График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Віртуальна школа журналістики від BBC

 

Влітку 2014 новинний відділ BBC відкрив портал «Школа журналістики». Завдяки цьому ресурсу ти можеш не тільки дізнатися секрети професії від кращих журналістів світу, а й підвищити рівень володіння англійською мовою, додати в свій лексикон велика кількість слів професійно лексики, попрактикуватися у написанні текстів англійською мовою.

Кілька слів про портал

Сайт був створений з метою надати журналістам всього світу інформацію, яка допомогла б їм у професійному становленні. Сайт англомовний, тому ти зможеш прокачати свою англійську, а також дізнатися багато нового про те, як правильно пишуться публіцистичні тексти англійською, в чому специфіка кожного з них, які фрази та ідіоми варто використовувати у статтях і багато іншого.

Завдяки Школі журналістики ти можеш отримати корисну інформації, наприклад, дізнатися про принципи створення якісних новин:

<p><iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/jmM-gcjUDmA?list=PLom7Q2FZ5qMMUaQjCmblJAZfjSyY_RJdo"></iframe>&nbsp;</p> 

Рубрики сайту:

 • Блог Школи журналістики, завдяки якому ти зможеш познайомитися з досвідом світових журналістів, їх розповідями про підготовку матеріалів, особливості роботи в різних куточках світу
 • Професійні навички, поради, які допоможуть тобі у формуванні професійного стилю. Ти у всіх деталях дізнаєшся про правила та особливості редагування тексту, зйомки і записів, опитувань, журналістських розслідувань, мультимедіа, презентацій, звітності, новин, безпеки в роботі журналіста.
 • Керівництво з написання новин допоможе сформувати навички подавати інформацію лаконічно і неупереджено. Крім того, керівництво надасть тобі рекомендації з написання новин, проаналізує особливості англійської лексики, граматики, пунктуації в новинах.
 • Безпека. Мова в цьому розділі піде не тільки про журналістів, які працюють у зоні активних бойових дій. Отримати травму – фізичну або психологічну – журналіст може і під час стихійного лиха, ДТП, судового розгляду. Освітлення в новинах подій такого роду може викликати дискомфорт або навіть бути причиною стресової ситуації. Як уникнути стресів і надати допомогу в постстрессових ситуації – тобі розкажуть у цьому розділі.
 • Закон. Завдяки цій рубриці ти дізнаєшся все про авторське право, судове вирішення журналістських суперечок, наклепи і конфіденційність.
 • Пріоритети. У роботі журналіста є певні пріоритети: правдивість і точність, неупередженість, підзвітність, суспільні інтереси і незалежність. Докладніше про них – у розділі.
 • Події Школи журналістики. У цьому розділі ти можеш переглядати відеозвіти про події школи (брифінги, конференції тощо).
 • Отримання роботи. Корисні стратегії та поради, які допоможуть отримати роботу у сфері журналістики.

Почни кар'єру журналіста завдяки BBC College! 

683

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.