+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 21395 0

Тренування правопису і вимови слів англійської мови за допомогою гри Spell Up від Google

Тренування правопису і вимови слів англійської мови за допомогою гри Spell Up від Google

Давня легенда про Вавилонську вежу втілилася в новій навчальній грі від Google Creative Lab. Тренуй вимову і правопис граючись!

Давня легенда про Вавилонську вежу втілилася в новій навчальній грі від Google Creative Lab. Тренуй вимова і правопис граючи!

Кілька слів про гру

Пам'ятаєте старий, як світ, міф про те, як люди будували вежу до неба? Що їм допомогло організувати таку грандіозну роботу? Правильно - знання мови: всі вони розуміли один одного і спілкувалися однією мовою. У наш час мовою міжнародного спілкування вже давно стала англійська. Чи не час і нам почати зводити вежу до неба?

Не будемо намагатися побити рекорд Empire State Building, досить побудувати вежу вище, ніж у свого друга. Встановити особистий будівельний рекорд ти можеш завдяки грі Spell Up від Google. Суть гри полягає в тому, що тобі потрібно правильно називати слова, які з'являються на екрані. Кожне слово - одна цеглинка для твоєї вежі. Наскільки високо тобі вдасться піднятися? До речі, в ході гри ти можеш заробляти монети, які будуть допомагати тобі переходити на наступний рівень.

Переваги гри для вивчення англійської

 • тренування вимови у цікавій формі. Нудно тобі точно не буде, а якщо організувати командні змагання, можна проводити за заняттям англійською багато часу
 • запам'ятовування правильного написання різних слів
 • можна вибирати рівень складності. По мірі проходження рівня будуть з'являтися більш складні слова
 • в розробці гри брали участь викладачі англійської мови. Гру можна використовувати в освітніх установах, на курсах англійської
 • крім вимови слів тобі також доведеться вирішувати ребуси і таємні загадки
 • поповнення лексикону


Використання Spell Up

Створення гри стало можливим завдяки технології Web Speech API, яка дозволяє реалізовувати голосове управління комп'ютером. Гра найкраще працює в Chrome на комп'ютері, також працює на смартфонах і планшетах Android. На iPhone і iPad слова доведеться друкувати, а не вимовляти, що також корисно для тренування правопису.

Навіть якщо ти тільки почав вивчати мову - тобі варто спробувати зіграти в Spell Up 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар