График работы

График работы поддержки Enguide

РусскийУкраїнська

EnglishMag

Тільки найцікавіше зі світу англійської мови

Heart

Журнали англійською: підбірка для читання та відпочинку

Журнали англійською: підбірка для читання та відпочинку

Глянцеве чтиво не втрачає популярності, незважаючи на те, що майже вся періодика трансформувалася в онлайн-видання. Журнали зручно читати в онлайні, але насолоджуватися ними можна, тільки тримаючи в руках. Ми підібрали для вас найцікавіші magazines in English для читання, практики англійської і приємного відпочинку. 

Mental Floss

Журнал для любителів таємниць і загадок Всесвіту. Чому один з 2 мільйонів омарів народжується синім, яким чином Бетмен вплинув на процес створення шрифту Comic Sans? Це далеко не всі каверзні питання, відповіді на які ви можете отримати в цьому журналі. Підійде для рівня Intermediate. Але короткі факти і цікаві матеріали невеликого розміру можна читати і на рівні Pre-Intermediate. 

Fast Company

Це бізнес видання з досить простою лексикою, в порівнянні з рештою бізнес-періодіки англійською мовою. Історії успішних людей, інтерв'ю, новини і корисні матеріали про компанії, а також – багато іншого. Журнал нескладний у читанні, і все ж, ми рекомендуємо його тим, хто вже досяг рівня Intermediate. 

Reader’s Digest

Цей журнал зовсім не ма про книгах або читання, він – про людей, до того ж про людей в найрізноманітніших ситуаціях: смішні історії і надихаючий досвід, цікаві повсякденні історії та незвичайні епізоди, розповіді про звичайних людей і знаменитостей. Журнал для захопливого читання. 

Cicada

Журнал орієнтований на підлітків віком 14+, але він може бути цікавий представникам різних вікових категорій. Якщо ваш англійський поки не на дуже високому рівні, ви можете читати саме цей журнал: матеріали цікаві і пізнавальні, а мова проста. Таким чином вам досить легко буде перетворити читання в звичку. 

Time и Time For Kids

Time – видання, яке відоме у всьому світі. Величезна кількість новин, огляди подій, яскраві ілюстрації, дуже якісна мова текстів допоможе вам формувати мовні навички. Якщо читання цього журналу здасться вам дещо складним, варто почати з дитячої версієї журналу – контент не менше цікавий, а мова проста. 

People

Журнал для тих, хто любить знати всі подробиці про життя знаменитостей. Хто з ким і коли розлучився або одружився в Голлівуді, чим займалися ваші кумири і чи не проспали ви найцікавіші новини – розповість People. Мова журналу досить проста і підійде для рівня Pre-Intermediate і вище.

Девушки читает Vogue на английском

Vogue

Яскравий, барвистий, незвичайний і завжди дуже цікавий журнал про світ моди. Справжня окраса вашого туалетного столику. Дізнатися про модні новинах, побачити світ в новому світлі і кольорі вам допоможе саме цей журнал. 

ShortList

Журнал орієнтований на чоловічу аудиторію, але представниці прекрасної статі знайдуть теж чимало цікавих матеріалів в цьому журналі. Рекомендуємо його всім, хто досяг рівня Іntermediate. Публікації на різні теми і на будь-який смак ви знайдете на сторінках видання. 

Sunset

Журнал для тих, хто не мислить життя без подорожей. Як прикрасити ваше життя, будинок або сад – дасть пораду цей журнал.

Бажаємо вам успішно вивчати мову методом повного занурення в читання журналів англійською! 

1393

Коментарі до журналу


  Додати коментар

  Фотоальбоми курсів

  Фотоальбоми популярних курсів англійської: інтер'єр, класи, фотозвіти зі свят.
  Переглянути фото

  Ми на Facebook

  Ми Вконтакте

  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами Heart
  Як правильно написати лист англійською: 5 шаблонів з прикладами

  За вашими листами вас судитимуть ті, хто їх читає. Хочете залишити приємне враження про себе? Ми познайомимо вас з основними правилами листування англійською мовою. 

  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити Heart
  Часи в англійській мові: п'ять способів швидко їх вивчити

  Часи в англійській мові – наріжний камінь граматики. Початківцям величезна кількість англійських часів і правила їх вживання можуть здатися такими ж туманними, як і сам Альбіон. Як швидко та якісно їх вивчити? 

  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови Heart
  13 кращих дитячих пісень для вивчення англійської мови

  Ваша дитина не надто шанує уроки англійської? Важко щось протиставити залізобетонному аргументу «Нудно!»? Пропонуємо вам спосіб урізноманітнити заняття і змусити малюка полюбити англійську мову - веселі дитячі пісні. 

  Як правильно писати адресу англійською? Heart
  Як правильно писати адресу англійською?

  Оформлення адреси в різних країнах має свої особливості, тому варто звернути увагу на певні норми і стандарти. 

  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід Heart
  ТОП 20 кращих прикладних програм для вивчення англійської для iOS та Андроід

  Кращі програми для вивчення англійської за версією Enguide: інформація, яку ви давно шукали. 

  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно Heart
  Де можна скачати аудіокниги англійською: 6 сайтів, де це можна зробити безкоштовно

  Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови? Як часто їх варто прослуховувати? Як правильно обрати аудіокнигу? У нас є відповіді на ці питання!