График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Вісконсінський Міжнародний Університет в Києві. Освіта англійською

Вісконсінський Міжнародний Університет (США) в Україні - це вищий навчальний заклад, в стінах якого створена освітня середа для мультикультурного студентської спільноти та інтернаціонального викладацького складу. 

Особливості Висконсинского Міжнародного Університету 

ВМУУ - перший американо-український університет, він був заснований в 1997 році за ініціативою керівництва Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова та Вісконсинського Міжнародного Університету (Вауватоса, Вісконсін, США). Університет акредитований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту, а також Державною акредитаційною комісією. ВУЗ може надавати студентам освітні послуги за бакалаврськими та магістерськими програмами.

ВМУУ також є сертифікованим освітнім та екзаменаційним центром Інституту комерційного менеджменту (Гемпшир, Великобританія).

Навчання в університеті ведеться українською та англійською мовами. Викладачі університету - фахівці з провідних університетів України, США та Західної Європи.  

Перспективи навчання в Вісконсинському Міжнародному університеті 

Вища освіта, отримана в цьому університеті, може стати першим кроком до Вашої успішної кар'єри в сфері бізнесу. Цьому сприятимуть не тільки якісні навчальні плани і програми університету і висококваліфікований викладацький склад, а й інші чинники. На базі університету Ви можете взяти участь в міжнародній програмі МВА, а також - пройти навчання за програмою «Адміністрування бізнесу» (Business Administration) - ВВА.

Під час навчання в університеті Ви можете брати активну участь в програмах з обміну студентами, проходити стажування та практику в США і країнах Західної Європи. Крім того, при університеті функціонує бізнес-інтернатура.

Після закінчення навчання в університеті Ви отримаєте два дипломи: державного українського та міжнародного зразка.

На базі університету Ви можете пройти курси англійської мови, в тому числі і курси підготовки до складання міжнародних іспитів, взяти участь в корпоративних тренінгах, відвідати майстер-клас, який організований за участю представників ООН і т.д.

Детальну інформацію про Вісконсинському Міжнародному Університеті (США) в Україні, процедурі вступу та переліку необхідних документів Ви можете дізнатися на офіційному сайтi унiверситета.  

3319

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання! 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти.