусиль. Як обрати кращу онлайн-школу англійської мови?

Онлайн-курси англійської мови економлять час, гроші і витрати зусиль. Про переваги і недоліки вивчення англійської онлайн ми вже розповідали, говорили також і про соціальні мережі для вивчення мови. Сьогодні докладніше розповімо про кращі онлайн-курси для вивчення іноземних мов.

Безкоштовні онлайн курси англійської мови

Звичайно, те, що безкоштовно – не завжди може похвалитися відмінною якістю. Але все ж рекомендуємо звернути увагу на деякі ресурси, які допоможуть вам у вивченні англійської мови:

«Англійська без дурнів» – авторський проект, які пропонує непогані курси англійської, в тому числі і спеціальний курс з граматики. Ви можете вибрати саме ту програму, яка підійде вам:

Бесплатные онлайн курсы английского языка

abc-english-grammar.com – відмінний портал для вивчення англійської самостійно. Основний розділ сайту – це 75 уроків, 1000 сторінок. Ви можете обрати розділ, який вам найбільш цікавий: Приклади, Вправи, Питання, Переклад, Словник, Граматика, Тексти.

Изучайте английский язык онлайн

«Чотири прапори» – портал, на якому представлені 82 уроки, матеріали постійно оновлюються і доповнюються. навіть якщо ви тільки починаєте вивчати англійську – ви цілком можете успішно робити це з порталом «Чотири прапори».

Как изучать английский язык онлайн?

EnHome – ресурс, який створений з урахуванням усіх аспектів при самостійному вивченні мови. На ресурсі представлені різні розділи і величезна кількість інформації, на пошуки якої вам тепер не потрібно витрачати час.

Изучайте английский онлайн самостоятельно

Varich – портал, який пропонує вам вивчати англійську у форматі тренінгу. Для запам'ятовування нових слів використовуються прийоми колірних карток, крім того, ви зможете організувати домашній лінгафонний кабінет без зайвих витрат.

Как правильно изучать английский язык онлайн?

ISchool of English

Школа пропонує курси англійської мови для студентів різного віку. Зареєструвавшись на сайті, ви отримуєте доступ до всіх матеріалів порталу, які можете використовувати безкоштовно протягом 3-х днів. Таким чином ви отримуєте уявлення про те, як працює школа. Після закінчення триденного строку, ви можете вибрати один з пакетів навчання і оплатити його.

Програми  Вартість  Офіційний сайт 
Загальний курс
Бізнес-курс
Розмовний курс
 абонемент від $ 5/міс   ischoolenglish.com

ИнтерКласс

Онлайн-школа пропонує курси англійської та німецької мов для різних рівнів. Ви також можете обрати індивідуальну або групову форму навчання, інтенсивність навчання. Викладачі школи мають сертифікати CELTA.

 Програми навчання Вартість   Офіційний сайт
Розмовний курс
Інтенсивнний курс
Бізнес-курс
Підготовка до іспитів 
від 320 грн/міс  interclass.kiev.ua

IQ центр

Вивчення англійської мови за методом AVALON: 90% часу на уроці - розмовна практика, 10% - теорія і лист. Вивчення мови без домашніх завдань, висока швидкість уроку. Ви можете пройти пробний урок, отримати детальну консультацію і тільки після цього прийняти рішення про продовження навчання в школі.

Програми навчання  Вартість   Офіційний сайт
Загальний курс: англійської, французької, німецької, іспанської   уточнювати на консультації  iqc.com.ua

Learngle

Віртуальне середовище для вивчення англійської мови. Заняття проводяться в індивідуальному і групових форматах. Після реєстрації на порталі ви проходите пробний урок і обираeте курс, який вам підходить. Якщо виникне така необхідність, методисти школи можуть розробити персональний курс для вас.

 Програми навчання Вартість  Офіційний сайт 
Базовий курс
Фонетичний курс
Туристичний курс
Курси за рівнями
 від 10 у.о./заняття  learngle.com

Free English Online

Ви зможете зануритися в англомовне середовище, не виходячи з дому. Курси базуються на навчальних посібниках видавництв Longman, Cambridge University Press, Oxford, Express Publishing. На порталі ви можете безкоштовно завантажити, підручники, посібники, аудіо та відеоматеріали.

 Програми навчання Вартість  Офіційний сайт 
Базовий курс
Розмовний курс
Розмовний курс з носієм
Бізнес-курс
Підготовка до іспитів
від $5/заняття   free-english-online.org

Вдосконалювати англійську мову ви також можете за допомогою 20 кращих програм для вивчення англійської для iOS і Андроїд. Якщо ж ви хочете спробувати себе в якості викладача – пропонуємо поради щодо того, як успішно викладати англійську онлайн

Бажаємо успіхів у вивченні мови! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


  • Sergiyko Yendovitsky залишив відгук у 16:31, 6 Березень, 2018
   0 Еще хорошая онлайн школа Мультиглот. Опытные преподаватели. График можно подстраивать под себя. (ссылка удалена) Відповісти
   • Татьяна залишила відгук у 14:34, 5 Лютий, 2018
    0 Хорошо, когда ты не с методистом пробное занятие проходишь, а сразу со своим педагогом. Хотя бы знаешь, за что платишь!
    Я проходила вводные занятия в нескольких школах. Остановилась на школе Sofa English. У них в личном кабинете прикольная фишка - копилка слов. Мы с преподом с первого урока стали добавлять слова туда. На освоение одного уровня где-то полгода и 50 занятий ушло, я 2 раза в неделю занималась и почти не пропускала)
    Відповісти
    • Алексей Тарасов залишив відгук у 09:27, 3 Листопад, 2017
     0 Я сравнивать конечно не могу, так как учился только в одной школе английскому, и кстати её стоит в ТОП добавить - http://www.english-language.ru/. Мой разговорный поднялся с 5%, до 85%, это однозначно. Відповісти

     Додати коментар