График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Hurt

Ви і GMAT: хто кого? Підготовка до вирішального бою

Ви і GMAT: хто кого? Підготовка до вирішального бою
Яким би не був ваш рівень англійської та логічного мислення, без знання особливостей GMAT і його маленьких хитрощів вам навряд чи вдасться перемогти у вирішальному бою.  

Здати стандартизований тест GMAT, просидівши перед комп'ютером кілька годин, не втрачаючи концентрації ні на секунду, і при цьому залишитися задоволеним своїм результатом - це величезна перемога. Багатьох успішна здача GMAT радує навіть більше, ніж подальше надходження в бізнес-школу. Адже хороша оцінка на тесті ніколи не дістається легко, а домогтися успіху на GMAT - це не тільки вдало розкрити свій потенціал, а й продемонструвати блискучу підготовку. Саме її роль не можна переоцінити, адже якими б ви не були тямущими від природи, без знання особливостей GMAT і його маленьких хитрощів вам навряд чи вдасться перемогти у вирішальному бою.

Коли починати підготовку?

Універсального секрету успішної підготовки до тесту GMAT не існує. Нехай це звучить банально, але для кожного шлях до успіху свій. Експерти радять починати готуватися до GMAT за два місяці до дати запланованої здачі за умови, якщо ваш англійська дуже хороша, а з часів школи у вас в пам'яті ще не зовсім стерлася формула квадратного рівняння. Однак, для перестраховки варто почати готуватися раніше - краще мати трохи часу в запасі, ніж гарячково гортати підручники в останній тиждень, сподіваючись на диво.

Перший нюанс підготовки до GMAT

Перше, з чим потрібно визначитися - самостійно чи з чиєюсь допомогою. Тут все залежить від вашого особистого вміння організувати себе і працювати над собою, не даючи собі поблажок. Навіть якщо ви володієте потрібною силою волі, спочатку ви можете відчути якусь розгубленість, просто не знаючи, з чого почати. Можливо, вам знадобиться провести кілька занять з досвідченим викладачем (якого варто вибирати, враховуючи, насамперед, позитивні відгуки). Він допоможе визначити «проблемні ділянки» ваших знань, підкаже, над яким розділом GMAT варто попрацювати ретельніше: над вербальним або математичним, і навчить вас ефективно планувати роботу. Якщо ви живете у великому місті, то ви можете записатися на курси з підготовки до GMAT. Але не варто бачити в курсах заставу свого успіху. Курси, навіть самі хороші і розрекламовані, - це свого роду інструмент, який лише допомагає вам у роботі над собою.

Другий нюанс підготовки до GMAT

Друге важливе питання про підготовку: це, мабуть, підручники. Якщо на курсах навчальні матеріали зазвичай входять у вартість навчання, то, готуючись самостійно, без тлумачних посібників не обійтися. Тут у вас величезний вибір, але поспішаємо вас засмутити: одного підручника, який би однаково ідеально готував би по всіх секціях GMAT, поки не видали. Тому вам доведеться поєднувати. Народною любов'ю користуються наступні посібники: The Official Guide for GMAT Review, Manhattan GMAT Sentence Correction, Official Guide for Verbal Review, Official Guide for Quantitative Review, Cracking the GMAT by Princeton Review, Kaplan Premier Program, Powerscore Critical Reasoning Bible, Project GMAT Advanced Math і GMAT for Dummies. Це найбільш рекомендовані ресурси серед тих, хто переміг у бою з GMAT. Такі книги придбати непросто, найоптимальніший варіант - це замовити в перевіреному Інтернет-магазині, адже це і простіше, і дешевше. Врахуйте, що дуже часто в Інтернеті можна зустріти рекламу «вкрай ефективних» ресурсів, які здатні підготувати до GMAT мало не за пару деньків. Ті, хто ведуться на подібні рекламні трюки і «готуються» за кілька днів за допомогою чудо-книг, терплять фіаско, завжди. 

Третій нюанс підготовки до GMAT

Третій важливий нюанс - це вміння керувати часом. Здавалося б, час не має нічого спільного з тими здібностями до аналізу, логічного мислення і структуруванню інформації, які тестує GMAT. Але якщо ви навчитеся керувати часом, вам будуть по плечу будь-які завдання, навіть найскладніші і підступні. Тримати час під контролем означає залишатися уважним і не панікувати, вміти в разі необхідності холоднокровно відповісти навмання і рухатися далі, правильно розставляти пріоритети. На початковому етапі підготовки важливіше вловити саму суть завдань, розібратися з особливостями тесту. Але з кожним новим заняттям треба більше і більше уваги приділяти тайм-менеджменту. Звикнувши працювати з таймером, ви не розгубитеся на тесті і, здаючи GMAT, будете почувати себе в своїй тарілці.  

GoGMAT.com – онлайн платформа для практичної підготовки до тесту GMAT.

Бажаємо успіхів!

895

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.