+38 (050) 190-55-45

Графік роботи підтримки Enguide

Контактні телефони

РусскийУкраїнська
Heart 2666 0

Гаррі Потер повертається!

Гаррі Потер повертається!

Знаєте, чому раптово воскрес Шерлок Холмс? Все вірно – через сльози фанатів. Джоан Роулінг завбачливо закінчила свою історію хепі-ендом і Гаррі воскрешати не довелося (майже). У липні 2016 року, майже після 10 років очікування продовження, світ побачить нову історію про Гаррі Поттера. 

Знаєте, чому раптово воскрес Шерлок Холмс? Все вірно – через сльози фанатів. Джоан Роулінг завбачливо закінчила свою історію хепі-ендом і Гаррі воскрешати не довелося (майже). У липні 2016 року, майже після 10 років очікування продовження, світ побачить нову історію про Гаррі Поттера.

Коли і чому повертається Гаррі Поттер?

Відомо небагато: восьма частина має зловісну назву «Гаррі Поттер і прокляте дитя». В оригіналі звучить як «Harry Potter and the Cursed Child», на російську мову перекладалося навіть як «Окаянне дитя», що ще раз свідчить на користь читання творів мовою оригіналу. До речі, англійською, книга буде опублікована 31 липня, на наступний день після показу театральної постановки в лондонському Вест-Енді. Видання буде представлено в друкованому та електронному варіанті.

Одна з причин, з якої Джоан Роулінг зважилася продовжити пригоди Гаррі Поттера – певна недомовленість історії та безліч таємниць у попередніх семи книгах, питань, на які читачі так і не отримали відповіді. Сюжет нової історії обертатиметься навколо сім'ї Поттерів, а події перенесуть нас на 19 років в майбутнє після перемоги над Темним Лордом. Пам'ятайте останні кадри «Дарів смерті»? Дорослі Гаррі, Рон, Герміона і їхні діти прощаються на платформі9 3/4 – ось про кого розкажуть актори зі сцени в останні дні липня цього року.

Хто обирав жанр?

Так, саме зі сцени, тому що жанр нової історії про Гаррі Поттера – п'єса. У друкованому варіанті буде виданий сценарій, а не роман. П'єсу Джоан Роулінг адаптував до постановки Джек Торн (Jack Thorne), режисером виступить володар премії «Тоні» за мюзикл «Одного разу» (Once) Джон Тіффані (John Tiffany). Сама письменниця спробувала пояснити вибір такого жанру загадковим зауваженням: 

I am confident that when audiences see the play they will agree that it was the only proper medium for the story. 

Я впевнена: когда публіка побачить спектакль, то погодиться зі мною, що театральна вистава —  
єдиний спосіб викладення цієї історії.

J.K. Rowling 

Які події чекають на героїв?

Гарри Поттер и Проклятое дитя

Гаррі одружений з Джіні, у них троє дітей – Лілі, Джеймс і Альбус. Гаррі працює в міністерстві магії, а його син намагається впоратися зі спадщиною сім'ї Поттерів в Гоґвортсі. Крім того, п'єса допоможе розкрити деякі секрети минулого батьків Гаррі, шанувальники отримають відповіді на питання, що відбувалося до того, як лорд Волан-де-Морт вбив Джеймса і Лілі Поттерів.

Роль дорослого Гаррі Поттера виконає актор Джеймі Паркер (Jamie Parker). Коли у письменниці запитали, наскільки актор зміг вжитися в роль всесвітньо відомого чарівника, вона відповіла: 

He simply is Harry now. There's a kind of relief in watching him, he gets it so right.

Він справжній Гаррі зараз. Я відчуваю полегшення, коли спостерігаю за ним, тому що він усе робить правильно. 

J.K. Rowling

Хто повернеться разом з Гаррі та чого очікувати?

Разом з Джеймі Паркером ми побачимо Поппі Міллер (Poppy Miller) в ролі Джіні Візлі. Письменниця в такому ж захваті від актриси, як і від виконавця ролі Гаррі.  

I think a lot of people would like to have Poppy's Ginny for a mother. Kind and cool, exactly as I imagined her. 

Я думаю, що багато людей хотіли б аби Джіні у виконанні Поппі була їхньою матір'ю.
Добра та крута,саме така, якою я її уявляла

J.K. Rowling 

Роль сина Гаррі і Джіні, який і буде переживати пригоди в Гоґвортсі, виконає Сем Клеметт (Sam Clemmett). І про цього персонажа ми майже нічого не знаємо. 

Гарри Поттер и Проклятое дитя

 


There's much I could say about Sam-as-Albus, but we'd be into spoiler territory so quickly I'll just say we couldn't have cast better. 

Есть очень много того, что я хочу сказать о Сэме-Альбусе, но так я легко могу войти на территорию спойлеров, я только хочу сказать, что мы не смогли бы выбрать никого лучше. 

J.K. Rowling 

Зрозуміло, у виставі ми також побачимо кращого друга Гаррі Поттера – Рона Візлі. Його роль зіграє актор Пол Тонлі (Paul Thornley).

Гарри Поттер и Проклятое дитя

За словами Роулінг, Рон залишається Роном.

Ron in his forties isn't very different from Ron in his teens, except that his feet hurt a bit more. Paul's so funny and brilliant in the role. 

Рон в сорок не слишком отличается от Рона-подростка, разве что его ноги стали длиннее. Пол смешной и блистательный в этой роли.

J.K. Rowling 

 

Гермиона – така Герміона

Гарри Поттер и Проклятое дитя

Акторка, яку обрали на роль Герміони, викликала бурю обговорення серед шанувальників історії про Гаррі Поттера. Роль зіграє Нома Думезвені (Noma Dumezweni). Втім, письменниця на всі питання надто вже консервативних прихильників Гогвартської саги відповіла безапеляційно: 

Гарри Поттер и Проклятое дитя

Чи зможемо ми звикнути до такої Герміони – питання залишається відкритим. Адже в уяві мільйонів читачів живе зовсім інша Герміона.

 

Дочку Рона и Герміони Роуз зіграє Ширлі Скіт (Cherrelle Skeete).

Гарри Поттер и Проклятое дитя

Як щодо злодійських персонажів? 

Напевно, поки складно сказати, хто саме буде головним антагоністом вистави. Чи то давнє зло, то чи Драко Мелфой, який зобразив аж надто похмуре обличчя фотографу.

Гарри Поттер и Проклятое дитя


Алекс Прайс (Alex Price) знайомить нас з не надто дружелюбним Драко. Роль сина Драко Мелфоя - Скорпіуса - виконає юний актор Ентоні Бойл (Anthony Boyle). 

Гарри Поттер и Проклятое дитя

Про цього персонажа ми майже нічого не знаємо, лише коротке зауваження письменниці: 

I've got a feeling Scorpius is going to do nothing to turn girls off the Malfoy men. 

Я думаю, що Скорпіус не буде робити нічого такого, що могло б відбити інтерес дівчат від чоловіків-Малфоїв.

J.K. Rowling 

Репетиції вже в самому розпалі, але ніхто поки поняття не має про подробиці сюжету історії. Сподіваємося, що він буде хвилюючим, надихаючим і по-справжньому чарівним. Більше інформації про п'єсу «Гаррі Поттер і Прокляте дитя» ви можете знайти на ресурсі pottermore.com

  • Поможем Вам выбрать курсы английского в вашем городе!

    Коментарі


      Додати коментар