+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 1147 0

Віртуальна школа журналістики від BBC

Віртуальна школа журналістики від BBC

Влітку 2014 новинний відділ BBC відкрив портал «Школа журналістики». Завдяки цьому ресурсу ти можеш не тільки дізнатися секрети професії від кращих журналістів світу, а й підвищити рівень володіння англійською мовою, додати в свій лексикон велику кількість слів професійної лексики, попрактикуватися у написанні текстів англійською мовою. 

 

Влітку 2014 новинний відділ BBC відкрив портал «Школа журналістики». Завдяки цьому ресурсу ти можеш не тільки дізнатися секрети професії від кращих журналістів світу, а й підвищити рівень володіння англійською мовою, додати в свій лексикон велика кількість слів професійно лексики, попрактикуватися у написанні текстів англійською мовою.

Кілька слів про портал

Сайт був створений з метою надати журналістам всього світу інформацію, яка допомогла б їм у професійному становленні. Сайт англомовний, тому ти зможеш прокачати свою англійську, а також дізнатися багато нового про те, як правильно пишуться публіцистичні тексти англійською, в чому специфіка кожного з них, які фрази та ідіоми варто використовувати у статтях і багато іншого.

Завдяки Школі журналістики ти можеш отримати корисну інформації, наприклад, дізнатися про принципи створення якісних новин:

 

 

Рубрики сайту:

 • Блог Школи журналістики, завдяки якому ти зможеш познайомитися з досвідом світових журналістів, їх розповідями про підготовку матеріалів, особливості роботи в різних куточках світу
 • Професійні навички, поради, які допоможуть тобі у формуванні професійного стилю. Ти у всіх деталях дізнаєшся про правила та особливості редагування тексту, зйомки і записів, опитувань, журналістських розслідувань, мультимедіа, презентацій, звітності, новин, безпеки в роботі журналіста.
 • Керівництво з написання новин допоможе сформувати навички подавати інформацію лаконічно і неупереджено. Крім того, керівництво надасть тобі рекомендації з написання новин, проаналізує особливості англійської лексики, граматики, пунктуації в новинах.
 • Безпека. Мова в цьому розділі піде не тільки про журналістів, які працюють у зоні активних бойових дій. Отримати травму – фізичну або психологічну – журналіст може і під час стихійного лиха, ДТП, судового розгляду. Освітлення в новинах подій такого роду може викликати дискомфорт або навіть бути причиною стресової ситуації. Як уникнути стресів і надати допомогу в постстрессових ситуації – тобі розкажуть у цьому розділі.
 • Закон. Завдяки цій рубриці ти дізнаєшся все про авторське право, судове вирішення журналістських суперечок, наклепи і конфіденційність.
 • Пріоритети. У роботі журналіста є певні пріоритети: правдивість і точність, неупередженість, підзвітність, суспільні інтереси і незалежність. Докладніше про них – у розділі.
 • Події Школи журналістики. У цьому розділі ти можеш переглядати відеозвіти про події школи (брифінги, конференції тощо).
 • Отримання роботи. Корисні стратегії та поради, які допоможуть отримати роботу у сфері журналістики.

Почни кар'єру журналіста завдяки BBC College! 

 • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

  Коментарі


   Додати коментар