+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 7926 0

Топ-3 літніх мовних табори для дітей на літо 2015

Топ-3 літніх мовних табори для дітей на літо 2015

Літо – це прекрасний час не тільки для відпочинку. Шкільні канікули ваші діти можуть провести в місті, в селі у бабусі або на курорті з батьками. Але по справжньому оцінять вони яскравий і цікавий відпочинок у дитячому мовному таборі. Крім того, ваші невгамовні чада зможуть не лише відпочити, а й удосконалити мовні навички, відкрити в собі нові таланти і знайти друзів. 

Кілька слів про мовні табори

Літо – це прекрасний час не тільки для відпочинку. Шкільні канікули ваші діти можуть провести в місті, в селі у бабусі або на курорті з батьками. Але по справжньому оцінять вони яскравий і цікавий відпочинок у дитячому мовному таборі. Крім того, ваші невгамовні чада зможуть не лише відпочити, а й удосконалити мовні навички, відкрити в собі нові таланти і знайти друзів.

Дитячих мовних таборів, як вітчизняних, так і зарубіжних – чимала кількість. Часто обрати хороший табір – не так уже й просто. Саме тому портал Enguide пропонує короткий огляд кращих мовних таборів на території України від відомих шкіл англійської мови. Вивчати англійську можна не тільки на базі мовного табору, існують дитячі Android-додатки для вивчення англійської мови, а також Mingoville – дитячий портал для вивчення англійської мови. Ви завжди можете записати свою дитину на курси англійської. Але ви не можете гарантувати того, що такі заняття будуть цікавими і сподобаються дітям. А відпочинок і навчання в мовному таборі – сподобатися, без сумніву.

Чому варто записати дитину в мовний табір:

 • програма в мовних таборах дуже насичена – нудьгувати не доведеться
 • багато мовної практики, подолання мовного бар'єру
 • цікаві заняття та творчі студії – частина програми табору
 • нові друзі і море вражень
 • висока мотивація підвищити рівень англійської мови

ТОП-3 дитячих мовних таборів за версією Enguide

Мовний табір від Denis' School 

Языковой лагерь от Denis' School 

Школа англійської мови Denis' School запрошує дітей від 8 до 15 років в мовний табір в Карпатах. Це не просто відпочинок або навчання, це справжні пригоди. Адже всім учасникам табору належить відшукати легендарний скарб гетьмана Павла Полуботка, пройти найрізноманітніші випробування, де потрібно продемонструвати кмітливість, ерудицію і знання англійської мови. У програмі табору – багато рухливих ігор на свіжому повітрі, квести, оздоровлення в сольових печерах, екскурсії. Спілкування – тільки англійською мовою! Отож ваші діти повернуться додому веселими, з цілою купою яскравих вражень та ідей і вдосконаленим володінням розмовною англійською. Подробиці – на офіційному сайті школи.

Організаційні моменти:

Вартість туру, дати змін  Локація табору  Контакти школи 
 5990 грн/тур
16.06 – 01.07
02.07 – 18.07
19.07 – 03.08
база відпочинку
«Водограй»,
селище Чинадієво,
Мукачівський р-н Київ, 
 вул. Червоноармійська, 13/1
(044) 501-29-29

S&G Літній табір

S&G Summer Camp 

Школа англійської мови Speak & Go Київ запрошує в дитячий літній денний табір у Києві дітей від 7 до 13 років. Програма табору продумана в трьох напрямках: діти вивчатимуть англійську, розвиватимуть активні лідерські якості і таланти, а також – цікаво проводитимуть дозвілля. Йога та ранкова гімнастика, мовні заняття, тайм-менеджмент, красномовство, швидкочитання, квести і арт-клуби – ось тільки деякі заняття, які підготували для ваших дітей викладачі табору. Докладніше – на сайті школи.

Організаційні моменти:

 Вартість туру, дати роботи табору  Локація табору  Контакти школи
Червень 2015,
1 тиждень – 700 грн.
2 тижні – 1200 грн.
3 тижні – 1700 грн.
4 тижні – 2200 грн.
Київ 
вул. Васильківська 1, 
оф. 100/5  
(044) 223-20-74

DEC в Карпатах

DEC camp в Карпатах 

Британський освітній табір в Карпатах від школи англійської мови DEC school запрошує дітей різного віку. Обирайте програму, яка підходить саме вам! 

Докладніше – на офіційному сайті табору. Ви можете обрати одну з чотирьох програм відпочинку та навчання:

 • English Lab – інтенсивний 30-годинний курс англійської з носіями мови для школярів 8-16 років
 • Polyglot – вивчення двох мов (англійська + німецька або китайська) для школярів 8-16 років
 • Uni-Time – програма підготовки до навчання за кордоном для молоді 13-20 років. Після такої програми можна сміливо обирати одну із зарубіжних шкіл для подальшого навчання.
 • Activity Drive – програма вивчення мови + гірські велосипеди, канатне містечко, пейнтбол, прогулянки на конях, скалодром, рафтинг, роллердром, турпоходи, спортивне орієнтування, стрільба з лука, крикет і навіть петанк для школярів 8-16 років.

Організаційні моменти: 

Дати змін, вартість  Локація табору  Контакти школи 
14.06 – 26.06
28.06 – 10,07
12.07 – 24.07
26.07 – 07.08
$ 1000/тур
 вул. Гірськолижна, 1, с. Мигово,
Вижницький р-н, Чернівецька обл.  
 Київ, 
вул. Підвисоцького, 16,
(044) 390-76-24

Оберіть для своєї дитини один з кращих мовних таборів! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар